Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: EFO75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано11.01.12 22:45



Моите най искрени съболезтования

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Автор daughter_ (непознат )
Публикувано04.02.12 21:08



Днес е 11-тия ден след като почина баща ми и още не мога да повярвам и осъзная. За две седмици и половина в болница, и може би 2-3 седмици преди това, от 1-вото му оплакване. А диагнозата беше рак на бъбрека - уж един от по-неагресивните ракове?! Всички се подготвяхме за дълга битка, мислехме си че имаме шанс, че той ще има шанс да се пребори,,, Толкова е скоро, толкова неучаквано ни връхлетя. Така и не се разбра дали наистина е тръгнало от бъбрека, аз имам подозрения че може просто 1-вото оплакване да е дошло от бъбрека, а да е започнало другаде. Няма значение вече.
Имаше грешки и немарливост от страна на лекарите, и още не съм решила дали да предприемам някакви действия. Всички си покриват гърба като се надприказват колко напреднал стадий е бил рака на баща ми. Уви това е така, но това не ги извинява да го оставят да се задуши в линейката докато са го прехвърляли в друго отделение, без лекарско присъствие! Баща ми е издъхнал в ръцете на майка ми в линейката! Да не споменавам че ние инициирахме това прехвърляне защото в урологичното въобще не лекуваха излива в белия му дроб който се появи. И въпроси, въпроси, въпроси.
Много е страшно!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: daughter_]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано05.02.12 00:31



Приеми моите искрени съболезнования.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: daughter_]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.02.12 10:30



Много съжалявам! Човек като че ли никога не е достатъчно подготвен да приеме загуба на близък човек.
Остава ни утехата, че за него няма повече болка и страдание и надеждата, че има и по-добър свят...
Мир и светлина на душата на твоя татко и сили у теб и близките ти да продължите напред!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано05.02.12 13:18



Приеми и моите най-искрени съболезнования...

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.12 16:18



Много е страшно -да , и много боли ,и е жестоко и нечестно и ....колко много недоизказани неща има...остава единствено утехата , че е на място без болка и винаги живеят в сърцата ни . Приеми моите най-искрени съболезнования. Мир на душата му.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: puma69]  
Автор daughter_ (непознат )
Публикувано06.02.12 09:46



Благодаря на всички за съпричастността!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано06.02.12 10:21



Приеми и моите съболезнования!Покой на душата му и кураж за Вас!





Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: daughter_]  
Автор Чyдeнka (минаващ)
Публикувано06.02.12 12:42



татко почина така скоростно за 3 месеца след първото оплакване от безапетитие , умора и слабеене. оказа се първичен рак на черния дроб и докторите казаха 3 месеца и точно толкова изкара. какви ли не неща пробвахме , но нямах и надежда , че ще се закрепи виждайки го как ежедневно се стопява пред мен. Моите съболезнования , много е тежко, вече 2 години минаха при мен , а кошмарния спомен как умря в нас , щото го изписаха безнадежден от болница ме връхлита ежедневно



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 8нови [re: *jull**]  
Авторkremi_go (Нерегистриран)
Публикувано07.02.12 10:45



На 2 декември загубихме трудната битка с моето слънчице.

Толкова много се борихме и вярвахме, че краят ще бъде красив като в приказките. За изминалото време всекидневно влизах в клуба и търсех отговори на много въпроси. Вярата и това, което се споделя в клуба ни даваха сила да продължаваме напред.
Не се отказвайте хора, борете се! Желая на всички много ЗДРАВЕ и късметче - понякога е нужен съвсем малко късмет, но да дойде на време! Бъдете здрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.