Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5нови [re: ivaceda]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано19.02.12 22:58



http://www.spartakhadjiev.com/bg/page3/



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: ivaceda]  
АвторHageжga (Нерегистриран)
Публикувано19.02.12 23:57



Ще помогне със сигурност... на г-н Хаджиев.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: Elinia]  
Автор vedda ()
Публикувано20.02.12 08:31



Съжалявам, Elinia, но не издържах. Хората тук са толкова уязвими и нямат нужда от такова отношение. Какво си мисли тая, че само тя чете и само тя знае какво означават диагнозите ни. И какво според нея да направим, да кажем на близките си - това е края, да скръстим ръце и да чакаме. Тая да не е от сорта на "лечителката" Рубин, дето я задържаха, и благодарение на перфектната ни система, вече е извън страната.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: Hageжga]  
Автор vedda ()
Публикувано20.02.12 08:50



Охо, даже сме и виновни- влачим жертви към дъното. А какво ти показа твоята пътеводна светлина, да ровиш раните на хората, така ли? Какво удоволствие ти доставя това- недоумявам??????



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: vedda]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.02.12 09:07



От днес, всяко мнение, което е далеч от Правилата на клуба:

"Взаимното уважение и добрият тон са задължителни. Също и правото на лично мнение на всеки. "

ще бъде трито.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: vedda]  
Автор IKSTA (непознат )
Публикувано20.02.12 09:49



Аз пък си мисля, че лицата "безработен", "красива" и "надежда" са един и същ човек, който обича да си придава важност с недоказуеми теории. Това е някакъв студент по медицина, който не осъзнава проблемите и си пише неща съвсем не по темите и дори напротив. Ето защо най-доброто е да не му се обръща внимание, защото колкото и да се блокира съответния индивид той както и вълкът от една приказка козината/името/ си мени, но нрава/писаниците - не мога другояче да го определя/ никога.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: IKSTA]  
АвторHageжga (Нерегистриран)
Публикувано20.02.12 10:11



Не виждам нищо конструктивно и по темата в последните няколко коментара.

Предполагам знаете, че теорията Ви много лесно може да бъде проверена и опровергана от модераторите на този форум.

Това, че мнението ми не ви харесва е изцяло ваш проблем - аз имам съвест и мисия в този живот.

За съжаление на вас не бих мога да помогна вече, но има други хора - всичко е заради тях.

Ако успеете да се осъзнаете ще се присъедините към мен в тази борба.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: vedda]  
АвторHageжga (Нерегистриран)
Публикувано20.02.12 10:32



Скъпа vedda, това което искам да кажа е, че с Вашите съвети и напътствия бихте могли да НАВРЕДИТЕ сериозно на други хора.

Темата е ,,борба с ГЛИОБЛАСТОМ" - лимфомите и дифузните астроцитоми имат коренно различна прогноза и лечение.

Освен това, дори и да има аналогична хистология всеки случай е СТРОГО индивидуален - което е помогнало на едни може да бъде неприложимо за други и обратното.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: Hageжga]  
Автор vedda ()
Публикувано20.02.12 11:48



Ако решат модераторите, нека ме изтрият. Не съм конфликтна личност и нe смятам да споря повече, стига ми болката, която изпитвам. Когато през 2009 год. открих този клуб, нямаше отделна тема за астроцитом и затова винаги споделям тук, както и много други със същата диагноза. Тук намерих истински приятели, които ме подкрепят безрезервно. Не съм си позволявала да давам напътствия и съвети, с които да навредя на някого. Не зная защо, Надежда си останала с такова впечатление. Уважавам мнението на всички, независимо дали съвпада с моето. Затова те моля да изложиш твоят метод за борба. В поста си до IKSTA си записала „Ако успеете да се осъзнаете ще се присъедините към мен в тази борба”. Моля те – посочи ми начина, за да се присъединя.

Редактирано от vedda на 20.02.12 11:50.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 5 [re: vedda]  
Авторfoster (Нерегистриран)
Публикувано20.02.12 12:00



Здравейте и от мен. Чета форума от края на лятото, когато и нашето семейство се сблъска с това чудовище глиобластом. За жалост при нас борбата приключи преди да е започнала. Тумора беше в ствола и нямаше как да се оперира. Имаше 2 други образувания, които бяха отстранени и хистологията доказа предположенията на докторите. А майка ми отиде просто на консултация, със съмнение за инсулт. Всъщност за това и я лекуваха първоначално в Исул и даже я изписаха. Лечението продължи в токуда, но положението се влошаваше. Докато стана ясна жестоката истина.
Именно тук получих ценна информация и се сблъсках със десетките съдби на всички вас. Така и не успях дори да се регистрирам, да ви попитам нещо конкретно. Всичко приключи за около месец.
Сега и аз като ivaceda продължавам да влизам и да се самоизтезавам. Възхищавам се на всички вас, които въпреки лошата прогноза продължават да се борят за близките си. И няма как да е другояче когато става дума за хората които обичаме.
Но и аз вече не мога да се въздържа да изкажа погнусата си от това същество Надежда. Не разбирав въобще какво прави тук.
Между другото моето име в реалния живот е именно НАДЕЖДА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.