Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: До всички,клубари [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.04.12 11:34



Малко със закъснение



Екна кажи какво означава 'борака'-сериозно незнам.

Ще стискаме палци ,как няма да стискамеУспех.
Бубе,ама стига с тази работа-да си създаваме,еми то край няма,ще си почиваме ,и ще слушаме дъждът как вали и тропа по прозорци и улуци.
Маман,и моя син голямия е така.Пий Мащерка-спира бактериите и помага при кашлицата,действа на белите дробове и бронхите,Бръшляна-отпуска спазмите и разтваря секретите,даже и за астматици помага,Теснолистният живовлек успокоява и подпомага откашлянето-суха и дразнеща кашлица.И от климатика настивашили от градината-то веднага не започва...
Приятен ден на всички,че ще изпусня някой и да нямя сърдити



Тема Re: Добро утро! [re: flora bg]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано18.04.12 13:19



преди сън можеш да хапнеш кромид лук(ако спиш самичка!) или парче кашкавал с малко бял хляб,това го чух по руска ТВ,съвет от доктора!иначе хубаво да пиеш 2-3 пъти на ден валерианче и до вечера ще си по-спокойна.
Пожелавам на всички приятен и спокоен ден!
Крас4о,извинявай,че не ти честитих рождения ти ден!да си жива и здрава и много обичана,мила!



Тема Re: Добро утро! [re: leonidas22]  
Автор EFO75 ()
Публикувано19.04.12 10:36



Здравейте,каде се изгубихте,тамън седнах да пийна кафенце и то няма

.Сигорно много работите,айде аз като 'млада пенсия' ще ви сервирам




Тема Re: Добро утро! [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.04.12 10:44



Пенсия била, я какви баници и палачинки си извъртяла!


Тенкю за кафето.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Здравей те Приятели [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано20.04.12 01:56



Моля,няма за какво

По-документи съм пенсия,ама млада и по дух.Кухнята,ми най харесва стига да има продукти,ако няма с мноого любов и малко бъркане и готово.
Сега,малко да ви се оплачаОт декември са ми болките,не се издържа вече.Пия 9бр.хапчета.за 3 диагнози.Ръцете ми изтръпват и от най малкото нещо да хвана/игла,химикал и т.н/и след 5-10мин.Краката също,вече не смея да карам колата/сутрин съм по добре/Нервите са ми опънати.Кръвното ми играе-нагоре,надолу,залитам като''пияница в кръчмаСпя с хапчета,ако немога да заспя през деня,обикалям двора/а той голям бе/и с ръцете си оправям нещо-цветя,лука....ще кача снимкиА през нощите съм с иглата-с 1кука се научих,или нещо си пиша/стихове/,или приготвям ядене,и то като охлювите-'бавно но славно'и вече се е съмнало..Като 'куковица'.Инат голам съм.Станах левак щото всичко в дясно е 'гола вода'.На всяко 12число съм за лекарства с рецептурната книжка,а на всяко 21 в диспансера,и то протоколи,рецепти,взимане,връщане.Тръбите-'pvc' ги свалих и сега почивам 1 месец,а може и повече.От 72кг.през лятото ,сега за 4 месеца станах 56кг.И продължавам надолу.Е била съм и 43кг-'френско гадже'',докога ще са тея мъки незнамАбе от всякаде съм си пенсия.Стига с оплакванията че развалих ;Раздумката'' и ще ме сритат





Тема Re: Здравей те Приятели [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.04.12 06:43



Ефи, мила, нямам време в момента за по-дълъг постинг,
само да ти покажа една статия, ако не си я чела:



А картинка със совата сред ягоди, ми е една от любимите!

Хубав ден на всички!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравей те Приятели [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано20.04.12 07:41



Благодаря Джул,прочетох я

,не не бях.
Там не съм ходила,ако мога и до Пловдив ще отида.Знаете че кадето има'лек' отивам/билкари,тибетци,Кръстова гора,др.манастири,професори за мнения и т.н./А от вас,всичко възможно съм пиля,яла ,гадно не гадно мога да търпя.
И заповядай те;

ЗА домашарите,да не се отпускат
Приятен ден на всички



Тема Re: Здравей те Приятели [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.04.12 09:13



Кафе и чай добре, от къде го измисли това колело а? Предпочитам палачинки.
Ама-ха!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Здравей те Приятели [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.04.12 09:35



А Бубе, то колелото е за мен нали ще си го купувам за да си раздвижвам тазобедрените стави....че иначе се схващат и ме болят. Благодарение на мехлемчето, което Адио ми препоръча съм добре.Но джипито каза,че всеки ден трябва да ги въртя ставите иначе....лошо. Стаси,мамина кукло наистина си голям инат като мене. Аз когато не мога да спя правя същото като тебе из двора, из кухнята.но слава на бога това много рядко ми се случва.Обичам да си спя по 8,9 ,10 часа - тогава съм си най-добре. Когато ме хване безсънието сядам на фотьойла,слагам слушалките за да не будя децата и докато не ми се приспи слушам музика или гледам разни домашни видио клипове. Еми така ще си я караме докато можем. Само не се отчайвай а продължавай да стискаш зъби - друг чалъм няма миличка. такава ни е орисията ама ние си я носим с достойнство.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравей те Приятели [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.04.12 09:48



Ефи, това,което ти е постнала Джул не е за пренебрегване.Ако решиш да дойдеш в Пловдив обади се на лични.Ще те придружа а и аз ще искам консултация.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 20.04.12 09:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.