Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Предай нататък!нови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.12 22:56



Добра вечер, Меги! Прочетох за твоите притеснения и очаквания.-На 25.03. е един от големите християнски празници-Благовещение,от цялото си сърце,се надявам да чуеш блага вест и ти-просто го заслужаваш, няма начин да е друго.Ще се моля за теб пред малката икона на Дева Мария в къщи .Вярвам в доброто , в простичките думи казани от сърце и в горещите сълзи,които просто си текат...ВЯРВАМ!



Тема Re: Предай нататък!нови [re: puma69]  
Авторtzveti61 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.12 10:27



Мила Меги, и за съм с теб. С надежда за добър резултат ще чакам да пишеш.Ще се справиш!!! Толкова добър човек, с такова открито сърце има право да бъде здрав и щастлив и ще бъдеш!!Бог и ние сме с теб.



Тема Re: Предай нататък!нови [re: tzveti61]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано16.03.12 11:37



Момичета, нямам думи отново... Мога да кажа само: Обичам ви!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Предай нататък!нови [re: megolina75]  
Автор laleto1 (непознат)
Публикувано16.03.12 23:28



Мила, Меги! И ти ме трогна и развълнува истински! В такива тежки мигове хората обикновенно се затварят в себе си и остават безчувствени към болката на другите. А ти намираш сили и сърце да страдаш и съприживяваш трагедията на тези невинни душици. Никой никога до сега не е получил отговор на въпроса "защо така Господи?" И точно в това е силата на нашата вяра, защото тя е необяснима с човешки думи. Тя намира едно местенце в сърцата ни и ни дава надежда. Бог не дава отговори, Той дава сила, за да преживеем изпитанията, през които ни е писано да преминем. И бъди сигурна, че ти ще преминеш през твоите и Той ще бъде с теб. Миличка, аз не съм толкова просветена в религията, но пътят, по който преминахме с моя съпруг, ми даде много уроци. И най-важният, пак ти го казвам, е вярата, че стават чудеса. В този клуб срещнах много хора, които ни подадоха ръка, които ме напътстваха в борбата за спасението на живота на моя съпруг, но най-важното наистина бе, че те ми дадоха вяра, че човек може да се излекува от тази коварна болест. И той успя. Бъди сигурна, че и ти ще успеш! Пожелавам ти го от сърце, защото го заслужаваш! Ще се моля за теб!



Тема Re: Предай нататък!нови [re: laleto1]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано17.03.12 17:25



Преди години и аз задавах въпроса "Защо, Господи?" След това осъзнах, че този въпрос не бива да го поставям, просто няма смисъл да питам Твореца на Всемира за неща, които не ми е дадено да разбера. След като човек излезе от водовъртежа на тежкото преживяване и от дистанцията на времето някои отговори излизат от само себе си, но пълния пъзел не можем да го наредим. И така започнах да се доверям на Господ, че всичко което се случва е само и единствено за добро. Много ми хареса мисълта на laleto1: "Бог не дава отговори, Той дава сила, за да преживеем изпитанията, през които ни е писано да преминем." Това наистина е точно така. И в случая трагедията с децата потвърждава това. Меги, ти също ще преминеш през твоя ад и ще станеш още по-силен и верен Божи свидетел, сигурна съм в това!



Тема Re: Предай нататък!нови [re: viara67]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано18.03.12 16:29



Реших ,че тук е най-подходящото място !



Тема Хей, г-н Рак!нови [re: marggoto]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано20.03.12 09:24



Хей, г-н Рак!
Нахлу в домът ми неканен,
изцапа грижливо боядисаната ми ограда,
изпотъпка и цветята ми,
но не успя да ограбиш душата ми!
Щети нанесе, но не непоправими.
Беди след себе си повлече, но не неизброими.
Реши в твоята клетка да ме затвориш,
но и със сивотата се преборих.
Хей, г-н Рак!
Не се стряскам вече.
Не се плаша от грозното ти бреме!
Цветята наново ще пораснат,
далеч от бурени ужасни.
Оградата направих по-висока,
щит срещу неканените гости.
Боядисах я в бяло,
за да е чиста след теб и новата ми къща!
Не ме гледай така намръщено.
Не се чуди, че така със глас се смея.
И след теб ще живея и пак ще пея!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Хей, г-н Рак!нови [re: megolina75]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.03.12 10:04



Ето, видя ли ,че е лесно да се говори с Г-н Рак





Тема Re: Хей, г-н Рак!нови [re: marggoto]  
Авторtzveti61 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.12 11:14



Браво, Меги ! Ще видим сметката на тая гад!!! Прегръдки от мен.



Тема Re: Хей, г-н Рак!нови [re: tzveti61]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано20.03.12 13:40



Разказваха ми за много положителен / и с щастлив край /филм -,,Червило" . По истински случай. Не мога да го открия на български ,но го има по чуждите сайтове.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.