Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.11.12 14:06



Слушам и изпълнявам!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: *jull**]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано28.11.12 19:42



Бравоооо!!!
Само така!!!
Джул и Буба са винаги на линия....,а ние замислялили сме се,...кога тези принцеси готвят,перат,почиват или ходят на разходка,или правят салатка на половинките си...????Не сме им благодарили за това....Ето правя го от името на всички....
БЛАГОДАРИМ ВИ,МОМИЧЕТА, за това,че поддържате всичко в ред,че следите нашите врели-некипели,че ни свързвате с когото трябва или ни показвате вратата на плевнята....

....
ОБИЧАМ ВИ и сърдечно ВИ БЛАГОДАРЯ, за това което правите!!!!
....е,....картинката не стана както исках,ама ще ми простите...



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: guslik_33]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано28.11.12 19:45



Екна, сигурна съм,че ще я вдигнеш Добрата новина.....
Я,каква силна усмивка имаш,а и мускули не липсват,нали....
Обичам те,стискам пали все пак

!!!



Тема Re: Преглед на ПЕТ скенер процедура !?нови [re: guslik_33]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.11.12 21:26



"... а ние замисляли ли сме се,... кога тези принцеси готвят, перат... или правят салатка на половинките си?"

А ти пък къде си видяла принцеси да вършат тези неща?!



"Совите не са това, което са..."

Тема Моля за повече инфо за Пет скенернови [re: *jull**]  
Автор binhi (непознат )
Публикувано30.11.12 19:16



Здравейте момичета
Трябва да правя Пет скенер но нищо не разбирам как се процедира точно.Кажете ми къде се прави тук в София.Нещо не намирам инфо.Аз съм с рак на гърдата.Кажете ми с направление ли се прави кои номер,разбрах,че се чака по 2-3 месеца за мен не е спешно но ми го искат така,че може и да почакам,чух че може и по бързо но ти искат пари знаете ли колко?Моля които скоро е правил тук в София да ми даде повече инфо.



Тема Re: Моля за повече инфо за Пет скенернови [re: binhi]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано30.11.12 19:57



Бинхи, мила, само няколко постинга по-горе Маргото го е описала, а и в другата тема, мисля, че в постинг на Пиранчето също има описание.

Направлението трябва да е зелен талон № 119.


ПЕТ има:

- в МБАЛ Света Марина - гр. Варна, телефони 052/978-575-регистрация, 052/978523-лекарски кабинет

- в Александровска болница - гр. София, телефони 02/9230 561, 02/9230 582


Копират се всички епикризи и изследвания и се подават или се изпращат с курирер (за София). И на двете места редът е такъв, че 3-4 пъти в месеца заседава комисия, която според представените документи и състоянието определя дали да се направи ПЕТ. И на двете места графикът върви с 2 месеца напред.

Не знам дали плащане ще осигури по-бързо предвижване, но доколкото знам е много скъпо (около 3000 лв.)



Тема Re: Моля за повече инфо за Пет скенернови [re: Ekna]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано30.11.12 21:27



Да, 3000 лева е, и пак се чака, примерно 2 седмици



Тема Re: ПЕТ скенер № 2нови [re: ice]  
Автор binhi (непознат )
Публикувано01.12.12 02:23



Абсурд няма как да ги дам тези пари.По стандартния начин мисля да мина.Но не знам как се процедира.Смисъл званя на някои от посочените телефони и какво записвам час за след 2-3 месеца или,нищо не схващам за това изследване.Какво ли не ми изследваха и всичко ми е ок откъде сега и това,много съм объркана





Тема Re: ПЕТ скенер № 2нови [re: binhi]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.12.12 09:54



Миличка, който ти "иска" това изследване следва да ти даде този талон 119 (направление за ПЕТ). След това копираш всички важни изследвания и епикризи до момента и отиваш където ти е по-близо (Варна или София) и ги подаваш. След това се прибираш и чакаш да ти се обадят дали са те одобрили да минеш на ПЕТ и за коя дата са те насрочили. Това е! Всичко това и по телефона ще ти го кажат. Но ти се чудя как до сега не си го вдигнала този телефон за да получиш инфото от първа ръка. Седиш и се притесняваш само. Хайде в понеделник вдигни телефона и чуй какво ще ти кажат. Ако не можеш да пътуваш можеш да изпратиш документите по куриер. Аз лично предпочетох да си занеса документите на място.

Значи обобщавам: процедурата на този етап е да вземеш направление, да снимаш изследванията си и да ги занесеш в Александровска или в Света Марина, а после да чакаш две-три седмици да ти се обадят одобрена ли си и за коя дата са те насрочили.

Каквото и да са ти изследвали този апарат е възможно най-прецизната техника в България, така че това изследване не някой друг трябва да ти го иска, а самата ти. Вярно, че облъчването е голямо, но според мен си струва в случаите, когато не може да се локализира проблема.

Успокой ума си, доколкото ти е възможно и действай, не губи време!

Прегръдки и успех!



Тема Re: ПЕТ скенер № 2нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.12.12 10:06



Екна, миличка, стискам ти палци за понеделник!


А как ти насрочиха ПЕТ толкова скоро след химията?

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.