Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: разтревожена]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано20.03.12 12:00



Само да те отразя и да ти кажа колко се радвам за резултата.Видя ли като стискахме палци...

Няма ,,голяма операция" ,няма гяволи ! Хубав ден!



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: Tia maria]  
Автор разтревожена (непознат )
Публикувано20.03.12 12:28



Благодаря ти! Хубав ден и на теб!





Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: разтревожена]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.03.12 22:19



На страница 38, 39 и 40 от това медицинско списание пише за Човешкия папилома вирус, лечение с медицинска гъба










Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.03.12 23:00



Още за Човешкия папилома вирус в това медицинско списание



и в това



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: Kaлoянa]  
Автор разтревожена (непознат )
Публикувано21.03.12 09:37



Много ти благодаря, Калояна! Ще прочета всичко като се прибера в къщи. Хубав ден1



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: Tia maria]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано23.03.12 18:15



Момичета, някой знае ли катетъра при конизация кога се слага- преди операцията или след като ти сложат упойката? Ужасно ме е страх, а в понеделник влизам в болница......................



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: Maя]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано23.03.12 18:38



Когато си на операционната маса. Само лек дискомфорт.Успех, Мая! Всичко ще е наред!
Ох ,сега виждам ,че питаш за конизация.Аз ти отговарям за друго. Може да е същото? Не зная.

Редактирано от Tia maria на 23.03.12 18:40.



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: Maя]  
Авторнenoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.12 20:23



на мен не ми слагаха катетър при конизацията преди година и четри месеца, но все пак опериращия решава, може да поискаш да ти го сложат ако е наложително след като те упоят...при мен самата интервенция беше за около 40 минути , слагат ти тампонада след това, и не ставаш поне 6 часа, на следващия ден я махат-нищо не се усеща, не боли...няма страшно-лягаш заспиваш и се събуждаш"готова"-....аз бях с дисплазия трета степен



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: нenoзнaтa]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано24.03.12 20:09



Благодаря! А би ли ми казала как се чувстваше на следващия ден.........Болеше ли те нещо..........



Тема Re: Притеснителни резултати, шийка на матканови [re: мaя]  
Авторнenoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.12 14:35



Не, мила... нищо не боли на другия ден, лека болка имаше само след като те пусне упойката, след операцията, но тя е като преди да ти дойде цикъла-т.е. почти никаква...има само леко кървене и едно течение после около 10дена някъде и се пие антибиотик( все пак е операция).На мен бяха изписали Ципрофлоксацин за 7 дена....пазиш се от вдигане на тежко и от миене със сапун в интимната зона. Няма нищо страшно пак казвам...после като излезе хистологията от конуса , ако е с чисти резекционни ръбове( неангажирани от дисплазията) си ходиш периодично на преглед и цитонамазки както всяка жена..




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.