Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.05.12 22:13



Откривам тази тема с цялата Надежда, Вяра и Любов, която можем да дарим на близки, на приятели; на всички,пишещи и четящи в този клуб и на самите себе си!!!

Нека се помолим (пожелаем, визуализизираме) за най-ценното в света и Вселената, да се помолим за Здраве!

Нека изпратим мислено мощна позитивна енергия (молитва) към Бог (или към Вселената ако предпочитате, или директно към определени хора, на които искрено желаем здраве)!

Може да въведем съвместни ежеседмични молитви (или кой както иска да го нарича-не е нужно да сте религиозни за да желаете здраве на хората, които обичате и на който и да е друг). Така отправяните пожелания ще бъдат много по-мощни. Да кажем всеки петък от 20 ч. Дори не е нужно да го обявявате в темата. Може да пожелаете здраве на когото поискате, където и да се намирате.

А може просто да изпишете най-хубавите си пожелания тук! Дори без да назовавате имена! Но прочитайки написаното всички може заедно да се помолим!

И дори да не е петък пак може да се помолим - за здраве, за оздравяване, за оцеляване!

Моята молитва:

Господи, помогни на приятелите ни да се справят по най-добрия начин! Да повярват, че могат да се справят! Да оздравеят! Да се почувстват отново силни, усмихнати, спокойни и щастливи! Господи, вдъхни им смелост и надежда, вдъхни им вяра и любов! Нека искрено и непоколебимо да повярват и в себе си! Помогни им да срещат по пътя си само човечни и истински лекари! Те ги хващат за ръка, както родител води детето си! Помагат им по най-краткия път да достигнат собственото си оцеляване!
Нека не ги плаши болката! Нека тя да бъде за тях просто като горчиво лекарство, което трябва да приемат по пътя към своето изцеление! Нека с усмивка да се борят и нека оздравеят скоро!

Виждам ги - усмихнати и енергични! Всичко лошо е останало назад! Имат дълъг и пълноценен живот! Виждам ги на старини - радват се на своите деца и внуци, приготвяйки празнична трапеза!

Вярвам и изпращам мислено цялата си позитивна мисъл и любов!




Редактирано от *jull** на 08.05.12 22:19.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано07.02.11 23:11



Това е най-хубавото нещо, което съм прочела тук. Да се помолим за всички страдащи и всички имащи нужда от божията помощ .



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.02.11 23:53



Екна, прекрасна идея, която винаги съм подкрепяла! Още преди години сме я подемали по конкретни поводи...
Вярвам в силата на колективната воля и мисъл, особено когато е за добро!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано08.02.11 00:27



Екна и от мен поздравления за чудесната идея. И аз като Jull вярвам в силата на колективната мисъл.

Сигурна съм, че заедно сме способни на чудеса. Толкова добри хора на едно място, с добри мисли......... как няма.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: nelly_83]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.02.11 09:21



Молитвата ти е хубава и добре изразена, просто накрая си забравила да пишеш - АМИН! След като ще я отправяме към Господ, трябва да завършва на АМИН. Добра идея. Нека всички, всеки ден точно в 20.00 часа, където и да се намираме визуално да прочетем молитвата на Екна, която е молитвата на клуба. На края казваме АМИН и така всяка вечер. Ще видите ,че ще има резултат.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве! [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано08.02.11 09:34



Страхотна идея Екна,и аз мисля ,че толкова много добри хора ,ако се обедимин и казваме молитвата ,ще сътворим чудеса .



Тема Re: Да се помолим за здраве! [re: Ekna]  
Автор мaмчe ()
Публикувано08.02.11 10:07



Екип от руски физици смая света със сензационни открития

ПРЕКРЪСТВАНЕТО И МОЛИТВАТА “ОТЧЕ НАШ” УБИВАТ МИКРОБИ

Божият знак успява да промени дори и оптичните свойства на водата

Учените доказаха опитно, че кръстният знак убива микроби и променя оптичните свойства на водата. За сензационното откритие съобщава руският вестник “Живот”. Изследванията са направени в лаборатория за медико-биологични технологии в промишлената и морската медицина в Петербург.

“Потвърдихме, че древният обичай да се прекръства храната и питието на трапезата има дълбок мистичен смисъл с практическа полза – храната се очиства буквално за миг и това чудо се случва всеки ден”, разказва физикът Ангелина Малаховская. Изследванията на силата на кръстния знак Малаховская и нейният екип провеждат почти 10 години. Сериите експерименти потвърждават едно и също – налице е научен феномен. При опитите са открити уникални бактерицидни свойства, които се проявяват във водата при нейното освещаване с молитва и кръстен знак. При изследванията е намерено и ново, досега неизвестно свойство на Божието Слово да преобразява структурата на водата – нейната оптична плътност се повишава в късата ултравиолетова област на спектъра. Самата възможност за провеждането на тези изследвания е цяло чудо за Ангелина Малаховская и нейните колеги от Петербург – проектът нито е финансиран, нито влиза в програмата за научни изследвания. Учените обаче се справят с огромния обем работа безвъзмездно – само за дадат възможност на хората да усетят целителната сила на Бога.
Физиците проверяват действието на молитвата “Отче наш” и кръстния знак върху патогенните бактерии. За изследване са взети проби на води от различни кладенци, реки и езера. Всички проби съдържат златист стафилокок. След прочитането на молитвата “Отче наш” и прекръстването на пробата, се оказва, че количеството вредни бактерии намалява 7, 10, 100 и даже над 1000 пъти!
Благотворното влияние на молитвата и кръстния знак се отразяват върху всички участници в експеримента – при тях се стабилизира кръвното налягане, подобряват се и кръвните показатели. Интересното е, че при хипотониците кръвното се повишава, а при хипертониците се понижава. Експериментът показва и още една особеност – когато участникът не е толкова съсредоточен или дори е небрежен при осеняването с кръстен знак (средата на челото, центърът на слънчевия сплит, ямките на дясното и лявото рамо), положителният резултат от въздействието намалява или дори съвсем отсъства.
Според Ангелина Малаховская, при промяната в оптичната плътност на водата тя се насища със светлина. Човешкото око, естествено, не може да долови тези изменения в структурата на водата, но спектрографът дава обективна оценка на явлението. Интересен е резултатът при осеняване на водата с кръстен знак от човек приел свето Кръщение, но невярващ и не носещ кръстче. Оказва се, че водата “различава” даже степени на вярата – оптическата й плътност се променя едва с 10 на сто! При никакви други позиции на пръстите на ръцете няма изменения в оптическата плътност на водата, твърдят участниците в експеримента

"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Re: Да се помолим за здраве! [re: мaмчe]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.11 11:56



Вярвам, че всеки си има своя молитва и си я казва когато и където намери за добре.Но такава молитва, която да обединява всички и да се отправя с искрено желание за промяна към добро, мисля че ще има огромен успех.Благодаря!



Тема Re: Да се помолим за здраве! [re: минaвaщa]  
Автор ana8 (член)
Публикувано08.02.11 13:18



Колко хубава молитва. Идеята е чудесна. От стари баби съм чула, че когато повече хора се молят заедно силата е по-голяма. Нека да го направим.



Тема Re: Да се помолим за здраве! [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.02.11 18:32



Да, Джулче. И аз бях някъде там тогава. Сетих се за това сега по друг конкретен повод.

Много се радвам, че приемате идеята. Флорче я доразвива за всеки ден, но не знам дали всеки ден всички ще успяват да се настроят и да отворят мисълта си.

И пак да кажа, че всеки от вас може да постне молитва за себе си или за тате, за мама и т.н. конкретен човек, за който всички ние да се помолим конкретно, както сме го правили преди.

И още нещо. В тази тема всеки от нас може да каже, подобно на кутията Добрата новина: Благодаря ти, Господи, за това, че изследванията са все по-добри и по-добри и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.