Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Индинол като заместител на Тамоксифен и нолвадекс?  
АвторИнфo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.11 13:01



Някой чувал ли е за това?

Тук намерих много интересна информация -



А пък тук - производителя

Питам по повод на моя близка, която пие Нолвадекс и чувства в голяма степен страничните му ефекти...



Тема Re: Индинол като заместител на Тамоксифен и нолвадекс?нови [re: Инфo]  
Авторlnfo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.11 00:07



Продължавам с информацията която открих... За съжаление на руски, а съм го позабравил, затова с преводачката на гугъла...

Намерих мнение на една жена в един от сайтовете:



Искам да споделя опита си в Indinola. При диагностициране на рак на гърдата и матката, предписани ми хормоно-заместителна терапия. Хормоните не исках да пия, тя се обърна към друг гинеколог, той ми определи Indinol 2 капсули 2 пъти на ден (това е вярно терапевтична доза), както и неговите наркотици Epigallat, само на 2 капсули 2 пъти на ден. Epigallat + Indinol извърши чудо за мен. Той е напълно билкови препарати. Indinol намерите болните клетки и стимулира процеса на тяхната смърт. Чудех се, докато рецепция, 6 месеца. Но лекарят обясни, че лекарството има кумулативен ефект. И резултатът ще бъде видим след 6 месеца. Имаше съмнения относно факта, че наркотиците са лоши. Но след това прочетох, че лекарството е новаторски в руския пазар и докато той е регистриран като хранителна добавка, но процесът на регистрация в медицината. След 6 месеца на употреба Аз по принцип забравих какво гърдата, на матката намалява. След три месеца, аз ще повторя курса. Освен това, имах нередовен цикъл. Indinol отправени ми хормони, аз нямам ПМС. Единственият страничен ефект: при пиене на празен стомах, което причинява гадене. Лекарят ми каза, че Indinole Epigallate и висока концентрация на едно чисто вещество, така че тази реакция. Аз съм много доволен от този наркотик. Тъй като тя е нова, толкова много слухове и невярна информация. Посъветвайте се с Вашия лекар за всички. Или прочетете информацията на уебсайта си www.mirax-pharma.ru.





Успех на всички прекрасни хора тук :)



Тема Re: Индинол като заместител на Тамоксифен и нолвадекс?нови [re: lnfo]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано02.12.11 20:12



така май никой не се е появил в нашия форум,който е пил тези добавки.Сега имам приятелка в Москва и не знам,дали да поръчвам или не.Малко ме смущава защото нормализира мензиса,а нали по време на лечение на хормонозависим РМЖ мензис няма?



Тема Re: Индинол като заместител на Тамоксифен и нолвадекс?нови [re: leonidas22]  
Авторlnfo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.11 09:45



Извинявай за нахалството, но дали е възможно да помолим твоята приятелка да купи за мен тази добавка? Тъй като моята приятелка не се чуваства никак добре от Нолвадекса, решили сме да пробваме с това, но от доставчиците които намерих никой не ми отговаря на писмата...
Според мен цикъла се нормализира в следствие на нормализирането на хормоналните нива. При моята приятелка в следствие на Нолвадекса се появиха кисти и лекарите веднага предложиха операция... Слава богу обаче след приема на билков комплекс кистата се стопи и засега отложихме операцията...
Моля те ако имаш някакъв e-mail да направим връзка?



Тема Re: Индинол като заместител на Тамоксифен и нолвадекс?нови [re: lnfo]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано06.12.11 20:34



извинявай,че чак сега се появих!видях,че не си регистриран,не знам къде мога да ти пиша моя имейл,как да се свържиме.Приятелката ми скоро трябва да се връща,трябва да бързаме...

Редактирано от leonidas22 на 06.12.11 20:38.



Тема Re: Индинол като заместител на Тамоксифен и нолвадекс?нови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.09.13 17:40



Повдигам темата, защото имам въпрос на зелената линия. Леонидас, купи ли Индинола и дали го пи дъщеря ти? Някакви отзиви, ако някой го е пил вместо Тамоксифен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.