Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови  
Автор paralichko (новак)
Публикувано13.01.12 21:33



Здравейте,
от извесно време чета за рака и по специано този на панкреаса. Офицялната медицина не дава шанс за излекуване на рака на панкреаса, а 5 годишната преживяемост е с много малък процент. Алтернативни методи на лечение има много и то какви ли не, започвайки от диети, минавайки през приемане на гас, методи на хиляди хора, билки, руски имуностимолатори.....
Имайки предвид, че не може да се пробва всичко алтернативно на веднъж, а времето за опити не е много - въпроса ми към вас е:
Има ли някой, на който нещо му е помогнало в борбата с рака на панкреаса ( в 4ти стадий с разсейки в цялата коремна кухима ).

Поздрави
Габи



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: paralichko]  
Автор nakata788 (новак)
Публикувано14.01.12 23:46



съмнява ме такъв човек да съществува!на кратко татко го оперираха от панкреас и беше в ремисия 2 години,след тези две години получи метастаза в черния дроб после в коста и нещата се развиха толкоз бързо (към лошо говоря)че не осетих как татко както си беше добре и днес вече не може да стане,корема му се пълни с течност и на всеки 10 дена му е източват,изследваха е и казаха че има разсейки навсякъде,в целия корем и целия е жълт и черния му дроб не работи и в този момент само господ ако го има и не е забравил хората и то добрите,само той може да ни помогне!



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: nakata788]  
Автор paralichko (новак)
Публикувано15.01.12 13:39



За съжаление при майка ми още с диагнозата се намериха метастази навсякъде в коремната кухина, а тумора е неоперабилен. Просто не знам какви алтернативни методи да използвам защото има хиляди, но до сега не съм виждал за рак на панкреаса някой да каже - ето това ми помогна. Имало е тук един hospitalier, който е опитвал много неща май, но нещо е изчезнал...

Поздрави
Габи !



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: paralichko]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.01.12 14:49



Да, спря да пише, откакто загуби майка си.

Досега никой не се е похвалил с успех, но и тук не са влизали
много хора с този вид рак. Погледни рецептите на Петър Димков, има народни рецепти за конкретните заболявания.

УСПЕХ!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: *jull**]  
Автор андриян (непознат )
Публикувано15.01.12 16:28





Редактирано от *jull** на 16.01.12 10:18.



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: андриян]  
Автор paralichko (новак)
Публикувано15.01.12 16:47



Имаш ли отзиви, от близки хора за този метод ?

Поздрави Габи !



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: paralichko]  
Автор nakata788 (новак)
Публикувано15.01.12 17:11



съмнява ме да понесе това лечение,на татко му дадох малко и цяла нощт го спукаха болките та и морфина не помогна,с панкреаса трябва да се действа много внимателно,защото болкит са много силни,на татко му забраниха всякакав алкохол,но всеки организъм е различен можеш да пробваш на своя глава



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: nakata788]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано15.01.12 21:45



Paralichko, като споменах "рак на панкреаса" на едно момче пети курс медицина и каза само "два месеца". Много дълго го убеждавах, че има и хора, които са живи и след две, дори три години след диагнозата, но качеството на живота им е много ниско, както и самочувствието им.
Ако трябва да ти дам идея, като на роднина на болен, този рак е терминален, ако не е операбилен. Намеса, както и при другите терминални случай, с химията, която сега се използва, би отровила пациента. Радиацията би му докарала остра лъчева болест, а оперативно премахване е невъзможно, защото панкреаса не е апандисит, че да го махнеш целия. Тоест, никакъв шанс......
Но, дали наистина е така? Я, помисли малко. Иди в някой сайт за футболни залагания и виж как компютъра прецизно е изчислил шансовете на някой отбор да спечели и ги е обобщил в коефициент. Ако обективната реалност беше само видимата, компютъра щеше винаги да познава. Оказва се обаче, че поне половината от нашия живот се определя от фактори, които не регистрираме. Значи, ако е така, а то е така, терминално болният от рак е изчерпал всички възможности за лечение със средствата на съвременната онкология и от нейна гледна точка е в четвърта фаза, но от друга гледна точка, която не работи с химия, радиация и скалпел, е само в първа фаза и може смело да се вкарва "псевдохимия", "псевдорадиация" и "псевдохирургия" . Дори рака на панкреаса има и това преимущество, че предварително да се знае, че е трудно лечим по нормален начин и съответно пациента може лесно да бъде убеден да се навие, ако ще и да е първия в света, да се лекува по "псевдо" начин,като тук не става дума за плацебо или някаква манипулация. Като "нов начин" и "алтернативен начин" не е химията да бъде заменена с билки, радиацията със слънчеви или лунни бани и скалпела с бръснене. Просто, идеята е да се повлияе на онази, скрита действителност, която кара всичко, включително раковите клетки и футболните мачове и абсолютно всичко да се изменя по нейните вълни, които съвременната онкология изобщо не отразява, не регистрира, не използва и не й пука



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: krasiva]  
Автор paralichko (новак)
Публикувано15.01.12 22:02



Разбирам те на къде биеш, но ако има конкретен метод или изпитан човек, който може да влияе на такова ниво за което говориш, моля сподели. И аз имам съмнения, че лечението на рака ще бъде нещо което никой не е очаквал или виждал ( нещо като откритието на електромагнитното поле ).

Поздрави
Габи



Тема Re: Рак на панкреаса - има ли някой в ремисиянови [re: paralichko]  
Автор андриян (непознат )
Публикувано16.01.12 05:42



зная за 3 души от моят град излекува ли се по този метод/рак на стомаха,рак на черен дроб,рак на гърдата/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.