Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Уроците на моят живот №2нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.04.12 08:37



Меги, чакаме новини.
Първата тема

.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.04.12 08:37.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.04.12 09:10



Нашата Меги се бори и то с голям хъс! Затова Ви казвам, че всичко ще мине и тя ще бъде с нас на срещата - това ви го казвам аз и който ми вярва знае, че ще е така! Меги дерзай в същия дух! Обичаме те!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Уроците на моят живот №2 [re: Buba67]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано28.04.12 11:14



Можеш и го знаеш,вярваш и го правиш!!!
Ще успееш!!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: marata122]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано28.04.12 14:24



Момичета, благодаря ви за подкрепата! Прегръщам ви и ви целувам!!!
Искам бързичко да ви кажа първите новини от днес. Реагирах на лечението, макар и по-слабичко, заради скорошната химиотерапия. Но Слава на Бога, реакция има! Така, че продължавам с нова инжекция в понеделник. Освен това се оказа, че има и друга причина за увеличаване на лимфните ми възли, не само рака, и започваме паралелно лечение! Момичета, много съм обнадеждена! Болките са сериозни, защото са част от лечението, но не ме интересува! Да боли, ако това значи че гадинката си отива... Като съм по-сигурна в следващите неща пак ще пиша, не искам предварително да казвам, че...знаете


Мислех си много за нашето задружно виртуално семейство! За това колко много неща са ни минали през главите и продължават да ни минават. Понякога се смеем до сълзи, друг път страдаме заедно... Усещането ми за това виртуално семейство е като едно хубаво, здраво сърце! Винаги бие, когато съставните му части са на място и добре... И е толкова красиво, толкова пленително, когато е чисто и незакоравяло! Тогава всяка веничка ,всеки кръвоносен съд трепти от своето съвършенство! Е, мило семейство! Обичам ви!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор Пламена (минаващ)
Публикувано28.04.12 18:49



И ние те обичаме Меги!!!Бог да те пази!!!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Пламена]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано29.04.12 14:16



скъпо момиче,слава на Бога,че има положителен резултат!Аз много се молих за теб и ще продължавам!дано да имаме повече и повече добри резултати,нека да са малки,но постоянни и да се увеличават с всеки път.
Господ да те пази и цялото ни семейство тук!!!Амин!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: leonidas22]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.04.12 18:00



Благодаря от сърце! Дай Боже!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.04.12 01:07



Успех



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: EFO75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано30.04.12 08:38



Благодаря:)

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Уроците на моят живот №2 [re: megolina75]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано30.04.12 18:19



Меги, обичам те! Знам, че ще успееш. Вярвай и бъди сигурна в това. Господ е с теб, а това е достатъчно основание победата да е на твоя страна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.