Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано01.03.12 19:06



Здравейте,
много отдавна не съм писала, а и не бях влизала от доста време във форума.
Радвам се, че намрам много от вас в добро здраве и настроение.
Честита баба Марта на всички и ви желая здраве и дълголетие, както не малко от вас, а и аз самата знаем, че независимо каква е диагнозата живота може да продължи и то дълго и то качествено, ако си се вкопчил здраво в него.
Сега се обръщам към вас с един въпрос, който сериозно ме вълнува.
Аз не живея в България от няколко години и сега съм тук за някой друг ден и реших да се снабдя с билката пелин.Обаче бях втрещена, когато в аптеката ми казаха, че само с рецепта ставало.


Шокирах се от това, което чух.Аз за всичките тези вече 21 години втори живот основно с карамфил, пелин и тинктура се поддържам и се бях запасила стабилно с пелин, та не съм купувала поне от година-две.
И сега понеже ми попривърши реших да си купя и се натъкнах на тази новина, че пелина вече е с рецепта.От кога? И защо?
Всъщност май се сещам защо, явно много им е дотегналото на фармацевтичните компании от факта, че напоследък доста отписани и "нелечили" случаи се върнаха към живота именно благодарение на тази чудодейна билка, която струва стотинки в сравнение с безбожно скъпо струващите химиотерапии, които на всичкото отгоре са на светлинни години от ефекта, който има пелина.
Бихте ли споделили, ако имате информация от къде мога да си купя пелин без рецепта, тъй като личен лекар нямам.
Много благодаря и ви бог да ви пази!

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!

Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови [re: dea123]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано01.03.12 21:20



Деа незнам дали това ще ти свърши работа, но за всеки случаи



един паудн е 450 грама









избирай си [image]https://www.google.com/search?q=organic+wormwood+powder&hl=en&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=LspPT4r6K7OssAK0vp2uDg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&sqi=2&ved=0CEYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=894[/image]

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови [re: Kaлoянa]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано01.03.12 23:07



Много ти благодаря, Калояна! Да, ще ми свърши работа:) А този пелин, който е на сайтовете, които ми пращаш млян ли е?Така изглежда на снимките.Ако е млян още по-добре, че аз до сега винаги немлян съм го вземала и си го меля с машинка, което създава доста неудобста.
Отново ти благодаря!

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Къде мога да намеря пелин?нови [re: dea123]  
Автор EFO75 ()
Публикувано01.03.12 23:22



Провери на ул.Поп Богомол' в София- 1пряката на 'Мария Луиза от Лъвов мост посока Цум.От там взимам всякакви билки,на мен единия диспансер в на 1 пряка'Кирил и Методии.Или мога да проверя ако ти не можеш

и ще ти предам.
п.п. Ул.Поп Богомил N38 тел.- 02 983 60 03 раб.време - от 9 до 19ч. събота от 9 до 17ч.

Редактирано от EFO75 на 01.03.12 23:52.



Тема Re: Къде мога да намеря пелин?нови [re: EFO75]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано02.03.12 00:55



Много ви благодаря мили хора.
Аз просто ще шокирах от това, че пелина е с рецепта.Пелина никога не е бил с рецепта и най-вероятно нямаше и да бъде, ако не беше чудодейната система на Х.Кларк, благодарение на която хиляди хора по света се радват на втори живот.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин? [re: dea123]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.03.12 01:36



Да Деа, на прах е и аз от много време ползвам много билки на прах, ако проявяваш интерес ще ти изпратя сайтове, при това органик и при това много по евтини от обявените от тях хранителни добавки, много по качествени и удобни за съхранение

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.03.12 05:43









Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови [re: dea123]  
Автор petyag (съпруга)
Публикувано02.03.12 08:56



Здравей, Деа!
Вчера купих пелин на стрък без рецепта от аптека Фрамар. Незная тази верига има ли аптеки в София, но имат и онлайн вариант. Струва само 1 лв. Но трябва да го мелиш.
Съпругът ми вече докторите са го отписали и започнахме с газ - вече 8 дни. Надявам се да помогне, както е сторила при теб. Уместно ли е да започна успоредно с газта и рецептата на Хулда Кларк или трябва да изчакам? Нямаме време за чакане.
Ето сайта:



Редактирано от petyag на 02.03.12 09:02.



Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови [re: petyag]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано02.03.12 09:16



Да, мняма проблем да пие и газ заедно с пелина и кармафила.
Аз често ги комбинирам.
Единствено при метода на Шевченко(водка с олио) не се допускат други методи на лечение.
Желая ви успех!
Много ви благодаря за полезната информация.Аз явно съм се пооткъснала от тези въпроси с купуването на билки понеже се бях запасила като за 2 живота с пелин и скоро не ми се беше налагало да купувам :)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Честита баба Марта!Къде мога да намеря пелин?нови [re: dea123]  
Автор petyag (съпруга)
Публикувано02.03.12 09:22



Благодаря за бързия отговор! Още утре започваме.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.