Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.11.16 15:19



Образуванията /доброкачествени или злокачествени/ се "хранят" издърпвайки определен вид вещества първо за себе си. По някаква причина, вече образувал се тумор спира да се храни, тогава не "свети" от изотопа и лекарите твърдят, че не е злокачествено образуванието, което не е съвсем истина, защото три месеца след този ПЕТ скенер при операция, въпросното образувание си е съвсем злокачествено.
Та за мен обикновения скенер с контраст върши по-добра работа, за отделна част от тялото, било корем или бял дроб.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.11.16 15:19.



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано12.11.16 20:19



Оооо. Тъкмо се бях успокоила. Ама то все пак си личи нали. И би трябвало да го опишат някак си, дори като доброкачествено. Или не?

Ужас.



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.11.16 00:17



Не изпадай в паника, ако се виждаше нещо, щяха да го опишат.
Сигурна съм, че всичко е наред при теб.
Дадох пример, за да знаете, че не хваща всичко, както се твърди за ПЕТ скенера.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано13.11.16 23:28



И аз се надявам. Защото са описали миома, за която знам. И все си мисля, че ако има нещо щяха да го опишат. УФ да нямаш спокойствие.





Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: vasilka.1961]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано14.11.16 11:21



Спокойствие с нашите заболявания няма ,за съжаление.
И при мен са описали някой неща ,но други не.Аз съм с фиброкистозна мастопатия и за нея думичка не споменават,но другите неща, който ги знам, са описани.За мастопатията си ходя на мамолог и той ми каза,че ако има нещо със сигурност ще
светне на ПЕТ скенера въпреки ,че прегледа е за др.диагноза.Не искам нищо да светва и дано не се появяват др. образования пък било те и несветещи.Сега още го мисля този яйчник и не ми е отпаднал като проблем.Дано всичко е наред при теб.



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: batnacko]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано15.11.16 16:33



Дано да е наред всичко. При всички. Няма да го мисля. Резултатът е ок и това е. Само ако мога да ударя с чукче по главата и това червейче вътре в мен дето все нещо се съмнява.





Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: vasilka.1961]  
Автор viktoria9999@abv.bg (непознат )
Публикувано15.03.17 10:55



Здравейте!
Виждам, че по въпроса за ПЕТ скенер от доста време никой не е писал.
В интерес на истината и аз дълго време не съм влизала в клуба.


Мисля да мина през ПЕТ скенер. Профилактично.
Вече има избор - в Панагюрище е най-модерния, в Пловдив вече също има, В София са няколко.
Моля, споделете вашите впечатления както от апаратурата, така и от лекарите, които я обслужват в различните болници.



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: viktoria9999@abv.bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.03.17 15:56



Вики, не съм ходила на пет-скенер, но разпитах една клиентка, която е ходила в Панагюрище и е много доволна от лекари, апаратура и обслужване. Работят и със Здравна каса. Поинтересувай се... Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: mammita63]  
Автор viktoria9999@abv.bg (непознат )
Публикувано15.03.17 16:58



Благодаря, Мамита!



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: viktoria9999@abv.bg]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано15.03.17 20:46



Здравей. Аз ходих октомври месец в София, Сити клиник.Добра организация,модерна апаратура,добро отношение.Минах по здравна каса.Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.