Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: cucu]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.03.12 19:12



Сиси прочети предните постинги там е обяснено всичко,което те интерисува.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: cucu]  
Авторnenu (Нерегистриран)
Публикувано01.04.12 20:25



Сиси, не се притеснявай мила! Операцията е рутинна. Аз я минах преди 2 години. Влиза се ден преди конизацията и те изписват след два дни. С пълна упойка е, консумативи не съм купувала. Не боли след това, неприятно е слагането на катетъра и свалянето му. При мен не кървеше много, по скоро течението бе неприятно, но за 10 дни най- много. Бъди спокойна, всичко ще е наред. Стискам ти палци! Кураж!



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: cucu]  
Автор svetlanav (разтревожена)
Публикувано02.04.12 11:09



Сиси, напълно те разбирам за притесненията, които имаш! И на мен ми предстои конизация тази или другата седмица! Днес при лекаря и ще уточним датата. Бях ужасно растроена и постоянно плачех, докато дойде резултата от биопсията! Вече съм по-спокойна..............Операцията не била сложна и доколкото четох от форумите не продължава дълго. Надявам се възстановяването да е леко. Дишай спокойно и не се плаши..................Пиши после как е минало. Всичко ще бъде наред! Надявам се, че и при мен също ще бъде!!!



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: nenu]  
Автор svetlanav (разтревожена)
Публикувано02.04.12 16:22



Момичета на 04.04.2012 г. /сряда/ в 8,30 часа ме викат в болницата за конизацията! Само не можах да разбера, защо да бъда гладна и жадна......... нали на следващия ден ще е операцията................Но сигурно има причина. Възможно ли е още същия ден да ме оперират! Малко ме е страх........



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: svetlanav]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано03.04.12 10:01



Стискам ти палци! Успех!

Пиши после как е минало...........



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: svetlanav]  
АвторИвaнoвa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.12 18:33



Успех и от мен! Не се притеснявай!





Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: cucu]  
Автор svetlanav (разтревожена)
Публикувано06.04.12 13:03



Момичета, не можах да пиша по-рано, защото имам проблеми с нета.

Аз от вчера вече съм в къщи! Приеха ме в болницата на 04.04.12 в 9.00 часа, направиха ми изследванията и в 15.30 вече бях в операционната. Заспах в 15.45, а в 16.05 вече ме будеха. Направиха ми конизацията с електрическа примка. След това нямах нито болки, нито кървене, нито пък ми тежеше главата от упойката/както след биопсията/.................Всичко мина много гладко, даже доктора каза, че спокойно мога да се прибера в къщи, ако желая още същия ден. Но аз предпочетох да остана една нощ, за по- сигурно. Изписаха ме на 05.04.12 предиобяд. Сега чакам да излязат резултатите от хистологичното изследване/след 2 седмици/ Ще има пак притеснение, но няма как! Радвам се, че това мина и се връщам на работа. Пожелавам на всички хубав ден и весели празници!



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: svetlanav]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано10.04.12 12:39



Радвам се, че всичко е минало добре! И резултатът ще е добър, ще видиш!Успех!





Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: cucu]  
Автор svetlanav (разтревожена)
Публикувано17.04.12 11:43



Здравейте момичета! За съжаление току- що научих от лекаря си, че резултата от хистологията е карцинома ин ситу и ще се наложи да ми махат всичко

..............................Още от 11.04.2012 г е знаел, но поне е изчакал да мине празника и затова сега ми го каза. Не знам какво да правя........Епикризата ще е готова най- рано в четвъртък. Ще ходя с нея в онкото за второ мнение................Мислех, че всичко ще приключи с конизацията, но уви!



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: svetlanav]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.04.12 14:44



Моят случай беше аналагочен на твоя. При мен всъщност всички предлагаха конизация, само един хирург - хистеректомия. Избрах него и не сгреших.
Дори и сега да се плашиш, имай предвид, че първо Карцином ин ситу не е още никакъв рак и второ, с хистеректомията предотвратяваш опасността от израждане в истински рак (което не е изключено само след една конизация). Просто веднъж завинаги приключваш с въпроса.

Всъщност лошото е за жени в детеродна възраст, особено ако имат намерение да раждат. Но това се обсъжда с гинеколога.

Важно е да имаш добър хирург и да се подготвиш за принудително влизане в климакс. Всичко минава, заминава и се забравя... А какво по-хубаво да забравиш за рака - и той за теб?



Кураж и ще стискаме палци!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.