Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: Samtpfoten]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.03.14 15:43



Samtpfoten, щом приятелката ти е от Монтана, защо не проверите за лечение в КОЦ-Враца. Аз също съм от Монтана и проведох лечението си там. Много съм доволна от тях, но аз съм с диагноза рмж и сега съм в ремисия. Не зная лекуват ли с вашата диагноза, но може да проверите. Близо е до Монтана и на мен ми беше по-удобно да се лекувам там, а и не съм дала нито лев за лечението си. Ако искате в София, някой, който се лекува там предполагам, че ще се включи. Изразявам само моето лично мнение от лечението във Враца. Желая ви успех!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: Samtpfoten]  
Автор ana8 (член)
Публикувано07.03.14 10:07



Съжалявам за случелото се. Може да вземете всички документи и да отидете на консултация в онкологията в дървеница. там има онкокомисия. Заседава всеки петък. Тя ще прецени да ли може да ви отпуснат темодал - това е химиотерапията / в повечето случаи/ за туморите в мозъка. Лъчетерапията също е в онкологиятя. Търсете др. Георгиев, той е специализиран точно с тези тумори. До колкото знам има лъче и в Токуда, но за там не знам как точно стоят нещата.
Желая ви много успех и здраве.



Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: mammita63]  
Автор Samtpfoten (усмихната )
Публикувано07.03.14 11:12



mammita63, благодаря много за информацията. Звучи много добре.Веднага ще я предам.

Проблемът е, че в Монтана тя е сама, а в София сестра й е до нея и я води по болниците. Първо да мине комисия в София, пък нататък ще си преценят според това, което е най-добре за нея.



Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: ana8]  
Автор Samtpfoten (усмихната )
Публикувано07.03.14 11:17



ana8, днес заседава комисията в св.Иван Рилски, оттам ще я насочат към химио и лъчетерапия. Като вземат протокола ще отидат вече в онкологията при Георгиев. Дано й изпишат този темодал, да има повече шансове милата.

Ако не го изпишат, някой купувал ли го е?



Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: Samtpfoten]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.03.14 12:49



Докато някой се включи с личен опит, ето инфо от нета:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: Samtpfoten]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.03.14 13:59



Радвам се, че съм ти била полезна. Действително е добре да има човек с нея. Аз винаги съм ходила ма терапии с мъжа ми. Дано се оправите и в София Много късмет ви желая.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Астроцитом втора степеннови [re: Samtpfoten]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано07.03.14 18:19



Здравей, аз също бих те посъветвала да се консултирате с д-р Димчо Георгиев и дано да отпуснат темодал, защото като се сетя какво ходене по мъките беше докато го дадат на моята дъщеря !!!!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.