Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА № 66нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.02.12 10:26



Добър ден и успешна седмица на всички!

Зареждайте се с енергия!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 66нови [re: Buba67]  
Авторcuмoнa7O (Нерегистриран)
Публикувано13.02.12 12:57



Боже каква прекрасна трапеза:-)
И тъй като новата раздумка започва точно на моя "фатален" Рожден ден, ще използвам случая да ви БЛАГОДАРЯ, че ви има. Толкова много ми помогна този клуб! Благодаря - вие сте моя прекрасен подарък! Бъдете все така ХОРА! Mоето най-съкровено желание днес е всички вие да сте ЗДРАВИ и да следвате мечтите си!!!



Тема Re: РАЗДУМКА № 66нови [re: cuмoнa7O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.02.12 14:11



Рожденничка значи и се спотайва из преспите!


Веднага да почерпиш,
а ние ти желаем да си обичана и щастлива! Прегръдки!





п.п много хитро си се родила, хем подарък за рожден ден, хем за следващия ден 14 февруари пак подарък.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 66нови [re: Buba67]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано14.02.12 09:11



Добро утро момичета!
Честити ви празници! Да сте живи и здрави, благодаря, че ви има!







Тема Re: Добро утро!нови [re: tinker.bell]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано14.02.12 09:13



Да ви сервирам и кафенцето и да бягам по задачи.
Обичкам си ви







Тема Re: Добро утро!нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.02.12 09:32



На всички влюбени честит Празник!А на тези,които още не са влюбени пожелавам мечти и надежди!



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.02.12 09:15



Хайде последни напъни на зимата, успешна сряда!

Кафе,






Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.02.12 09:22



О, Бубе какви последни напъни бе мила цели две седмици още...чак в началото на март ще се затопли и тогава като се разпикае баба Мартаааа...не е за мислене.

Слънцето грее в прозорците ми и съм пуснала пердетата,че нищо не се вижда на монитора хайде спорен ден днес ви желая.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.02.12 09:32



Флорче, още в неделя ще имаме градус до 5 над нулата. Както казва мъжа ми, направо ми се струва за плаж.



А баба Марта да взема да изпикава по-бързо, че ми писна вътрееее.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.02.12 09:37



Оф и на мен ми писнааааааааа по няколко пъти на ден се хлъзгам докато ида до магазина,уж стъпвам като пате и пак се плъзнааа

Тази зима ми сложи няколко килца отгоре и сега ми тежатда се стопи този сняг,че да ида да си взема бягащата пътечка...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.