Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.05.12 17:27



Аз съм просто втрещен от това, което се случва в този клуб... Продавате Оксиконтин на разни мръсни наркоманчета и очевидно изобщо не загрявате какво става.

Активната съставка на Оксиконтин е оксикодон, което е твърд наркотик, имащ абсолютно същите ефекти като хероина. Той неслучайно се продава не със зелена, а с жълта рецепта и протокол. А вие го раздавате като сметанов сладолед. Разни наркоманчета ви вкарват филми и вие сте толкова наивни, че им вярвате.

Вие явно си мислите, че като продавате тези "лекарства" помагате на някого, но истината е, че в 95% от случаите ви ги купуват наркомани, които после се друсат с тях, или ги препродават на други наркомани.

Тези хапчета са много по-силни от хероина, който се продава на улицата, защото са с над 99% чистота, докато уличните наркотици са с изключително ниска чистота, най-вече поради алчността на наркоразпространителите.

Аз просто не мога да си обясня как още никой не е влязъл в затвора. Ако полицията ви хване, че продавате Оксиконтин, веднага ще ви арестуват и по всички вероятности ще ви осъдят. То това е все едно да имаш 20 дози хероин в себе си и да ги продадеш на някого.

Разберете, че жълтата рецепта не е направена за красота и продавайки такива медикаменти, вие извършвате много сериозно престъпление. Изобщо не продавайте никакви обезболяващи и транквиланти, които са с жълта рецепта! Айде тея със зелена рецепта са слаба работа, но тези с жълтата са твърди наркотици.

Тук четох някакъв, който имал не знам си какво (измислено) заболяване, и щял да купи Оксиконтин на двойна цена. Замислете се, той ако наистина има такова заболяване, ще си вземе жълта рецепта и ще си го купи на нормална цена, а не на двойна.

Лекарите за какво са? Обяснете ми, защо един лекар няма да предпише Оксиконтин, ако е убеден, че пациентът има такова тежко заболяване?! Защо? Защото е гадняр ли? Просто проумейте, че 95% от хората, които търсят Оксиконтин, Кодеин, Трамал и изобщо всичко на опиоидна основа, са наркомани, за които този клуб е златна мина.

------------------------------------------



Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.05.12 18:25



Явно не си се сблъсквал/а/ с липсата на обезболяващи в онкологичните болници и диспансери и не си се чудел как така на никой не му пука че, твоя близък се гърчи с нечовешки болки. Дано не ти се случва, НИКОГА!
Когато всичко свърши, трудно преглъщаш, но подаваш ръка, за да не се гърчи никой. Няма как да разберем кой е насреща и за какво ги взима, това остава на неговата съвест...

Оксиконтина е безплатен за онкологично болните, лекарите не го изписват, просто защото го няма в болничните аптеки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: Buba67]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.05.12 18:38



Разбирам, че искате да помогнете, но не може да раздавате наркотици наляво-надясно и да си измивате ръцете с това, че човекът срещу вас има глава на раменете. Ако давате такива работи на някого, трябва да сте 100% сигурни за какво ще се използват. Тези опасни медикаменти както могат да помогнат на някого, по същия начин могат и да убият някой глупав младеж. Или в по-добрия случай да го направят зависим.

------------------------------------------



Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано27.05.12 19:20



Тука заприлича на подвижна лудница смесено отделение Няма няма току се измъкне някои психар я красив я даващ и взимащ Кои ще вземе законаите да разяснява на такива углавни престъпници дето сме всичките тука кои ше гледа да дръпне и сламката на давещия се с малоумните си идеиики:(Бе що не си намерите друго поле за изява Може да сме болни но не сме нито малоумни нито неинформирани Оставете хората да си направят избора на кои ше продават това което са купили със собствените си пари :( И си взимаите редовно хапчетата ония дето ги дават със специалните рецепти че направихте клуба на кукувичарник:(

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: adiorthoti]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.05.12 19:56



Постът ти е леко неадекватен, но въпреки това ще си направя труда да ти отговоря.

Не съм психар и не пия никакви хапчета. Аз съм напълно нормален и здравомислещ човек, който ви информира, че продавате наркотици на деца.

Законът не е съвършен и от човешка гледна точка разбирам, че понякога можеш да направиш добро ако го нарушиш, но е нелепо да раздаваш наркотици на разни дечурлига, защото "си ги купил със свои пари".

------------------------------------------



Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: Buba67]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано27.05.12 21:01



Права си, но закона си е закон. А аз като уважаващ себе си параноик, бих казал, че в днешни времена, някой от властимащите, като нищо може да реши да си прави ПР, за ваша сметка.
Ако проследим историята от последните 15, ако не и 20 години, може да видим доста добра връзка между протести и някакъв скандал.
Например - лекари тръгват да протестират нещо - и хоп - я подкуп, я нещо друго. Такова та да ехти дълго, а протеста да умре.
Същото се е случвало и с учителски протести, протести на полицията.
Та - представи си какъв скандал може да се развърти около подобна ситуация. Дори купувача да е пациент.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано27.05.12 22:43



Ще ти напиша нещо "адекватно" тогава пък дано ме разбереш:) Първо много любезно е заглавието на темата ти ( прочети си го пак ) Второ мислиш ли че всички дето предлагат тези вещества са толкова тъпи и единствено през твоята глава е минала тази вероятност лекарствата да идат при някои наркоман а не при болен И че тези които предлагат такива лекарства и са ги купували по законен ред си нямат представа че това са наркотични вещества със специална рецепта та добре че ти ги светна за това Идеята е да се помогне не да се облагодетелства от това Всеки преживял този ад знае че няколко часа без болка за любимото му същество или за него не могат да се сравнят с никакъв морал и никакви пари.(инстинкт за самосъхранение)Хаиде да не оставяме олио за кандилото в църквата че някои може да го вземе и да си овкуси салатата с него Които го дава го дава с чисто сърце за да помогне а ако някои се възползва от добрината му за други цели проблема греха или вината си е негова .Не казвам че относно закона не си прав Подразни ме тона ти и начина на поднасяне от твоя страна цитирам ти още въведението = Спрете да продавате наркотици бе наивници Четох четох но никъде не прочетох тебе лично някои да те е нарекъл "наивник" или да се е обърнал към тебе на "бе".
"Аз просто не мога да си обясня как още никой не е влязъл в затвора." ами аз ше ти обясня еи така на -никои от нас не е седнал тука да дебне другия дали нарушава закона защото ако смъртта ти седи на раменцето да ти шепне че живота ти е включен на обратен брояч малко ти дреме дали си по закона или не всичко е разрешено само да не те боли всичко се опитва и наи- фантасмагоричното само и само за да се задържиш откъм горната страна на тревата Не е до това дали лекаря няма или дали ще да го предпише -на някои му е нисък прага на болката на друг не му достига дозата докато доиде време да му отпуснат следвашата няма да ти изреждам оше причини ти си всезнаещ и сигурна съм че знаеш Да клуба е златна мина за всички уплашени лекуващи се имащи нужда от подкрепа и друго мнение . И ако не съм повторила да се потретя подразни ме тона ти и обръщението ти и начина на поднасяне на информацията БЪДИ СИ КАКЪВТО СИ НО ОСТАВИ И НА ДРУГИТЕ ПРАВОТО ДА БЪДАТ СЕБЕ СИ това имах предвид като писах че всеки има право да предлага както и на които си иска това което е купил със собствените си пари Всеки си има глава на раменцата не се съмняваи в това не си открил ти топлата вода и законите Информираи да...... благодарим но не по тоя неуважително назидателен начин Казвала съм го и по друг повод ако нямаш да кажеш две добри думи или да дадеш компетентен добър съвет просто недеи казва нищо......

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници!нови [re: bira_more]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано27.05.12 23:01



Ти пък :) Немои сега вика дявола :) Обясних се "адекватно" в по- горния пост защо аджеба подпалих :)Ти поне си толкова време "тука" с нас ...... Темата за подаряване и продаване на лекарства е стара колкото клуба Колко ли обезболяваши са си сменили собственика един Бог знае :)До сега по тази тема съм чела само благодарности Що трябва да правим от мухата слон :)Всяко нещо поднесено по подходящия начин винаги отива на правилното място :) Ти как успяваш да кажеш необходимото по подходящия начин без да засегнеш обиждаш или назидаваш някои :)Хаиде млъквам че като прочета писанията на някои черногледец и многознаико като красивия и даващия и скорпионското в мен надига опашка:) и ще взема да изгубя и аз добрия тон и да му "скоча на веждите":)))))))))))))))))

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници! [re: Дaвaщия и взимaщия]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.12 06:55



Човече, които и да си ти НЕ пиши за неща които не си изпитвал и знай че аз която полудявах от болки не успях да намеря спасение от никой..Лекарят просто ми написа лекарства които не можехме да намерим/липсваха в аптеката на онкологията както и в другите/не ти пожелавам да виеш от болка..Получих ги тук от този клуб...От хора който не познавах..Така че .....ВЪРВИ СИ ОТ ТУК,и не притеснявай хората от клуба тук НЯМА МЯСТО ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ..А колкото до това че въпросните лекарства се приемат от наркоманчета...всеки носи глава на раменете си.



Тема Re: Спрете да продавате наркотици бе, наивници! [re: Дaвaщия и взимaщия]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.12 07:05



Ядосах се на думата ти "мръсни наркоманчета",а нима ти си чист,или си един от ония дилъри на които не вървят наркотиците и реши да си го изкараш на клуба.Даже и да са " наркоманчета" някой хора, не е сигурно че са МРЪСНИ, и ако питаш мен повечето са станали такива .......... по добре да спра да пиша...скорпионското ми жило се показа.Ще ми се някой ден ,да ти се наложи ...............




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.