Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Храна за душатанови  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.02.12 07:11



Скъпи и прекрасни, мои приятели! Реших да отворя тази тема с надеждата, че утре е по-добре от днес, че днес е най-невероятния ден и че сега е момента да почувстваме незабравимата лекота, която изпълва гърдите ти, когато си щастлив

Знам, че вие добре се грижите за вашите души, но аз бих искала тук всеки да може да напише нещо от душата за душата
Понякога може да си помогнем и с нещо, което сме прочели в нета и ни е впечатлило. То също задоволява глада за духовни неща
И защото ви обичам, защото сте единствени по рода си и светът никога не би бил същия без вас ви поднасям този поздрав:


Знайте, че където и да съм, където и да сте, аз ви обичам и ако някога ви стане студено, знайте че моето сърце винаги гори за вас

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Позволи си, поне днес да бъдеш ангелнови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.02.12 07:17



Има една страничка в интернет, която винаги ме зарежда с прекрасни чувства и ме кара честичко да се замислям за истинските неща от живота - позитивното. инфо. Днес открих това:



Представи си, че в теб живее Ангел!
И че ти от време на време му позволяваш да погледне през твоите очи. Колко различен би изглеждал светът! Когато Ангелът гледа през твоите очи и в най-сивия ден ще съзреш дъга. Няма да пропуснеш нито една благоприятна възможност...

Представи си, че в теб живее Ангел!
И ти му позволяваш да мисли вместо теб. Тогава ще изчезне безпокойството, няма да се страхуваш от нищо, защото си позволил на ангелските мисли да станат твои мисли...

Представи си, че усещаш неговата ръка
в своята. Тогава всичко, до което се докоснеш, ще бъде благословено и ще оздравее в миг...

Представи си, че позволиш на този Ангел
да насочва стъпките ти. Той ще те отведе далеч от утъпканите пътеки и ще ти покаже места, които не си подозирал, че съществуват...

Ако позволиш на Ангела да те води,
ти ще се изправиш пред неща, от които винаги си се страхувал, но Той ще ти ги поднесе като дар, който си чакал от години...

Представи си, че неговото Ангелско сърце
открива светлината в теб! Тогава всеки удар на сърцето ти ще е благословия, а пулсът ти - безконечна песен на небесен барабан...

Представи си, че този Ангел наистина живее в Теб!
Колко чудесно е да слушаш как гласът ти изрича неговите думи и как всеки, когото срещнеш в живота си, получава от теб напътствия и изцеление!

Представи си,
само си представи, че вътре в теб живее и диша Ангел!

Ако му позволиш, той ще се свърже с другите ангели, които живеят във всяко човешко същество. И тогава ще видиш, че светът е пълен със сияещи ангели...

Ако му позволиш...
Тогава ти вече няма да си самотен, никога повече няма да се чувстваш изгубен сред човешкото множество. И никога повече няма да търсиш отговорите извън Себе си.
Никога!

Представи си!
О, представи си, само си представи, че в теб живее Ангел! Че този Ангел е безсмъртен и никога няма да те изостави!

Ако си позволиш да повярваш,
най-сетне ще усетиш, че Ангелът наистина живее в Теб!


Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Когато вярвашнови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.02.12 08:03



Ето едно стиховторение, което много ми хареса и на което "случайно" попаднах тази сутрин. Написала го е Мина Кръстева.
Когато вярваш в чудеса

Когато вярваш в чудеса,
светът е тичинково ароматен,
по ствола му се стича
смолата на живота,
а дъждът е сребърен.
Когато вярваш в чудеса,
денят ти се люлее на слънчев лъч,
превърнал се във люлка,
залезите са със вкус на мед
и луната ти завижда.
Когато вярваш в чудеса,
в очите ти небето се оглежда,
а вятърът плете воал от нежност,
когато вярваш в чудеса...
Но как е трудно да повярваш...

Аз казвам днес "Вярвам"

Вярвам с цялото си сърце и душа, че ние можем, че заедно сме по-добре, че днес е момента, в който виждам светлина Ако точно в този момент те е страх, аз съм тук. Хвани ме за ръка и знай, че страшно няма, защото когато сме заедно планините се преместват като малки камъчета, застанали небрежно на широк път.


И говорейки за това, няма как да не публикувам линк към една от най-невероятните песни, сътворени в тази връзка. Уитни Хюстън и Марая Кери "When You Believe" -

Много нощи ние се молехме
без никакво доказателство, всеки можеше да чуе
песен на надеждата в нашите сърца.
Едва разбрахме.
Сега не се страхуваме,
въпреки че знаем, че има от какво.
Ние премествахме планини
много преди да разберем, че можем, о, да.
Чудеса се случват,
когато вярваш.
Макар и надеждата да е крехка,
е трудна за убиване.
Кой знае какви чудеса
можеш да постигнеш?
Когато вярваш, някакси ще успееш,
ще успееш, когато повярваш.
В това време на страхове,
когато молитвата често е напразна,
надеждата прилича на летните птици -
твърде бързо отлита надалеч.
Въпреки това сега аз съм тук
сърцето ми е преизпълнено, не мога да го обясня,
търсейки вяра и казвайки думи,
които никога не съм вярвала, че ще изрека.
Чудеса се случват,
когато вярваш.
Макар и надеждата да е крехка,
е трудна за убиване.
Кой знае какви чудеса
можеш да постигнеш?
Когато вярваш, някакси ще успееш,
ще успееш, когато повярваш.
Хората не осъзнават колко често се молят
и колко лесно е да предадат вярата си,
но когато си сляп, откриваш, че болката ти
може да те накара да прогледнеш и да те води през дъжда
Още ли съм силен глас?
Глас, който казва любовта е избавлението.
Чудеса се случват,
когато вярваш.
Макар и надеждата да е крехка,
е трудна за убиване.
Кой знае какви чудеса
можеш да постигнеш?
Когато вярваш, някакси ще успееш,
някакси ще успееш
ще успееш, когато повярваш.


Аз вярвам, а ти?

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Моята молитва за днеснови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.02.12 08:57



Това е моята молитва за днес!



Моля се Ти да бъдеш нашите очи и да наблюдаваш накъде вървим,
да ни помагаш да бъдем разумни, в моментите на нашата несигурност,
нека това бъде нашата молитва, когато сме изгубили пътя си, води ни, напътствай ни с Твоето благоволение към място, на което ще бъдем в безопасност!Моля се да намериш Твоята светлина и да я задържим в сърцата си, когато довечера звездите заблестят на небето, напомни ни къде си!
Нека бъде това нашата молитва в дните, когато сенките надвиснат над нас!Води ни, напътствай ни с Твоето благоволение, дай ни вяра,за да бъдем в безопасност!
Помолихме животът ни да бъде добър и да ни наглеждаш отгоре, надяваме се всяка душа да открие друга, която да обича! Нека бъде това нашата молитва, точно както всяко малко дете има нужда да открие своето място, води ни с Твоето благоволение, дай ни вяра, за да бъдем в безопасност!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Моята молитва за днеснови [re: megolina75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.02.12 09:35



А това е моето виртуално сърце,което ви обича! Прекрасна тема!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Когато вярвашнови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.12 10:41



Меги, просто си невероятна-благодаря за темата,така се бях отчаяла, толкова ми беше тъжно,трудно,тежко-прочетох те няколок пъти и..някак се почувствах мъничко по-силна, по-уверена и най-важното не сама! Прегръщам те силно!Вярвам в чудеса-желая здраве и любов !



Тема Re: Когато вярвашнови [re: puma69]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.02.12 11:46



Има само една преобразяваща сила — Любовта!

Задължения без любов прави човека раздразнителен.
Отговорност без любов прави човека безцеремоннен.
Справедливост без любов прави човека жесток.
Истина без любов прави човека критикан.
Възпитание без любов прави човека двуличен.
Ум без любов прави човека хитър.
Приветливост без любов прави човека лицемерен.
Компетентност без любов прави човека неотстъпчив.
Власт без любов прави човека насилник.
Чест без любов прави човека високомерен.
Богатство без любов прави човека алчен.
Вяра без любов прави човека фанатик.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Когато вярвашнови [re: flora bg]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.02.12 12:10



Флорче,точно така е:) знаех си, че ще дадеш едно рамо



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема За Пумичканови [re: puma69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано01.02.12 12:22



Пумичке, мила, обичам те и те прегръщам!!!! Ти никога няма да си сама, повярвай ми! Ти вече го усети в доброто си сърчице:) радвам се, че малко съм помогнала в това отношение. Когато ми е тъжно и се чувствам сама, тогава, когато в сърцето ми вали, си спомням как в тежките моменти Бог ме носи на ръце! И тогава се изправям гордо и казвам " аз може да не те виждам, може в моменти дори да губя себе си, но никога не те забравям:) защото ти си ме създал за радост и обич и Ти, Небесни татко ме ОБИЧАШ, така както само ти можеш! Благодаря ти за това! И тази буря ще мине, а Ти ще ме подкрепиш!"
Пумичке, обичам те ! Ти си малко чудо и се радвам да те познавам!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: За Пумичканови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.12 12:38



Не мога да повярвам какви истински , добри ,лишени от суета,ценящи най-обикновените, но истински стойностни неща от живота "срещнах" тук.И аз те обичам и те прегръщам много силно-благодаря ви , че ви има и ме карате да се чувствам силна, можеща и подкрепяна!Много, много слънчев ден ти желая и се радвам страшно, че че се познаваме!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.