Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Уроците на моят живот №2  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.04.12 08:37



Меги, чакаме новини.
Първата тема

.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.04.12 08:37.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.04.12 09:10



Нашата Меги се бори и то с голям хъс! Затова Ви казвам, че всичко ще мине и тя ще бъде с нас на срещата - това ви го казвам аз и който ми вярва знае, че ще е така! Меги дерзай в същия дух! Обичаме те!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано28.04.12 11:14



Можеш и го знаеш,вярваш и го правиш!!!
Ще успееш!!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: marata122]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано28.04.12 14:24



Момичета, благодаря ви за подкрепата! Прегръщам ви и ви целувам!!!
Искам бързичко да ви кажа първите новини от днес. Реагирах на лечението, макар и по-слабичко, заради скорошната химиотерапия. Но Слава на Бога, реакция има! Така, че продължавам с нова инжекция в понеделник. Освен това се оказа, че има и друга причина за увеличаване на лимфните ми възли, не само рака, и започваме паралелно лечение! Момичета, много съм обнадеждена! Болките са сериозни, защото са част от лечението, но не ме интересува! Да боли, ако това значи че гадинката си отива... Като съм по-сигурна в следващите неща пак ще пиша, не искам предварително да казвам, че...знаете


Мислех си много за нашето задружно виртуално семейство! За това колко много неща са ни минали през главите и продължават да ни минават. Понякога се смеем до сълзи, друг път страдаме заедно... Усещането ми за това виртуално семейство е като едно хубаво, здраво сърце! Винаги бие, когато съставните му части са на място и добре... И е толкова красиво, толкова пленително, когато е чисто и незакоравяло! Тогава всяка веничка ,всеки кръвоносен съд трепти от своето съвършенство! Е, мило семейство! Обичам ви!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор Пламена (минаващ)
Публикувано28.04.12 18:49



И ние те обичаме Меги!!!Бог да те пази!!!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Пламена]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано29.04.12 14:16



скъпо момиче,слава на Бога,че има положителен резултат!Аз много се молих за теб и ще продължавам!дано да имаме повече и повече добри резултати,нека да са малки,но постоянни и да се увеличават с всеки път.
Господ да те пази и цялото ни семейство тук!!!Амин!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: leonidas22]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.04.12 18:00



Благодаря от сърце! Дай Боже!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.04.12 01:07



Успех



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: EFO75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано30.04.12 08:38



Благодаря:)

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано30.04.12 18:19



Меги, обичам те! Знам, че ще успееш. Вярвай и бъди сигурна в това. Господ е с теб, а това е достатъчно основание победата да е на твоя страна.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: viara67]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано30.04.12 20:43



Вяра, Слава на Бога, че те има! Прегръщам те и те целувам! Обичам те с цялото си сърчице



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано30.04.12 23:11



Мила Меги, кураж и успех! Когато човек може да се зарадва на малката победа, идва и голямато щестие. Желая ти го от сърце, ще успееш! Така трябва!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано06.05.12 23:09



Здравейте,мили момичета;) не съм писала отдавна, защото терапията се оказа много тежка. Засега първите стъпки са обнадеждаващи! Но... Нещо затъвам психически:( молбата ми е който иска да се моли за духовна сила при мен, за да издържа...
Прегръщам ви и ви целувам

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано06.05.12 23:50



Меги, какво те срива, защо така, ти си толкова силен и амбициозен човек, нещо си подгънала крак, но ще се изправиш, това е временно Силно ти препоръчвам цветята на Едуард Бах, те са за психоемоционалното състояние, ако искаш ползвай жълтата кутийка, която е спасителната и е комбинация от 4, или си направи сама комбинациите, ако това повече ти допада, но те са точно за такива моменти когато усетиш, че нещо не ти достига, или те срива, или просто те отегчава, или не намираш отговори на въпросите си, чувстваш се объркана от много неща



ето всички цветя (шишенца)

Нали виждате, че са 3 страници на линка?




още




















Вярвам в теб и знам, нямам никакво съмнение дори, ще се справиш, това просто е лека душевна криза, но ще мине, ти си по силна, прегръдки от мен

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 08.05.12 14:16.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Kaлoянa]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано07.05.12 10:09



Стискам палци и се моля да успееш Меги, защото ти заслужаваш победа! Кураж мила, стискай зъби и се бори!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: anastasiar]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано07.05.12 10:42



Ей, нестинарке ,забравила ли си , че миналата година по това време танцува в огъня ? Припомни си ! Припомни си красотата на Родопите... Припомни си сватбата с Фредерик ,щастливите ви мигове заедно... Припомни си мечтата си да отгледаш дете...Щастливите мигове ,когато си отивала на работа и радостта от срещата със слушателите си в сутринта с безброй мечти...
Е , това е... За това си заслужава да се бориш ,с всеки дъх ,с всяка усмивка...
За теб се моля често и ще продължа ... Дано Бог ме чува ,дано...!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Tia maria]  
Авторцвeтu (Нерегистриран)
Публикувано07.05.12 10:50



Мила Меги, натъжавам се като чета за състоянието ти в момента. Ти даваш толкова кураж на всички нас, сега ние ти отвърщаме стократно с подкрепата си, бъди силна, миличка, не позволявай нищо да попречи на борбата ти. Ние сме с теб, обичаме те и се молим за теб.Ще чакам с нетърпение да пишеш хубави неща както само ти можеш. Прегръщам те.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано07.05.12 13:48



Poneje kredora mi izchezna.........samo shte napisha, che te podkrepqm i se molq za teb



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: 4ereshka2]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.05.12 19:20



И аз съм тук, миличка! Тиа много хубаво го е написала! Потърси ресурсите в себе си, а ние също сме с теб! Прегръщам те с цялата си душа! Целувам те! Обичам те! Горе главата, мила! Ще продължа да се моля и да ти изпращам позитивна, слънчева, мощна енергия - за теб!





Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано07.05.12 20:51



Мила моя и аз съм с теб !



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: megolina75]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано07.05.12 20:55



милата ми,това е съвсем нормално време от време да се "здухаш",както казва синът ми.В края на краищата всички сме хора,колкото и да сме силни толкова понякога можем да бъдем и слаби.И мен ме напада понякога едно таково настроение,аз трябва да се нарева хубаво,а после почвам сама да се успокоявам.Ако искаш да послушаш музиката,най-добре нещо по-весело,по-ритмично!Никой не се съмнява в теб в този форум,познаваме те добре и вярваме в твоя силен дух и в твоята победа.Така че СПОКО,поплачи си и се успокой!и както казва една моя приятелка "НАПРЕД С ПЕСНИТЕ"!
Всичко лошо ще мине.
Прегръщам те силно.
Господ да е с теб!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: marggoto]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано07.05.12 22:03



Меги,давай ръка и да вървим напред!!!
Вярвам,но вярвам единствено и само в човешката сила,в приятелството,в мъничките жестове и в чудесата,които те творят.Знам,че ще се справиш,както и знам че е много трудно и на моменти обезкуражаващо.Не оставяй и капка надежда на неканеният гост,не отстъпвай нито милиметър от така трудно извоюваните,макар и малки,победи.Трудно е,но не е невъзможно.Стягай се,миличка





Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.05.12 09:20



Меги, толкова ръце подадохме, че май направо ще те гушнем и ще те носим. И понеже няма да гледаш къде стъпваш /това е наша грижа/ , изправи глава, вдишай балканския въздух и вярвай! Никакви съмнения, дупки и прочие, да не идвам и да ги вадя лошите мисли с патериците

.
Всеки има такива моменти, но ти имаш неподозиран потенциал, сигурна съм. Ще ти помогнем да го намериш! Прегръдки от мен!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано08.05.12 09:31



Обичам те Меги, не съм спирала да си мисля и да се моля за теб!Трябва да успееш, ти си нашият символ за вяра, кураж и силен дух!!!





Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано08.05.12 10:29



Мила Меги,искам да ти вдъхна вяра и да ти напиша една хубава мисъл:
,,Когато изглежда,че няма надежда,че всичко е свършило вече,недей се отчайва,недей се предава,кажи си,че въпреки факта,това е антракта,а не края."
Откакто съм в този клуб се чувствам по-силна.Всички вие ми помагате.Моля се за теб и всички като нас.
Нека Бог е с теб!

,,Всеки изживян ден е една малка победа!"



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: mammita63]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано08.05.12 11:20



Меги, колко хубави и окуражителни неща са написали всички преди мен! Виж колко много хора сме обединили мислите и молитвите си за теб. Права е Бубето, че толкова ръце се протягат за помощ и прегръдка, че няма начин да не усетиш това. Трябва да извървиш своя път, всеки един от тас в този клуб е имал своите тежки моменти, с Божията помощ сме се изправяли и тръгвали отново. Така ще бъде и с теб! Загърби съмненията, страха и спри да си задаваш въпроси, чиито отговор само Господ знае. Помисли за всичко хубаво, което си преживяла, за хората и нещата, които обичаш и те обичат и ще успееш да се усмихнеш. Спомни си, че слънцето никога не престава да грее и да пръска светлина, въпреки че понякога е закрито от най-тежките и буреносни облаци.





Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: viara67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.05.12 13:46



Меги, понеже доста момичета са ти писали, хайде и аз да се отчета тук на всеочетене! Както ти казах по скайпа ще има голямо сритване ако скоро не се отърсиш от негативните ти мисли. На срещата Софийска ще си първа кипра на централно място. И ако пазиш едно местенце - до теб - за мен - може и да дойда на срещата....

Меги знаеш,че е трудно но важен е резултата.ще има резултат и то добър, но този път малко по-бавно и грудно.Не бързай,апатията ти идва от това, че бързаш с резултата....споко по-бавничко.Бързата работа - нали знаеш - срам за майстора.В добри ръце си и търпение му е майката. Дерзай!!!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано08.05.12 14:00



А по напред тя говори за болки....

Но как да помогнем ,как ?!? Да вдигнем молитвената тема.... Нека да е друга съфорумка , че имам проблеми с интернета. Но има начин да чета и да изпълнявам !



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Tia maria]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано08.05.12 15:42



Мила Меги, не исках да пиша, защото май и аз съм изпаднала в "черна дупка". Но както съм сигурна в себе си, че ще намеря стълбата към светлината, така съм сигурна, че и ти ще намериш отново своята пътечка към вярата и ще продължиш с усмивка по нея. Аз не те познавам, ти не ме познаваш, но ти се възхищавам, моля се за теб и дано Бог чуе молитвите ни!



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Tia maria]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано08.05.12 15:58



Да, Тия мария точно това е проблемът, физическите болки пряко се отразяват на психиката. Предложението ти е много уместно, ще вдигнем молитвената тема.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.05.12 21:43



Често постваме това стихотворение на Дамян Дамянов, но, мислейки за теб, то отново изплува в ума ми и реших отново да го постна - за теб!:

Когато си на дъното на пъкъла,

когато си най-тъжен, най-злочест,

от парещите въглени на мъката

си направи сам стълба и излез



Когато от безпътица премазан си

и си зазидан в четири стени,

от всички свои пътища прерязани

нов път си направи и пак тръгни.



Светът когато мръкне пред очите ти

и притъмнява в тези две очи

сам слънце си създай и от лъчите му

с последния до него се качи.



Трънлив и сляп е на живота ребусът,

на кръст разпъва нашите души.

Загубил всичко, не загубвай себе си -

единствено така ще го решиш!





Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.05.12 10:53



Браво Екна, това стихотворение е точно за нея, също и за всички нас!

За Меги - виж



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от *jull** на 30.03.14 14:29.



Тема Re: Уроците на моят живот №2нови [re: flora bg]  
Автор viara67 (минаващ)
Публикувано21.01.13 12:44



Това беше и е тема на Меги. Нека остане такава в нейна памет, знам, че не сте я забравили, както не съм я забравила и аз. Но нека модераторите, отворят нова такава, за да има къде да сложим хубава мисъл, стих, песен, размисъл...Има тема за смеха, нека има и за размисъл. Предлагам заглавието да остане същото, отново в памет на Меги. Ако пък има нещо подходящо, моля да ме препратите там :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.