Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Да напишем книга и да се спасим  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано23.05.12 14:03



Имам идея как да спечелим пари пари, зда направим машина за лечение на рак.
Значи при строеж в Малта съвсем случайно се отрива древен храм много по-стар от пирамидите. Още неясно за какво е,но вътре е имало пет шест хиляди черепа. По целия таван има нарисувани десни и леви спирали с червена охра. Храма много стар.
За да се продаде такава книга някой от вас трябва да измисли зарибяващсюжет, като Шифърт на Леонардо или нещо научнопопулярно. Може да го напише на български, а аз ще го преведа на качествен английски . Ще е интересно или за Нешънъл Джеографик или за някой издател. Може и на някое авторско предаване, като Новите досиета да го предложим.
Ако някой се наеме, ще му обясня по-подробно как работи тавана на Дупката н змията в храма и защо слуховете з изчезали хора може и да са истина.
Всъщност този храм е като машина, но по-евтина от нашата, защото низполза ток, нали е стар.
Строителите на храма използват същите принципи, но досега не бях сесетил за илтразвук, пак и да взема от тях някоя идея надали ще ме съдят за патента си.
Ако някой е съгласен да напише сюжета или ако намери и друга информация за храма, освен от сериите на NG Ancient X Files да пише



Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: krasiva]  
АвторЛuнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.12 14:49



Съжалявам много,че нарушавам добрия тон във форума,но искам да се обърна към тоя ненормалник. Аз не съм писала тук,но редовно ви чета,помагам си,получавам много полезна информация,радвам се или плача с Вас.Писанията на този ИДИОТ ме вбесяват и се учудвам на това,колко сте толерантни и етични пишещите тук.Та, в този ред на мисли,искам да попитам този "красив"душевен изрод- Кажи какво търсиш тук,мършо? Помгаш ли на някой или се опияняваш сам на словесните си чекии? Изчезни, напусни тази територия и не стъпвай тук!!!!!!



Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: Лuнa]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано24.05.12 13:08



Лина, ако си ядосана не се притеснявай да нарушаваш добрия тон щом ще ти олекне. По-добре така да намалиш стреса, отколкото да го задържаш в себе си.
Та предложението е следното. Да натракаме една електронна книга на английски и да предизвикаме интерес у здравите хора, на които малко им пука за рака, но които са любопитни и обичат мистериите. Хората плащат за това. После с тези няколко хиляди лева да направим машина, която дублира (или поне принципа) дори и на тавана на този храм в Малта. Може и да си изполва и друга форма на активната част на машината, но принципа на ефирната газова динамика трябва да се запази.
Тази машина ще е само за хората, които вече са минали през всички възможни методи на официалната медицина.
Ние просто трябва да прескочим тази граница, за която говори Deepak Chopra, ако гледата филма How To Know God от Arenabg.com или Zamunda.net, защото в Youtube намерих само някакъв трейлър за филма. Филма не е преведен, авторът е с индийски акцент, но най-трудното е, че всяко изречение е натоварено с многослойна информация. Човекът е лекар, но има огромно предимство пред нас - източно православните, защото там като търсиш бог и гледаш навътре в себе си, а нас ни карат да ходим да го търсим по църквите къде се е скрил.
Всъщност това, което казва на деенкато как да се подреди и това, което го пази от мутации е в празното пространство, което е огромната част от материята. Там е програмата, там е бог.
Вижте тавана на храма в Малта. Това е машина, която използва този принцип.





Лина, насочи тая енергия срещу собствените си убеждения и по-скоро със страха си от границата, до която достига съвременната наука.

Предложението за книга е сериозно и, ако има някой да напише книга да пише



Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: krasiva]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано24.05.12 21:24



Хехехех обаче си много упорито магаре:)))) Направо се забавлявам от сърце :))))) Мащина та машина ...Теб те плюят ти си мислиш че дъжд те вали :)))))Изгонят те през вратата - дзак измъкнеш се през прозореца и запалиш пак на някои фитила :)Бе имаш проблясъци ама проблема ти е че вместо да се занимаваш с нещо смислено само зяпаш замундата .....ама като си се запънал като магаре на лед с тая твоя фикс идея с тази машина Не ти ли стана ясно че тука няма да намериш ентусиасти да садят на баир лозе .....Всеки е тук със дерта ти ти само плещиш врели некипели и дразниш хората.......Аи спри са малко много форуми има из дира иди подири другаде трибуна за фантасмагориите си или от всякъде вече са те сиктирдосали и ние тука останахме последните канарчета ........

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: adiorthoti]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано25.05.12 10:39



Ако си помислиш, то си е голяма помощ от моя страна. Не виждаш ли, че като някой каже "Еди кой си е опериран три пъти, преди шест месеца мина седмата химиотерапия и казха, че всичко е наред, но преди една седмица започна да се задушава. Какво да правя." Как да помогнеш на такъв човек. Ак е до кислород и той сам ще се сети.
Моята мисия е доста неблагодарна и неразбрана, но като те плюят трябва да не се връзваш, защото да работиш в хоспис примерно не е като да си фризьор. Ако се обидиш човека умира. Даже не трябва да правиш така, че той да "изгуби лице", тоест да го е срам пак да дойде, ако загрее, че не е бил прав. Тогава пак умира.
Вярно остава и вероятността да греша или да съм луд, но за съжаление не е така.
Съветвам те да изгледаш този филм Discovery Channel - Earth From Space



и като кажат, че всеки ден точно на обед в пустинята Сахара се вдига пясъчна буря,която с възушните течения отива в Амазония и там пада с дъжда и наторява бедната почва, която изхранва най-богатата екосистема на света, не бързай да обявяваш авторите и учените за ненормални и садисти, които мъчат нормалните зрители. Просто това показват най-новите сателити. Може би просто нормалните зрители са още твърде тъпи за такъв "завой". Пясъка на Сахара е бил дъно на море и в него има остатъци от фосилизиран планктон.
Виждаш, че връзките между нещата не с прости. Веригата на причини и следствия не е къса,а безкрайно дълга. Ако ти кажа причина и следствие, които излизат от твоя мироглед, сигурно ще ме помислиш за луд или, че се подигравам със сериозни неща. Ще кажеш "Хората са дошли тук с мъката и проблемите си, а ти им се подиграваш. Защо си толкова лош".
Ами несе подигравам и не съм лош, просто за да се разрешат тези ракови проблеми, ми се налага да удължа веригата на причинно следствени връзки повече и досегашната логиката се губи. Звучи лудо, ама си е пак част от същата верига.
А и от бурните и агресивни реакции срещу една добра и благородна идея виждам, че e трябва да помисля и за още проблеми, например предлагам да "преписваме" технологии, за да си решим проблемите, а някой си казва "Какви са пък тия. За това ли дадахме десетки хиляди лева за нищо, че сега някакви да решават проблемите без да създават нови. Само ние ли ще изглеждаме богати, но тъпи. Възможно ли е да изглеждаме като динозаври. Възможно ли е при рака парите да не са определящото".
Естествено е такива хора да са ядосани. По принцип богатите не са много благородни и често са агресивни. Просто си мислят, че парите винаги са оределящи, но при рака нещата с обръщат.
Има и нещо още по-абсурдно и обидно. Според филма от горния поуст, ясновидците виждат бъдещето, защото то е и тук, в празното пространство в синапсите им, и там в бъдещето. Това е заради холорамния строеж на Вселената. Но там е и миналото. Тоест, когато някой богат, но агресивен се опитва да спре всичко, което би го изпреварило, то той неволно работи така,че личението на неовия роднина в миналото да не даде резултат. Тоест миналото, бъдещето, както и различните локации в пространството са на едно място, заради хлограмноста на Вселената.
Последното изречение го написах за да успокоя враговете, че съм луд и нищо не е можело да се направи повече за технит роднини.
Следващото изречение го пиша за съмишлениците, които търсят информация.
Дори и тялото ни е фрактално и холограмно, тоест малкото съдържа голямото. Примерно, една клетка от кутрето на крака съдържа деенкато на клетките от гърба. Затова какъв е проблема да "препрограмираме" деенкато на раковите клетки, след като пограмата е навсякъде около нас.
Предложението към бедните е още валидно. Да заинтригуваме здравите хора с нещо мистериозно, а ние да го изчистиме от мистерията и да го превърнем в технология и още



Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: krasiva]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано25.05.12 12:28



А да виждаш тук съмишленици ????????????



Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: krasiva]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано25.05.12 19:53



krasiva,

Като те чета започнах да разбирам, че не си толкова луд, колкото изглеждаш на пръв поглед.



Напипал си същността на строежа на всичко съществуващо.
Явно не напразно споменаваш Холографския модел на вселената, а следователно и това, че частта съдържа информация за цялото. А от друга страна както цялото влияе на частта, така и частта влияе на цялото.

Виждам, че си търсеща личност и то в посока за намиране на метод за успешно излекуване на раковите заболявания, затова ще ти препоръчам една наскоро излезла книга, включваща точно "препрограмирането на паметта на клетките".

"Лечебният код", д-р Алекс Лойд и д-р Бен Джонсън, 2012
Как да решим здравословните и личните си проблеми.

Приятно четене и НА ЗДРАВЕ!

"...Лудите, лудите, те да са живи!..."



Никога не казвай никога!

Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: krasiva]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано01.07.12 15:03



Взех си биофизиката и на изпита ми казаха, че съм си сбъркал професията и, че е трябвало до стана физик.
Кажете освен National Geographic и NOVA кои други научнопопулярни канали знаете, че аз нямам кабелна.
NG пуснаха още един филм за друг храм в Турция. Пак по същата технология, явно една и съща циливизация го е строила и пак нищо не казаха за звук. Написах на NOVA и NG, на ако кажете и други канали и на тях ще им изпратя идеята за филм или още



Тема Re: Да напишем книга и да се спасимнови [re: krasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.07.12 01:46



виж в този сайт има много, много хубави научно популярни филми, зависи и от темата разбира се, хайде по кротко сега във форума и бъди приятел на изстрадалите хора, добронамерен, без да скандализираш и без това съсипаните болни и техните близки, плиииииииииииииз



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Да напишем книга и да се спасим [re: Kaлoянa]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано02.07.12 10:30



Да, Калояна, този сайт е направо супер. Не съм знаел, че го има и е без торенти, направо си теглиш. Не знам защо на толкова хубав сайт още не са му видели сметката, сигурно е на сървер в чужбина.
След сесията тези всичките филми, които не съм ги гледал ще ги изгледам. Гледам по десетина на ден.
Но аз затова пиша тук, защото падат добри идеи, като този сайт например, за който нямах и представа.
Обратно, като гледам по десет филма на ден и на мен ми идват изеи, за които вие си нямате и представа. Както ви казах, в Ancient X Files на NG има вече чтори храм конструкцията, на който показва, че там се е завихрял звук, а и с него и друго. Защо ще се прави строеж, който по днешни цени струва милиарди, ако не е нещо важно.
В учебника по биофизика пишеше, че в кибернетиката важността и стойността на информацията се определя и от получаващата система, тоест от нейната до момента налична информация. Казано с други думи аз видях, че звука си завихря в храма в Гюбекли тепе в Тулция, а тези от NG не го виждат. Затова попитах, тези които имат кабелна да ми кажат някои подобни канали, за да мога да им пиша с идеята за филм с нова теория. За тово може и да дадат някое евро, а с него може да се направи машина отнова базирана на завихрянето.
Това е вече втори храм на около единадесет хиляди години. И в него има открити кости, и там се е кондензирал ефир и жреците са го кодирали с определени задачи, точно както в клипа на 2smart4all.
Разбирам, че тук е пълно с хора, които имат конкретни проблеми, като болка, мъка, депресия, беднотия, и всякакви други, но ачевидно решението не е просто, а аз действам по единственото реално решение за лечение на рак, тогава когато онкологията не знае какво да прави.
Просто си направи труда и изгледай National Geographic - Ancient X Files: Dawn Of Man / Древните досиета Х: В зората на човечеството (2012)
има го в Zamunda.net като торент, но трябва регистрация.
Сега си представи, че ти остават щест месеца живот. Би ли се пробвала на нещо ново, дори и да си първия или би заложила на алое вера и гривек в конски дози.
Просто изгледай филма и на компютърната графика виж разположинието на Т образните колони. Забележи как са различно потънали в стената на храма и как звукът воже да се движи само в една посока и то в центроустремителна спирала. Вертикалната част на Т образните плоскости пък прави така, че звука да може да се движи само като стесняващ се конус нагоре. Освен това, Т образните неща са к с четири пръста по-дебели от носещата част, а това е като при дограмата. При нея имаш стъклопакет от два прозореца, които са на такова разтояние, че частично отразената вълна от единия да гаси изващата. Разстоянието се прави да е половината от дължината на звуковата вълна, за да се гаси.
И тово е втори храм. В Малта е същият принцип, но просто друго изпълнение.
Ако някой западняк го напише това в книга, може да стане милионир. А аз не мога да събера няколко хиледарки, за да направя машина която да лекува терминални.
Но ще ти кажа и още нещо. В тялото ти има трилиони клетки. Всяка клетка има мембрана. Всяка мембрана се състои от огромно количество липидни молекули. Всяка молекула се върти с десетки хиляди оборота в секунда около надлъжната си ос. Да знаеш, че това въртене не се поддържа нито от сандвичите, които ядеш, нито от гривек, нито от алое вера. Това въртене се поддържа от налягането на ефира който е в тялото ти и около тялото ти. Здравословните храни биха повишили това налягане, канцерогенните биха го намалили, но ако ти остават шест месеца живот ще ти трябва огромни количества ефир, за да стабилизираш процесите в тялото си и да прескочиш трапа. За превенция е вече късно. По-умно е да експериментираш с нещо друго, особено ако то стои в основата на целе цивилизации и още




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.