Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ирисова диагностика  
Автор вeceлинa99 (непознат)
Публикувано15.05.12 09:38



Моля, препоръчайте ми някой добър ирисодиагностик в София, с изключение на ДАР. Ако е възможно - проверен и бързо. С координати.
Благодаря от сърце!



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: вeceлинa99]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.05.12 09:51



Георги Петров, но е от с.Радуил самоковско. На час, час и половина път е от София. Ако искаш телефон за записване, имам.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор вeceлинa99 (непознат)
Публикувано15.05.12 09:59



Няма ли в София? А докторите от ДАР добри ли са? Намирам тук Д-р Коста Николов, или Даниел Иванов...в интернет...



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: вeceлинa99]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.05.12 10:34



Не, че няма, просто не съм им ползвала услугите.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор вeceлинa99 (непознат)
Публикувано15.05.12 13:05



Благодаря ти!
Моля, ако някой друг може да помогне...



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано15.05.12 15:04



точно за това питах,дали по ириса може да се види дали има ракови клетки!аз до сега не съм чула за таково нещо...е,утре дъщеря ми ще е на скенер,та ще видим какво вижда докторът по ириса.Дай Боже да се вижда всичко!!!



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: leonidas22]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.05.12 16:52



Георги Петров от село Радуил.СледСамоков и Боровец 1село.
Дава билки на рецепта,и ти си ги купуваш,а не готови.И казва всичко което ти има,какво да ядеш и тн./според заболяванията.И който е с теб и на него гледа.Символична сума взима4-5лв.
Изпитан от години -лично.Успех да намерите и тук в София





Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: EFO75]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано15.05.12 17:00



Леонидас,може.Георги от с.Радуил го прави.
Ходила съм при внука на П.Димков,който по професия е офталмолог,но също и ирисодиагностик.На мен не помогна.



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: marata122]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано15.05.12 18:25



в какво не ти помогнал?нищо не е видял или какво?аз гледах едно предаване по руска ТВ за ирисодиагностика и там са казали,че даже ако поставят диагнозата(а няма такава официална наука!),то след това непременно трябва да се направят всички традиционни изследвания,та се питам за какво тогава тази ирисова диагностика?



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: EFO75]  
Автор вeceлинa99 (непознат)
Публикувано15.05.12 20:51



Благодаря!

А какво значи: "Изпитан от години - лично"? Поставил е диагноза, конкретна, която после се е потвърдила с медицински изследвания ли? А този човек ползва ли снимки на ириса, или просто го гледа някак?



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: вeceлинa99]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.05.12 22:37



Да,поставя диагнози.Сядаш на леглото,а той срещу теб на стол/стаята му е нормална-селска къща/.Питате защо си дошъл,и се взира само в очитети.След това нещо като голяма лупа в ръка продължава да те гледа-всичко това е за кратко.Носех всичките папки от 1995г.събрани от лекари,болници ...но не поиска да ги види. И почва да ти говори според него какво ти е,и пише рецепта с кои билки да ползваш и по-колко и как.Записах се по телефона,и по гласа усеща колко си зле и след 2-3дни ме прие/първия път,баха ми казали че може и месец да чакам/.След прегледа каза след 2 седмици да се върна,и ми даде нова рецепта.После през 3 месеца ходих.,когато можех.
А ми правиха изследвания,и потвърдиха и неговите думи/за които незнаех/.
Има тема по назад за него-прочетия,и реши.Препоръчвала съм го на много хора,но всеки сам си решава дали да се записва и отиде на място.Затова така ти казах-''изпитан от години-лично''Успех


п.п.ще ти обясня и каде точно се намира,телефон,ако решиш



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: вeceлинa99]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.05.12 22:40



Не гледа снимки, само с лупа.
Аз ще ти разкажа за "Изпитан от години - лично". За малко EFО да остане без здрав бъбрек. Бяха насрочили операция, когато се чудехме какво да направим. Отиде до Радуил, даже спори с него за това кой бъбрек е по болен. Като се върна и направи цветна снимка на двата бъбрека се оказа, че ако беше отишла, щеше да е с един болен бъбрек и един почти здрав, но изваден.
И друг случай ще ти разкажа, за един шофьор. Заради неплатени здр. осигуровки даде хиляди левове в Токуда и Кардиологична болница. Беше с главоболие, високо кръвно, инсулт и какво ли не поставиха като диагноза. Срещу 4 лв. Георги му поставил диагноза /запушване на кр. съд/ и с билки, още първата седмица симптомите отшумяха.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор вeceлинa99 (непознат)
Публикувано16.05.12 11:39



Ще ти бъда много благодарна, ако ми дадеш телефонен номер. Ще се обадя ВЕДНАГА.
А ракови заболявания "вижда" ли?



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: вeceлинa99]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.05.12 12:15



Всичко вижда. Казваш, че от клуба си взела координатите и искаш да ти запише час.
Ето координати:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано16.05.12 13:05



Леонидас,става въпрос за внука на П.Димков.Беше на мнение,че не щж ми е проблемът,което впоследствие се оказа точно обратното.
Георги от с.Радуил и точен диагностик.До сега хората,на които съм го препоръчала(все със сериозни проблеми) потвърждават това,включително и аз самата.Билките са индивидуални за всеки,купуваш си ги от билкова аптека,а не сметени от една торба.Предупреди съпругът ми за проблем,който наистина миналото лято се обостри и се стигна до операция.И това защото си имам Тома неверни в къщи.Преглеждайки малката ми дъщеря се поусмихна,замисли и със смутена усмивка каза,че сме осиновили прекрасно дете.
Факта,че прегледът му струва колкото ти решиш говори не малко.Добавено към скромната къща,почти спартанската обстановка и немногословността му...


Редактирано от marata122 на 16.05.12 13:27.



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: marata122]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано20.05.12 12:45



благодаря за тази информация!непременно ще пратя дъщерята при него,интересно,дали ще му съвпаднат диагнозите с италианския доктор.



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: leonidas22]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано29.03.15 17:13



От много време никой не е писал по тази тема.
Точно преди година минах през най-новия и най-модерен Ядрено Магнитен Резонанс на контролен преглед на цялото тяло, тук в Пловдив. Много го хвалят, голяма реклама му направи и се прегледа самият Йордан Йовчев при откриването на апарата. За част от този преглед с много обикаляния взех направления, останалото платих - никак не беше малко... , но си бях навила на пръста и това е.
Преди седмица бях на преглед при пловдивска лекарка, която е хомеопат и прави ирисова диагностика. Малко септично се отнасях кът този начин на поставяне на диагнози, но отидох. Направо съм изумена! Гледайки ту в едното, ту в другото око жената повтори епикризата, орган по орган, която ми връчиха след прегледа на ЯМР преди една година. Каза даже и доста допълнителни неща, за заболявания, които категорично знам, че съществуват.
Изписа ми хомеопатични лекарства, чиито цени се оказаха десетократно по-ниски от медикаментите, които ползвам в момента.
Споделям с всички вас, че срещу 50 лв. аз получих необходимия ми контролен преглед с по-добро качество в сравнение с прегледа преди една година, който ми костваше десетки пъти повече и като средства, и като време, и като усилие.
Отгоре на всичко ирисовата диагностика трае 15- 20 минути.
Ако шефовете на клуба позволят ще напиша и името на лекарката в Пловдив.


Много съм впечатлена!



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Viktoria 999]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.15 18:40



Разбира се, Вики, напиши името и координатите й.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Viktoria 999]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано29.03.15 20:28



Моля, кажете, инфото актуално ли е

Георги Петров
с. Радуил, Самоковско. тел. 07129 2095
ирисова диагностика, билкар



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: ha!]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано29.03.15 21:45



Вики, вярвам ти на написаното, защото д-р Робърт Морс, алтернативен лекар, лекува пациентите си чрез ирисова диагностика, има и много хранителни продукти, концентрати капки, прах от билки да си сложиш в смутито, и друго. Той има и видеоканал в ютуб, отговаря публично на всички запитвания по писма, помага и обеснява. Има и преведена на български език книга

ето и ФБ му канала му и последното му предаване и продуктите му


Благодаря ти, че споделяш алтернативни методи за диагностика, лечение, бъди здрава.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: ha!]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.03.15 08:30



Актуално е /за Георги Петров Радуил/, ако не ти вдигне на стационарния, ще ти дам мобилен телефон, приема само след записан час.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано30.03.15 14:11



Благодаря!



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано30.03.15 15:26



Благодаря, Кали!
Всички да бъдем живи и здрави!

Джул, щом разрешаваш

...
Лекарката е д-р Сашка Николова, като изпишете името, излиза и сайта. Преглежда в ж.к. Тракия в Пловдив.
След посещението записах и снаха ми за преглед. Датата за преглед на снаха ми е 14.07.2015 г.!!!
Явно д-р Николова е впечатлила и много други пациенти



Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: ha!]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано11.04.15 19:08



Дичо Христов: Станахме като извънземни с изкуствената храна, която приемаме!


Половината от раковите болести са заради вредните продукти - На фармацевтичната индустрия й трябват жертви, от това правят пари




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано30.07.15 18:35





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.03.16 12:24



Здравейте, вече много хора се опитват да се свържат с Георги Петров от с. Радуил, но не вдига телефоните си. Някой знае ли нещо повече?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.04.16 14:53



Добре, че имам агенти навсякъде!



0899 485 600 е новият телефон за записване при Георги Петров с. Радуил

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ирисова диагностиканови [re: Buba67]  
Автор vanq_777 (непознат )
Публикувано03.05.16 11:30



Много съм ти благодарна Buba /надявам се може да се обръщам на ти / за дадените координати за ирисова диагностика от Георги Петров. Преди години съм ходила /не при него / и съм убедена в достоверността ,но винаги е по -добре когато чуеш отзиви на доволни хора. Благодаря ви и ще се възползвам от неговите умения ,после ще пиша !

Редактирано от vanq_777 на 03.05.16 11:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.