Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: *jull**]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано30.03.12 13:24



Мила, не смеех да напиша, за да не правя реклама, но щом искаш, а ти имаш право, - фирмата е ROYAL SALEST. От много години ползвам нейни продукти за различни цели и съм доволна. Таблетките Алое са около 70лв, 150 броя, но има често промоционални цени. Изпращам ти и линка на фирмата в БГ.-


и избираш Royal Sales International. Когато съпругът ми ги пиеше, вземаше три пъти на ден по две таблетки. Чесънът по същия начин. Сега ги пием и двамата от време на време три пъти по една таблетка. Фирмата е с дистрибуторска мрежа, имат офис и в София. Ако те интересува, ще намеря адреса.

Редактирано от Buba67 на 30.03.12 13:50.



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: laleto1]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано30.03.12 13:44



Жул, Меги, току що видях, че в момента Алоето е на промоция -67,66лв. При удърната доза стига точно за 25 дена. Когато съпругът ми го пиеше, се консултирахме със специалист от фирмата и ни казаха, че не пречи на химиотерапията. Просто ние си решихме в деня на вливките да не ги пие, иначе постоянно ги вземаше 5-6 месеца. Но аз лично си мисля, че сиропът от Алое, вино и мед е с много по-силно действие. А и за него съм чела чудеса!



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: laleto1]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.12 15:50



Мила Меги, човек си мисли,че е подготвен и предварително разиграл възможните ситуации,но...не винаги за съжаление е така- ти си силна,борбена ,вярваща в доброто,имаш подкрепата и обичта на семейството, и на всички нас-ще се пребориш,ще го победиш! Прегръщам те силно!



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: megolina75]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано30.03.12 15:57



megolina75
Ти си силна жена!
Не изпадай във паника!Ще се справиш!
Вярвай във себе си и във това което правиш.
Не забравяй че 50% е лекарското участие и 50% е твоята вяра във успеха.
Вярвам че ще успееш.



Тема Re: Изненадите, които дебнатнови [re: puma69]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.04.12 20:49



Меги, мислено, по свой си начин се опитвам да помогна! Напоследък си имам една визуализация, която използвам за хора, които обичам, без дори да съм им го споделила. Със сигурност на хора извън клуба ще прозвучи шантаво и несериозно, но ние тук си знаем, нали

Вярвам! Наистина! Вярвам, че скоро ще дойдат, по своя си мистериозен начин, и добрите резултати! Ще се сведат до натрупване на фиброзна тъкан вследствие на химиото или нещо подобно! Или дори просто ще изчезнат!

А ти, без съмнение, ще успокоиш ума си и ще дадеш възможност на интуицията ти да изплува на повърхността и да ти даде правилната комбинация!

Целувам те!



Тема Re: За Мегинови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.12 14:49



Пожелавам ти успех,Ти можеш


Наредили го вече този пъзел,със правилните решения
Прегръдки и целувкиСтаси

Редактирано от EFO75 на 07.04.12 14:52.



Тема Re: За Мегинови [re: EFO75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано07.04.12 17:49



Благодаря на всички за подкрепата! Екна, иска ми се да е вярно, това което предполагаш, но вчера получих пълния доклад и истината е, че моят професор доста се е заблудил. Прогресията е жестока, аз за две години не се докарах до такова състояние, до каквото химиотерапията ме докара за два месеца.
Лимфните възли са увеличени на брой в пъти и като размер са станали двойни и както вече знете множеството метастази в черния дроб! Предложението е естествено друга химиотерапия, но...
В този ред на мисли, Стаси, оставам на алтернативно лечение, че не иска още веднъж да рискувам погром в тялото ми. Алтернативната ми лекарка в момента бърза да изведе химиотерапията от организма ми и в същото време ми направи противотуморна терапия. Ходих и при Тибетеца. Каза, че другите органи са добре и се концентрира в момента върху черния дроб и ми даде някакви ужасни на вкус топченца, които от вчера пия. Идея има, силно вярвам че нещата не са безнадеждни!
Прегръдки на всички!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Може ли [re: megolina75]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано07.04.12 18:27



да бъда откровенна? Ние също сме с добри новини, но..това е рак....аз лично не вярвам че колкото и да си добре, каквото и да правиш ще се оправиш....извинявам се на всички, но аз не вярвам..съжалявам че и на те ти го пиша, бъди силна и се бори до колкото можеш и доколкото оня отгоре е казал, желая ти успех





Тема Re: Може линови [re: Фakличka]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано07.04.12 19:25



Факличке мила и толкова песимистична:(Вярваш не вярваш но излекувани има и доказателства за това също има.Рак, мерак ,далак болест като болест - диагноза като диагноза.Човек предполага - Бог разполага Никои не може да ти вземе вярата в успешното лечение но и никои не може да ти я даде освен ТИ самата.Съжалявам за проблема които имате и ти съчувствам за това през което преминавате Ние всички сме откровени:) Отдавна сме откровено наясно с диагнозата си имаме нужда само от компетентни "откровения" за лечението си :)И сме тук за да се ПОДКРЕПЯМЕ по пътя си редом с болестта независимо къде и как завършва тои а какъв ше е само Бог знае .Аз лично не обичам думата "борба" независимо срещу какво всяко борене поражда ответна агресия.За това те моля ако не можеш да намериш в душата си добра дума за да ПОДКРЕПИШ Меги в лечението и си захапи езика и не казваи нищо .......задръж си песимизма за себе си

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО

Редактирано от adiorthoti на 07.04.12 19:26.



Тема Re: Може линови [re: adiorthoti]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано07.04.12 19:37



.За това те моля ако не можеш да намериш в душата си добра дума за да ПОДКРЕПИШ Меги в лечението и си захапи езика и не казваи нищо .......задръж си песимизма за себе си


Да, подкрепям я от мига в който прочетох всичките и постинги))))и се моля за нея!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.