Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Помощ на имунната системанови  
Автор simo2012 (непознат )
Публикувано02.05.12 17:53



Здравейте всички от клуба. Нов съм тук и пиша защото тук видях мнения за едно средство за засилване на имунната система. Казаха ми , че основния проблем след диагнозата рак е да се засили имунната система. Мои приятели ме посъветваха да потърся препарата АНСС , който се произвежда от една японска фирма . Видях , че у нас има две фирми , които предлагат това АНСС. Едната е неогенезис , а другата е май представителство на японците. Гледам , че директно го внасят от там.Сайта им се казва имунотерапия-ансс . Дали някой може да ми каже кое от двете да пробвам. По ми се вярва на японците. Много ще съм благодарен някой да ми даде съвет. Освен това може ли да ми каже някой и нещо друго за имунната система.



Тема Re: Помощ на имунната система [re: simo2012]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано02.05.12 18:33



Това, което аз мога да кажа за имунната система е, че независимо каква е хранителната добавка, тя трябва да се сменя на три месеца /с изключение на препаратите, които се пият с години/. Не съм взимала нищо от Неогенезис, но аз лично бих заложила на директната връзка с японците.
Нещо, което съм пробвала и ми е помогнало е сиропа от бъзак, диетата и двигателния режим. Успех!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: simo2012]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано02.05.12 19:07



здравей,искам да кажа много неща за АНСС,но нямам време-най-важното при нея е основно помощта при химио и лъчетерапия-за мен поне е така.Прочети по-внимателно за всички добавки и си прецени сам-но за мен тя е незаменима при тежките химиотерапии които бяха.Ползвме я от година и половина....,естествено не само нея,чети, преценявай и решавай-ще помогна с каквото мога.Желая здраве и сили в тежката борба!



Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: puma69]  
Автор simo2012 (непознат )
Публикувано03.05.12 13:46



Puma69 благодаря ти за инфото. Моля те дай някакви линкове или нещо за да започна. При тебе има ли резултат. Гледам има сашета и капсули. Кое е по-доброто.Ти какво ползваш.



Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: megolina75]  
Автор simo2012 (непознат )
Публикувано03.05.12 13:49



Мерси megolina75. Това от бъзак сериозно ли помага.



Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: simo2012]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано03.05.12 15:43



Симо, ако ме питаш дали лекува, не знам. По принцип при всеки организъм е различно, но на мен бъзака съчетан с Новомин , коензим кю тен и чистене на тялото ме вдигна след тежко лечение. Прекрасни неща съм слушала и чела за бъзака. Сушеният не ти върши много работа, защото те интересуват смолите в него. Но докато дойде време да си набереш може да си вземеш сушен от билкова аптека и да си хапваш по няколко зрънца! Аз не бих ти препоръчала да си купуваш сироп от аптеката, защото е със захар, нещо, което при рак се забранява.

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: simo2012]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано03.05.12 17:26



здравей, ползваме капсулите, аз ги поръчвам от неогенезис,но ти си реши откъде и какво -просто казвам,че наистина видяхме огромна полза по време на химио-3 линии и лъчетерапия.Питаш ме за резултати-да, нямаше ги онези убийствени състояния, гадене, падане на коса, лоша кръвна картина,увреден черен дроб-всичко мина сравнително леко,всичко беше в норма и добър тонус.При нас мъжът ми ги пие,и основно резултати и огромна полза се усетиха по време на химиотерапиите-това е , просто изпиши си наименованието и ще ти излезе цялата информация.Сили и успех!



Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: puma69]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано03.05.12 20:15



Меги,
сподели как пречистваш тялото.Моето има спешна нужда,но от линкове и препратки и интуицията ми мълчи уморена.
Пия GE132,сок от бъз,след него започвам сок от нар,зелен чай с годжи,в менюто ми преобладават салатите и плодовете и соковете от тях.Предстои ми и смяна на основната добавка и съм на кръстопът.
Здраве и късмет





Тема Re: Помощ на имунната системанови [re: marata122]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано11.05.12 20:29



можеш да пиеш и зеолит на прах,няма да ти навреди!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.