Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.10.11 21:26



Предишната тема под № 5 четете



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано28.10.11 22:53



Митове, лъжи и мамографии



за СТ - скенерите - информация




мощен антиокнидант, премахващ вредните лъчи - оригинал


оригинал




за термографията
електронен превод


оригинал


Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 29.10.11 19:53.



Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано28.10.11 22:59



3D мамография
оригинал от страницата на болницата Джон Линкълн



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 29.10.11 19:58.



Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано28.10.11 23:44



още за термографията

електронен превод



оригинал


друга статия оригинал


електронен превод








Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 29.10.11 19:54.



Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано29.10.11 00:26



за Тамоксифена и мамографиите



















Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано29.10.11 19:12



Момичета,( момчета) сега виждам, че се повтарят сайтове включени на електронната преводачка
Това се различни статии, видеофилмчета, много инфо с лекари, но нямам идея защо се е закачила само
първата статия и се повтаря непрекъснато Извинявам се, не това е била целта ми Статиите са много
интересни, разкриват се неща които до сега се знаеха, но не се коментираха Лично аз смятам,
че информирания човек има право на избор когато му се дава разбира се, и поема лична отговорност
за себе си Не случайно се пише, че пациентите ще почнат да ходат при лекарите с адвокатите си,
защото само 7-8% от тях казват истината за лечението, отговарят на въпросите им - облъчване,
лекарства, операции, рискове, други възможности по принцип, няма информираност, ама
според мен това е
невъзможно ,,, Все по често обаче пациентите записват прегледите и разговорите
на телефоните си когато посещават лекари, умно нали, за всеки случай, може да им потрябва ,,,
Забелязвам, че и самите лекари записват прегледите си с миниатюрен касетофон с
пациентите си, показват и предупреждават, мерят всяка една дума и говорят само професионално,
всичко после се пази в архив, ама са тези, които всичко казват и са много изчерпателни,
внимателни и добри професионалисти Да, всички се презастраховат и има защо,,,

За тези, които проявават интерес към още инфо














оригинал от книга - 17 страници


оригинал

сами си го пуснете на електронен преводач

оригинал



Бъдете здрави, умни и красиви!

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 29.10.11 20:06.



Тема Лечение с йоднови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано03.11.11 07:08





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема РМЖнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано04.11.11 00:17





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 04.11.11 17:54.



Тема Мелатониннови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано04.11.11 19:53





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Победа над раканови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.11.11 15:27



С воля срещу рака:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Победа над раканови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.11.11 09:50



Ето ви един полезен сайт.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Светлина в тунеланови [re: flora bg]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.11.11 11:36



Ето нещо, което прочетох днес сутринта, изглежда доста обнадеждаващо, особено в областта на рак на шийката на матката, за съжаление пълното му проучмаве ще отнеме около 10-12 години :





Тема Силата на вяратанови [re: megolina75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.11.11 19:53





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Силата на вяратанови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.11 22:06



E, най-сетне учените откриха "Америка"



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Силата на вяратанови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.11.11 22:32



А бе друго си е и учените да го признаят.
Звучи "някак по-така... международно!" (както казваше Георги Мамалев в "НЛО")!



И извън шегата:

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 30.11.11 22:49.



Тема ЛЕЧЕНИЕ С... ПЕЕНЕ!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.12.11 12:20



Американският лекар-онколог Гейнор помага при лекуването на раково болни като им предписва да пеят гласни звуци. Това създава позитивна енергия около болния, активизира чакрите.
Предлагаме ви една методика за припяване на звуци. Тази методика действа тонизиращо, повишава бодростта и настроението. Може да се използва сутрин, в средата на деня за повишаване на тонуса, при умора и спадане на силите. Продължителността на гимнастиката отначало е по 10 мин и според тренировките - 5 мин.

1. Настройване на пикочо-половата система (бъбреци, пикочен мехур, простата, матка). Произнасяме дълъг звук “УУУУ” представяйки си червена светлина и насочвайки я към съответния орган. Може да се положат ръцете върху бъбреците, в долната част на корема. Желателно е нотата да се пее в нужната за вас тоналност.
2. Пеем “ОООО”, оживявайки задстомашната жлеза.
3. Пеем “АААА”, въздействайки на жлъчния мехур.
4. Повтаряме още веднаж звуците като добавяме звука “Х”: УХ,УХ,ОХ,ОХ,АХ,АХ. Това стимулира изхвърлянето на негативната енергия и токсините от органите.
5. С произнасяне на звука “СССС” и масажирайки по часовниковата стрелка лявата страна на дебелото черво стимулираме лявата страна на дебелото черво, подобряваме кръвоснабдяването,
6. Лекуваме далака. На него му харесва масажа на диафрагмата. Слагаме ръка на лявото подребрие и произнасяме “ГХУ”, ”ГХУ”, ”ГХУ” при рязко издишане.
7. Настройване на черния дроб. Слагаме ръка на неговата лява част. И произнасяме “ШШШШ”, едновременно премествайки ръката си надясно, за да обхванем целия черен дроб.
8. За да затворим кръга, произнасяме “СССС” масажирайки дясната страна на дебелото черво.
9. Слагаме ръка върху корема, масажираме тънките черва по часовниковата стрелка, пеейки “ИИИИ”.
10. За стимулиране на сърдечната дейност също пеем “ИИИИ”, т.к. сърцето и тънките черва са взаимосвързани. Слагаме ръка в областта на сърцето и насочваме енергията натам.
11. Белите дробове настройваме с помощта на звуците “СССС”, тъй като дебелото черво и белия дроб са взаимосвързани.
12. Глава. Всички органи в областта на главата (очи, уши, нос, гърло) разглеждаме като единно цяло. Подаваме протяжно “МММММ”.
13. Главата и гръбначния стълб се разглеждат като една система. Ето защо хармонизираме гръбначния стълб пеейки “ММММ”. Благотворно ще бъде и пеенето на “НННН”.



"Совите не са това, което са..."

Тема инжСлавка Пеневанови [re: *jull**]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано08.12.11 14:36







Тема Re: инжСлавка Пеневанови [re: Mpaвka]  
Автор мaмчe ()
Публикувано09.12.11 08:12



И снимката върши същатата работа.

"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Миночистачки открива рак за 8 секундинови [re: мaмчe]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано09.12.11 08:20





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Пациентска организация,,,,нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано09.12.11 08:31





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: *jull**]  
Автор toxygen-169391 (на вахта)
Публикувано11.12.11 01:25





Може би най-полезният сайт със систематизирана информация за лечение на туморни заболявания, на който съм попадал (на английски език). Страницата е на Агенцията за рака на канадската провинция Британска Колумбия и съдържа клиничните насоки за лекарствено лечение на почти всички видове тумори, приети там - първа линия на лечение, втора и последващи линии, протоколи при рецидив на заболяването, честота и видове последващи прегледи. Четете, сравнявайте с протоколите у нас и питайте лекарите за лечение, което тук не се прилага, а там се прилага. За да защитим честта на българската медицинска онкология ще кажа,че в общи линии в България са приети и се прилагат същите схеми на лечение, както в Канада, някои разлики има в лечението и подхода при рецидиви на болестта и при последващия скрининг. Сайтът е наистина безценен.

Редактирано от toxygen-169391 на 11.12.11 01:28.



Тема Re: Статистика на преживяемост от рак в САЩнови [re: *jull**]  
Автор toxygen-169391 (на вахта)
Публикувано24.12.11 15:10



Линкът съдържа информация за преживяемостта на болните с ракови заболявания в САЩ за периода от 1975 до 2006г. Положителната тенденция в, че преживяемостта нараства с бавни темпове, но постоянно!



Редактирано от toxygen-169391 на 24.12.11 15:12.



Тема ФИТОТЕРАПИЯ НА ОНКОЗАБОЛЯВАНИЯТАнови [re: toxygen-169391]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.12.11 12:39



Сайтът е руски. Има въпросник, който трябва да попълни от всеки желаещ да се лекува. На базата на тази информация
се изготвят лечебните схеми. Вдясно има списък с онкозаболявания и приложение с рецепти от лечебни растения за всеки вид:





"Совите не са това, което са..."

Тема Ганодерма, Рейши - има и видео филмченови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.01.12 18:02



Редактирано от Kaлoянa на 06.01.12 21:53.



Тема Астрагал на прах -рецептинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.01.12 18:03



Редактирано от Kaлoянa на 06.01.12 21:54.



Тема Гиностема на прах - видеофилмченови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.01.12 18:10



Редактирано от Kaлoянa на 06.01.12 21:53.



Тема Пао Дарко коранови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.01.12 18:16



Редактирано от Kaлoянa на 06.01.12 21:54.



Тема LivLongнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.01.12 18:20



Редактирано от Kaлoянa на 06.01.12 21:55.



Тема Куркума (турмерик) прахнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано06.01.12 18:27



Редактирано от Kaлoянa на 06.01.12 21:55.



Тема списания 2011 годинанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано07.01.12 04:39



можете да четете електронно списанията, темите се отварят от снимката

списание МД



списание Доктор



списание кардио Д



клуб Д



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Отново темитенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано07.01.12 05:08



написани на по горните редове, изтрити от мен, тъй като се беше закачила допълнителна информация към тях, извинявам се

Пау дарко кора



астрагал корен

астрагал на прах

ганодерма, рейши

ганодерма на прах

гиностема на прах

куркума, турмерик корен, млян

турмерик, куркума, масло

куркума таблетки

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Имунната система функционира на две ниванови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано08.01.12 17:52



В продължение на векове лекарите вярвали, че болестите са причинени от дисбаланс в "четирите основни течности" в човешкия организъм - кръв, флегма, жълта жлъчка и черна жлъчка. Тези понятия са били пометени през 19 век с появата на микроскопа и съвременната медицина.

Миналата година Нобеловата награда за медицина беше присъдена на трима учени, които са направили повече от всеки друг, за да разнищят двустепенната структура на имунната система. Това са Жул Хофман, Брус Бойтлер и Ралф Стейнман. Работейки поотделно, те са открили т.нар. "вродена" имунитет, който дава отпор на патогените още на първа линия. Втората отбранителна линия е определена като "адаптивна", известна още като придобит имунитет.

Техните постижения са от основно значение за разработването на ваксини и редица нови методи за лечение на рака или други процеси, в който туморните клетки се размножават неконтролируемо. "Тези открития са много важни не само за нашето разбиране за имунната система, но също така доведе до някои практически нови начини за насочване на имунния отговор на организма", казва Сет Бъркли, ръководител на GAVI Alliance (компания, която насърчава имунизацията в бедните страни).

В случая, чрез няколко паралели в медицината, Стейнман прави опит да се пребори с рака на панкреаса. Той използвал експериментално лекарство за лечение, но въпреки това почина на възраст от 68 години - само три дни преди обявяването на Нобеловата награда. Лекари твърдят, че въпреки лошия изход от заболяването, медикаментът удължил живота му с четири години. Това е голямо постижение, тъй като пациентите умират до няколко месеца след поставянето на диагнозата.

Имунната система може да бъде описана като сложна и динамична мрежа от милиарди клетки, всяка със своята специалност. Учените Бойтлер и Хофман успели да открият определени рецептори, които действат на принципа на молекулярно каскада. Те са вродени и служат като оръжие срещу редица възпаления. Вродената система за защита реагира по-бавно, но е по-адаптивна. Тези нови познания се използват широко за лечението на заболявания като артрит, болест на Крон, псориазис и други форми на възпаление.

Източник: Hospital.bg
Ето и линк към самата статия:




Искайте и ще ви се даде, търсете и ще намерите, хлопайте и ще ви се отвори

Редактирано от megolina75 на 08.01.12 17:53.



Тема Рак на шийката на матката - кой е застрашен и как нови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано08.01.12 20:05



да се предпазим

и други теми и рецепти



Редактирано от Kaлoянa на 08.01.12 20:09.



Тема Елена Банова - за синия скорпионнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано09.01.12 08:44





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: списания 2011 годинанови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.01.12 09:36



Благодаря, Калояна, за линковете!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на шийката на матката - кой е застрашен и какнови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано09.01.12 11:08



Само ще кажа, че не отговарям на посочените съпътстващи фактори! Само на частта с папилома вирус:) И между другото не ми е предаден по полов път, а в басеин

Само в интерес на истината го казвам А познавам много като мен!

Искайте и ще ви се даде, търсете и ще намерите, хлопайте и ще ви се отвори

Тема Косата ми е различна, но аз съм същатанови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано11.01.12 21:38



едно предаване на Марта Вачкова



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Нещо интересно!нови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.01.12 09:35



Д-р Мария Калчева: Видях Исус Христос посред бял ден


Изцерих мъж с подут от тумори корем
- Оправих преплетените черва на новороденото ми внуче
- Лекувам безконтактно на стотици хиляди километри

===КОЯ Е ТЯ===
В разрез с постулатите на традиционната медицина, която години наред упражнява като участъков лекар и джипи и за ужас на колегите си, д-р Мария Калчева от Ямбол практикува и нестандартни методи за лечение на пациентите си. Прави го по системата на източното учение рейки, където владее най-високата – седма степен на посвещение. Изучила го е директно при швейцарския гуру Вили Фревел. Пред ШОК-ов репортер последователката на учението на Микао Усуи за универсалната енергия изповяда:

“Лекар съм, но се чудя защо съм работила толкоз години в туй крадливо здравеопазване? Джипитата взимат от Здравната каса заплати от по три хиляди лева, а пациентите им мрат като мухи! Сдобих се със седма, последната и най-висока степен на рейки-лечител и за мен няма тайни при снемане на анамнезата на болен. Достатъчно е само да насоча мисълта си и виждам вътрешните му органи като на рентген. Разбирам какво е състоянието на човека и му изпращам “символчета”. Това значи, че насочвам по определен начин силата, която е подадена “отгоре” към болните органи, и балансирам енергиите в организма

до пълно изцеряване.

За мен, а и за всеки рейки посветен (било то лечител или учител), времето и пространството не съществуват. Мога спокойно “да се движа” из тях и да виждам хора, живели преди стотици години. Нужна е концентрация и малко предварителна информация – името на човека, кога и къде е роден. Нищо повече. Без особени усилия го виждам и изреждам болестите и събитията от живота му.
Един от първите ми по-тежки случаи бе на мъж от село Жельо войвода, където бях участъкова лекарка. Докараха го в кабинета ми с корем, твърд като дъска. Прегледах го по моя си начин и видях, че коремът му е пълен с тумори. Имаше и цироза. Реших, че трябва да го пратя на онколог и му изписах само едно лекарство – “Алкозин”, за облекчаване на болките. Минаха обаче три месеца и питам един ден медицинските сестри какво стана с този човек. Те вдигат рамене, не знаят. Но точно след десет минути (явно мисловно съм я повикала) съпругата му цъфва в кабинета ми. Питам я какво става с мъжа й, а тя ми каза, че съм го излекувала и сега пращял от здраве. Туморите му се стопили и искал да ми купува шиле за армаган.
По едно време в кабинета ми взеха да пристигат много хора с аритмии и тахикардии. Но още докато ги преглеждам, сърцето се успокоява. Веднъж пък пациентка с тежка бъбречна криза само

след минута изпика камъка.

Водят ми от съседното село Кабиле един мъж, жив смъртник. Пулсът му едва се хваща, а на кръвното – горната граница 30! Уплаших се, отива си! Само след няколко минути обаче се съвзе и вика: “ Докторке, мина ми, нищо ми няма!”. И наистина се съвзе само от това, че го докосвах с ръцете си при прегледа.
В Ямбол комшии са ми многодетно семейство евангелисти – от бесарабските българи. Според религиозните си убеждения тези хора не позволяват други начини на лечение освен традиционната медицина. И съседката Галя като лекар-джипи ме приема, но като рейки – не! Една нощ обаче хлопа на вратата ми, обляна в сълзи. Павлик – едно от дечицата й, умирало. Хукнах. Детето – бледо, в безсъзнание. Пулсът му между 40-50, аритмичен. Сканирам го по моя си метод и виждам, че е загубило калий и затова сърцето излиза от ритъм. Знам, че Галя ме гледа в ръцете и няма да позволи друга намеса. Затова прикрито, уж че го преглеждам със слушалката, му въздействах с ръцете си. Пуснах му няколко символа да хармонизирам външните и вътрешните енергии. Детето живна и тутакси отвори очи. Започна да порозовява, стана контактно. Павлик се върна към

живота, който буквално се изплъзваше

от него преди миг. Още няколко минути ми бяха нужни (само като рейки-лечител), за да се оправи детето напълно. То се изправи, развесели се. А майката, както плачеше, смени физиономията и се чудеше какво е станало. Сега знаех, че организмът му трябваше да си набави загубения калий, тъй че прескочих до денонощния магазин отсреща и му купих кутия натурален сок от кайсии – плод, богат на калий.
А внучето ми като бебе на десет дни една нощ започна страшно да се дере от рев. Скочих, “сканирах” го по рейки и видях, че е с преплетени черва. Веднага насочих мисълта си, пуснах му символчета и после видях как червата му се оправят. То пръцна и млъкна…
Просто няма такава болест, която да не се лекува с рейки. Владея система, чрез която мога, когато поискам, да вляза в пряк контакт с най-големия лечител, живял на Земята – спасителя Исус Христос. Преди няколко години, тъй както си вървях по улицата посред бял ден, пред очите ми се спусна 5-6-сантиметров вертикален сноп светлина. И в тази светлина видях, по-скоро наблюдавах около 5-6 минути, Исус

Христос, разпънат на кръста.

Знам и виждам много неща, които скоро предстоят да станат у нас и в чужбина. Сънувах смъртта на Андрей Луканов още през 1990 г. Видях и президентите ни, и министър-председателите, включително царя и Георги Първанов. Много често имам видения и със съпругата на Първанов. Знам кога и къде стават земетресения, виждам магнитните бури, слънчевите изригвания, ураганите, наводненията… От огромни разстояния церя безконтактно. Аз съм тук, а човекът може да е в Ямайка, САЩ или Япония, на забутан остров, пещера, връх или по улиците на някой мегаполис – само трябва да му имам данните, за да му изпратя символи. А това, което ще пророкувам, е, че много скоро в света ще започнат да стават големи чудеса! Военните блокове ще паднат. НАТО ще се разтури. Ще има крах на световните икономически пазари. И икономическата цивилизация ще замре. Но духовната цивилизация ще просперира…”, завършва историята си рейки-шаманката Мария Калчева.
Стара Загора – Ямбол,
Керка ХУБЕНОВА

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Нещо хубаво!нови [re: flora bg]  
Авторminava (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 22:54





Редактирано от *jull** на 14.01.12 23:40.



Тема Re: Нещо хубаво!нови [re: minava]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано15.01.12 10:13



Прекрасно е!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С... ПЕЕНЕ!нови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано20.01.12 13:26



това е много интересно,чак сега прочетох,благодаря за информацията!



Тема Re: Отново темитенови [re: Kaлoянa]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано20.01.12 13:36



страхотна си,Калояна!как успяваш да намираш толкова много полезна информация?БЛАГОДАРЯ МНОГО!!!



Тема Ново лекарство срещу рак в изпитаниенови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано20.01.12 13:55



Ето един много интересен материал, ще продължа да следа темата от страницата на болницата в Лион





Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Японски астронавт създава в космоса лекарствонови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано21.01.12 00:09



срещу рак



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Ако си изгубим мобилния... :((нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.01.12 10:13



Малки хитринки

Какво да правиш ако ти откраднат мобилния? Търговците на мобилни крият тази информация, за да може крадецът да ползва телефона и да консумира услуги, а жертвата на кражбата да си купи нов апарат и също да консумира услуги.

Трябва да намериш серийния номер на телефонния апарат. За да го направиш, просто маркирай *#06#, БЕЗ ДА ИЗБИРАШ, и на екрана ще се появи серийният номер на телефонния ти апарат.

Запиши си този номер и го запази на сигурно място. В случай че ти откраднат мобилния, обади се твоя мобилен оператор и му дай този номер. Това ще позволи телефонът да бъде блокиран напълно, дори и крадецът да смени СИМ-картата.

Вероятно никога няма да си върнеш този апарат, но поне ще си сигурен, ч крадецът никога няма да може да го използва.
НАЙ-ВАЖНОТО в случая е, че ако всички знаеха тази хитринка, кражбата на мобилни телефони щеше да е безполезна

Така че изпрати това съобщение на всички товои познати. И не забравяй да си запишеш на сигурно място серийния номер."



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Японски астронавт създава в космоса лекарствонови [re: Kaлoянa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано21.01.12 10:16







Тема Вкусно и полезно!нови [re: EFO75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано21.01.12 15:16





Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Вкусно и полезно!нови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано21.01.12 18:24





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Прочетете!нови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.01.12 11:54



СВЕТОВНАТА ЗДРАВНА ОРГАНИЗАЦИЯ ПУСКА НА ПАЗАРА МИЛИОНИ ТОКСИЧНИ ВАКСИНИ
ВАКСИНИТЕ НОСЯТ ПАРИ ЗА КОРПОРАЦИИТЕ И БОЛЕСТИ И СМЪРТ ЗА ХОРАТА
Световната здравна организация пуска милиони токсични ваксини против HPV. Предназначени са за жените и децата от развиващи се страни.
( Една от тези държави е България)



(Human Papillomavirus, HPV) е ДНК вирус, който атакува епителните клетки на кожата и лигавиците на човешкото тяло. Познати са около 200 различни типа на HPV, всеки от които се характеризира със специфичност във въздействието си върху тъканите. Въпреки, че голяма част от тези типове не предизвикват симптоми при повечето хора, някои типове могат да предизвикат брадавици, докато други водят - в малко случаи - до рак на маточната шийка, вулвата, вагината и ануса при жените или рак на ануса и пениса при мъжете.



На една скорошна среща в Бангладеш, Алиансът GAVI, известен още като Световен алианс за ваксини и имунизации, обяви плановете си да изнесе смъртоносната ваксина срещу човешкия папиломен вирус (HPV) Gardasil (Merck & Ко) и Cervarix (GlaxoSmithKline) в страните от третия свят. Една група, която защитава ваксинацията и е подкрепена от Световната банка, УНИЦЕФ, Bill & Melinda Gates Foundation, и производителите на ваксини, заяви, че целта на Световния Алианс за ваксини и имунизации е да ваксинира над 240 милиона деца до 2015 година.
До два милиона жени и момичета в девет страни, определени като развиващите се скоро ще получат една от двете ваксини срещу HPV, въпреки че HPV е потенциално свързан само с 1% от всички заболявания от рак на маточната шийка. Данните са от този доклад:
http://washingtonexaminer.com/node/104241


Агенцията по храните и лекарствата (FDA) отбеляза, че "HPV не е свързан с рака на маточната шийка" ето тук:
http://www.naturalnews.com/022404.html


Въпреки това, производството на ваксини, посредством различните си партньорства "с идеална цел" между правителствата продължава да налага смъртоносната ваксина на млади момичета, жени, а сега дори и на малки деца в световен мащаб.Тази ваксина освен, че е неефикасна може да предизвика ужасни странични ефекти. Според последните данни, оповестени от Центрове за контрол на заболяванията в САЩ, ваксината Gardasil е причинила над 20 000 нежелани странични реакции и 71 смъртни случая-това- в този доклад:
http://www.cdc.gov/vaccinesafety/vaccines/hpv/gardasil.html


Тези цифри са още по-високи, ако се вземат предвид 26 допълнителни смъртни случаи, скрити в документите на Агенцията по храните и лекарствата, които бяха разкрити наскоро от Judicial Watch – доброволна обществена група за контрол-тук:
http://www.infowars.com/uncovered-fda-documents-reveal-26-more-gardasil-deaths/


Друга гражданска група - SaneVax, която проследява случаите на HPV ваксината изтъква, че има 23 300 смъртни случая и 103 нежелани реакции, причинени от HPV ваксини до днешна дата-тук:
http://sanevax.org/


Всичко казано до сега е доста смущаващо. Алианса за ваксините подлага на тази химическа отрова най-бедните жени и деца по света. Въпреки това, групата работи в съгласие с Merck и GSK, за да разпространи тези ваксина при намалена цена, а Световната банка и Организацията на обединените нации ще издадат облигации на страните от третият свят за финансиране на цялата кампания за HPV ваксината.
На пресконференция Алианса съобщи, че групата ще пусне ваксини срещу рубеола заедно с ваксините HPV. Целта е да се ваксинират 588 милиона деца срещу рубеола преди 2015 г. -това е доклада:
http://www.gavialliance.org/library/news/press-releases/2011/gavi-takes-first-steps-to-introduce-vaccines-against-cervical-cancer-and-rubella/

източник
източник 2

Бил Гейтс също е загрижен за населението на земята. Той смята, че чрез ваксините е възможно да бъде намален броят на хората.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Прочетете!нови [re: flora bg]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано23.01.12 21:51



Eeeeee, омръзна ми вече от глупости!!! Флорче, ти поне си в час! "HPV е потенциално свързан само с 1% от всички заболявания от рак на маточната шийка" - по-голяма глупост не бях чела! Точно обратното е над 70 процента са свързани с HPV!!!!!! А по отношение на ваксините, ако разсъждаваме така досега да сме умрели от едра шарка, защото нямаше да сме ваксинирани! Хайде малко по-спокойно. Познавам достатъчно млади момичета ваксинирани с един от споменатите препарати и са живи и здрави! За американската не коментирам, защото не съм запозната! Аз съм за живота и за профилактиката!!!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Прочетете!нови [re: megolina75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.01.12 22:40



Има неща с които не съм съгласна в статията,но аз я пуснах спезциално за ваксините и най-вече да ваксината против рака на шийката.За мен а и за доста компетентни лекари тя е нож с две остриета.Чак сега в тези години излиза истината за всички видове ваксини. Ваксините са хубаво нещо ако в тях не слагат и по мъничко отрова за да ни разболяват по-често.Иначе Фармацевтиката ще загине като монопол. Мислиш ли,че няма лекарство за рака - има.но никога няма да го пуснат защото нямат полза от него. Всичко е политика и интерес мила.Тровят ни и окото не им мига. За това хората се обръщат към природата,алтернативата...хайде няма смисъл да спорим. Просто пускам статията не съм я писала аз.пък всеки да си прави изводите.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Прочетете!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.01.12 11:28



Супер интересно!!!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Здравно предаваненови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано25.01.12 20:22



кибернож, ваксина,,,



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Резонансна терапиянови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано25.01.12 20:23





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Книгата на д.р Станков.нови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.01.12 10:57





Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Мъжете по-често се заразяват с HPV при полов актнови [re: flora bg]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано27.01.12 13:22



И като се заразят го пренасят, защото те рядко развиват ракови образувания вследствие на HPV.



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Случаи на хора излекували се от ракнови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано27.01.12 18:00



изгледайте предаването, рецепти



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Откриха лек за рака илинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано28.01.12 05:57



поредната напразна надежда на онкоболните



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Откриха лек за рака илинови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.01.12 08:51



Защо да не е поредна и защо да е напразна? Медицината се развива, а и Нобелова награда не са дава току-така... Пътят
към собствените изцелителни възможности на организма обединява западната с източната медицина и там е разковничето!



"Совите не са това, което са..."

Тема Учени лекуват рак, но никой не го забелязванови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано29.01.12 22:30





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Нов метод на лечениенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано29.01.12 22:40



на фиброаденом на гърдата у нас



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Учени лекуват рак с DCAнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.01.12 23:01



Това сме го обсъждали доста отдавна:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: революционно откритиенови [re: *jull**]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано01.02.12 13:43





... butterfly effect ...

Тема кълнове-как да си направим лесно в къщинови [re: LlDlru]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.02.12 20:09





вместо мрежичка може да се използва марля, ластиг, и задължително чиста вода

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 03.02.12 20:11.



Тема Re: кълнове-как да си направим лесно в къщинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.02.12 20:59





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Индивидуална инжекция бори рак на мозъканови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано09.02.12 19:48



Това, за което става въпрос в статията е самата истина, не е журналистическа измислица. Става въпрос за същата болница в Лувен, където се лекувам аз. Тази имунотерапия бе и причината да се обърна към тях, на този етап е успешна най-вече за мозъчни тумори.
Ето статията:
Инжекция със състав, съобразен индивидуално за всеки един пациент, бори рака успешно и дава шанс на засегнатите от онкозаболявания да се излекуват или най-малкото да имат добра ремисия в продължение на няколко години.
„Въпросната инжекция, наричана образно от някои медици ваксина, се практикува широко в няколко европейски страни. Скоро тя ще бъде обичайна практика и у нас.” Това обясни за „Монитор” д-р Емануил Найденов от Клиниката по неврохирургия при Университетската болница „Свети Иван Рилски” в София, където се предвижда новият метод за лечение на рака да бъде въведен скоро.
Терапията на пръв поглед изглежда изключително сложна, но е базирана на основни и естествени процеси, протичащи в човешкия организъм. Именно в това е и нейната сила, тъй като за нея не са необходими нито цитостатици, както за химиотерапията, които наред с болните удрят и здравите клетки, нито лъчетерапия, която също дава някои странични ефекти, още по-малко, пък, има нужда от конвенционалните хирургични операции.
Индивидуалната имунотерапия представлява инжектиране на биологичен материал, взет от самия болен, който е обработен по специален начин конкретно за същия този болен.
На практика, от тумора се извлича материал, който се обработва по специфичен начин в лабораторни условия. От организма на болния се извличат бели кръвни клетки, те са в основата на нашия имунитет. Именно те са и главните герои в борбата с рака. В лабораторни условия, въпросните бели кръвни клетки „се срещат” с туморните, „обучават” се, как да ги разпознават и унищожават. Когато така научените бели кръвни клетки бъдат инжектирани обратно в организма на пациента, те тутакси започват да работят това, на което са научени в лабораторията – засичат моментално туморните образования и буквално ги изяждат.
„Методът е уникален, защото, от една страна, лечебният материал е от самия пациент, а от друга – когато попадне отново в организма, той унищожава само видоизменените клетки, които вече са станали ракови. Здравите остават незасегнати”, обясни преимуществата д-р Емануил Найденов.
Лечението е строго индивидуално за всеки, което дава изключително голям шанс за трайно излекуване на пациентите със злокачествени мозъчни тумори.
То е приложимо за засегнати от мултиформен глиобластом – най-честият първичен злокачествен мозъчен тумор при възрастни.
„Когато той се лекува по конвенционалните методи и възникне рецидив, смъртността е 100 процента. С прилагането на новия метод могат да се постигнат дълги години преживяемост и толкова дълга ремисия на заболяването, че понякога тя граничи с излекуването”, уверява д-р Емануил Найденов.
Белгийски професор лекува двама българи
Правят център за терапия и у нас
Белгийският професор проф. д-р Стефан ван Гол от Невро-онкологичното отделение и Лаборатория по експериментална имунология при Университетска болница Gasthuisberg в град Льовен, Белгия, ще консултира и наблюдава лечението на двама българи с онкологично заболяване на мозъка, което ще започне скоро по новия метод у нас. „Лечението ще бъде напълно безплатно и ще се осъществи в университетската болница „Св. Иван Рилски”, в която има условия и за създаване на център за лечение по новия метод”, обясни д-р Емануил Найденов. При посещението си неотдавна у нас белгийският професор и светило в прилагането на иновационното лечение д-р Гол отбеляза, че в България има не само добре оборудвани университетски болници, но и отлично обучени български медици, които по всичко могат да се съизмерват с европейските си колеги.
Новата за България терапия на тумор на мозъка се практикува успешно от няколко години в Западна Европа, като е с традиции в Белгия и Германия, където вече има своеобразни медицински школи, които я практикуват. Практикува се и във всички останали страни в света с водещи технологии, най-вече в Япония и САЩ.
Мултиформеният глиобластом е най-честият първичен злокачествен мозъчен тумор при възрастни, като напоследък заболеваемостта от него тревожно нараства. Средният брой новодиагностицирани случаи в България е около 250 на година. Туморът се открива предимно в зряла възраст. Първите симптоми на заболяването са неспецифични и включват главоболие, прогресираща слабост в крайниците и епилептични припадъци.

Ето и линк към статията:



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Нова технология за лечение на ракнови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано09.02.12 20:22



В този филм се показва нов метод за лечение на рак, някъде по средата е, много кратко се показва, но е нов метод



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Индивидуална инжекция бори рак на мозъканови [re: megolina75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.02.12 23:34



Меги, миличка, може ли да сложиш този постинг в темата за мозъчните тумори?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Индивидуална инжекция бори рак на мозъканови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано09.02.12 23:58



Готово, Джулче!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Индивидуална инжекция бори рак на мозъканови [re: megolina75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.02.12 08:08



Благодаря, Меги! Позволих си да добавя линк към сайта на болницата (за всеки случай).



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Индивидуална инжекция бори рак на мозъканови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано10.02.12 09:13



Умното си е умно



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Проф. Мулдашев по "Всяка неделя"нови [re: *jull**]  
Автор мaмчe ()
Публикувано10.02.12 13:10





"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Пречистване на душата и тялотонови [re: мaмчe]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано17.02.12 18:27



изгледайте филмчето, четете статиите ако искате



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Опасна ваксина против рак на маточната шийканови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано19.02.12 17:25





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Опасна ваксина против рак на маточната шийканови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.02.12 17:33



Кали, аз доста отдавна пуснах разни постинги за тази ваксина и изобщо за ваксините...но специално тази понеже е нова...дано повече жени разберат вредата от нея,дано!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Опасна ваксина против рак на маточната шийканови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано19.02.12 18:32



Мила Флорче, толкова съм объркана от тези ваксини, че вече незнам какво да мисля, спасяват ли ни или ни убиват или си правят експерименти с хората - все още няма доказателства че помагат, да не стане както преди повече от 20-25 години жените в щатите са ги тъпкали със хормонозаместителна терапия за менопаузата и след нея, сега е бума на рака на гърдата точно от тази терапия и всеки път при всеки преглед ме питат ползвала ли съм такава терапия Сега незнам кой какво прави, ама лоша работа Моя лекар, гинеколог, който ме оперира има две дъщери - категорично отказа да им слага такива ваксини - ама на всички които го питат какво да правят, казва всеки сам да преценява за себе си

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Опасна ваксина против рак на маточната шийканови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.02.12 19:41



Да така е мила. Всеки решава за себе си.Аз в началото бях решила да ваксинирам внучката и даже съветвах и дъщерята.Но много истини сега излизат на бял свят. И вярвам за тази ваксина. Няма да ваксинираме нито внучката,нито пък дъщерята иска да си слага такава ваксина,независимо,че аз съм оперирана от такъв рак.Всичко е индивидуално и Бог да е с тях. Стига сме се тъпчили с отрови все профилактично. Нашите баби живееха до 90 и повече години без ваксини.Е да нямаше сктрес и всичко беше чисто.но сега не стига,че нищо не е истинско и дишаме отрови ами хайде и ваксини. но пак ти казвам,човек сам си решава.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: Kaлoянa]  
Автор nonq (непознат )
Публикувано21.02.12 12:42



Нер искам да спамя, само да съм помогна.
Този месец ми се наложи да търся лекарство, което не беше налично в България. Ставаше въпрос за една от съставките за химиотерапия за онкоболен. Разбирате, че преобърнахме всичко, за да го намерим, накрая успяхме да го открием в Гърция чрез близки на моя колежка. Не мисля, че трябва да обяснявам, че нещата не би трябвало да се случват по този начин, ами ако нямахме познати в Гърция?? Ето защо заедно с няколко приятели решихме да съдействаме на други, които се нуждаят от лекарства, които не са налични в България.
Страницата ни е

.

Редактирано от Buba67 на 21.02.12 13:12.



Тема Покълнали семенанови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.02.12 16:53





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Хомеопатията - една безкрайно малка дозанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.02.12 17:00





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Химическите добавки в хранитенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.02.12 18:35





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема д-р Емилова - покълнали семена, откъснови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.02.12 19:47





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема д-р Иван Йотов -нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано29.02.12 21:50



Аварията в Чернобил е причина за епидемия от рак у нас



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема В Пловдив топят тумори с антителанови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.03.12 00:40



Постижението е европейска новост и вече се прилага от пловдивски онколози. Уникалното
лечение може да помогне при рак на гърдата, дебелото черво, белия дроб и яйчниците:



"Совите не са това, което са..."

Тема Имунотератия с антителанови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.03.12 06:08





Терапия с ЛДН







Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 02.03.12 06:35.



Тема Re: В Пловдив топят тумори с антителанови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано02.03.12 14:49



хубава новина!дано да помага на повечето хора.След като пишат,че се удължава живота с 6 месеца,мисля,че е защото се прилага отскоро и няма кой знае колко наблюдения.Да се надяваме,че ще е за по-добро!
отнася се и за Терапия с ЛДН!има ли статистични данни за това лекуване?

Редактирано от leonidas22 на 02.03.12 14:53.



Тема д-р Папазова - хормонитенови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.03.12 19:58





див ямс





за аспартама - за тези които не знаят какво е това - това е подсладител който се слага в сладкиши, газирани напитки, бозата, индустрията замества захарта с този продукт



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 20.05.12 11:23.



Тема Изкореняване на рака с природни средстванови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано09.03.12 22:13





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема БИЛКАТА ПОРЕЧ СРЕЩУ РАКАнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.03.12 15:16







"Совите не са това, което са..."

Тема ХОМЕОПАТИЯ СРЕЩУ РМЖнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.03.12 13:24





"Совите не са това, което са..."

Тема Геномен скрининг на онкозаболяваниятанови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.03.12 08:12



Нова апаратура за превенция, диагностика и ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ТЕРАПИЯ на онкоболни - разговор с проф. д-р Драга Тончева, генетичен консултант, завеждащ Национален геномен център за социалнозначими заболявания и ръководител на Катедрата по медицинска генетика на Медицинския университет - София:





"Совите не са това, което са..."

Тема Да се изтръгнеш от лапите на смърттанови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано26.03.12 19:56





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Класическата музика удължава живота!нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.12 08:38





Живейте дълго и щастливо!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: МЗ нищо не знае..нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано13.04.12 07:54







Тема Re:За да спим като къпани...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано23.04.12 09:34








Тема Отровните витамини!нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.04.12 20:04



Фармацевтичен геноцид, лекарствата-убийци 32 или синтетичните витамини – средство за печалба и геноцид
Светът се освобождава от витаминните и поливитаминни препарати. Науката отдавна установи, че приемът на витамини е оправдан само с терапевтични цели – при болести в обмяната на веществата, следоперационни усложнения и др.п., а за повечето хора те са безполезни или вредни.
В САЩ още в началото на 90-те години на миналия век, Американския институт по диетология, Американското общество по клинична диетология, Американската диетологична асоциация, Национания съвет за борба с мошеничеството в сферата на здравеопазването и Американската медицинска асоциация излязоха с официалното заявление: „Здравите деца и възрастни трябва да получават нужните им микроелементи от хранителните продукти. И отговорът при нужда от питателни вещества, не са различните препарати, а разнообразието от продукти, което снижава потенциалния риск както от недостиг, така и от излишък на хранителни вещества”.
В страните на ЕС витамините се водят към раздела лекарства, които строго се назначават по рецепта. Дори гладуващите африканци се отказват от „хуманитарните” витамини, съвсем логично разсъждавайки, че няма лекарства против глад, а проблемът с авитаминозите се решава чрез снабдяването на населението с продоволствия. И само в туземската Нова Русия се разгаря бум на витамините. И преди витамините бяха достатъчно, но сега в Руската федерация се вкарват мегатонове витамини от целия свят. Не мине и година и в аптеките се появяват десетки модни поливитаминни комплекси – полски, ирански, белоруско-американски, индонезийски, френски, германски, словенски, швейцарски, египетски и така до безкрай. По цяло денонощие рекламата напява за витамините и витаминно-минералните комплекси. Те постоянно се препоръчват от медиците и педагозите. Така са една от най-търсената и популярна стока на пазара ни. Когато държавната власт е готова заради собствена изгода, да превърне страната ни в сметище за всичко ненужно на световния пазар, се налага хората сами да мислят за здравето си.
* Науката не знае нищо за състоянието на естествен дефицит (хиповитаминоза) на витамин Е, един от най-обичаните от рекламодателите. Затова пък е установено достоверно, че дългото му ежедневно използване, дори в такива ниски дози като 270-540 мг, предизвиква мускулна слабост, умора, главоболие и нарушения в зрението.
* По същия начин все още не е открит синдром недостиг на биотин (витамин Н) и пантотенова киселина (витамин В3).
* Един от любимите слогани на рекламистите ни е в смисъл, че витамините и микроелементите повишават интелекта и умствената рабопоспособност при децата и възрастните, докато има петгодишна давност отхвърлянето му от учените. Последните мащабни изследвания на британски, белгийски, американски учени през 1988-1991 г. не откриват някаква зависимост между интелекта и приема на витамини. Финалната точка на този въпрос постави английския съд. През 1992 г. във Великобритания три фирми-производители на витамини заубиха делото, образувано против тях за заблудата, че препаратите им с витамини подобряват умствените способности на децата. Те така и не намериха доказателства в подкрепа на рекламата си.
* Проверка на американските учени през 1996, на съществувалите тогава на пазара в САЩ 3400 витаминни препарати и микроелементи сочи, че съдържанието на тиамин (витамин В1) и пиридоксин (витамин В6) в препоръчваните дневни дози може да е 50 000-53 000% над дневната нужда на човека. Паралелни изследвания в САЩ и Великобритания още в края на 80-те години показаха, че проблемите от хиповитаминоза на тиамин, пиридоксин, а също и холин и фолиева киселина няма, но за сметка на това тежките поражения върху нервната система след приема на големи дози пиридоксин са налице.
* През годините в различни страни е излъчвана рекламната лъжа на известните в Русия фирми pharmax (която уверява англичаните, че препарата й с витамин В1 и В3 „ще подобри апетита ви, ще върне жизнерадостта ви и ще можете изцяло да се наслаждавате на живота”), abbott (която прави рекламна кампания на Хаити на поливитаминния препарат с минерални вещества като продукт, който „ви помага да осигурите нужния растеж на децата, да подобрите здравето и жизнерадостта си”), SmithKline Beecham (рекламираща в Индия витаминния продукт с цинк с цял поменник препоръки, сред които са „при безпричинна промяна на настроенията, загуба на сексуален апетит, безплодие, импотенция, апатия, депресия“ и т.н.) Servier (рекламирала продукта си с витамин В1 в Африка, Средния Изток и на Карибите, като средство за лечение на „всички видове функционална астения, слабост и уморяемост”) и още много други. Русия не е Африка и у нас фармакологичните корпорации могат да лъжат, колкото, и както си поискат.
* Във Франция, след едно изследване върху 22 000 човека, вече не се допуска за продажба, което и да е лекарство, съдържащо бета-каротин, защото е доказано, че прием от 20 мг дневно, увеличава риска от сърдечно-съдова недостатъчност със 13 %.
* По-ранно изследване във Финландия върху 29 000 човека доказва, че приема на бета-каротин увеличава с 18 % риска от рак на дробовете.
* След 4-годишно изследване, обхващащо 18 000 човека от групата рискови спрямо рак на белия дроб, на влиянието на ретинола (витамин А), в САЩ се е наложило да прекъснат опита, защото ежедневния му прием предизвиквал излишна смърт при двама от 1000 за година (сравнено с контролната група, приемаща плацебо).
* В Израел е правена 3-годишна проверка, дали приема на витамин Е намалява калцирането на кръвоносните съдове (при атеросклероза – водещата причина за смъртност в света) при възрастни жени и се оказва, че при 1/3 от обхванатите калцирането е по-голямо, отколкото получавалите плацебо. Паралелно учените от университета в Южна Калифорния предупреждават, че високите дози витамин С водят до удебеляване стените на мозъчната артерия (атеросклероза на главния мозък, болест на Ленин).
* Скорошно сръбско-датско-американско изследване върху 170 хиляди човека е имало задачата да изясни, дали приема на витамините А, С и Е защитава от рак в храносмилателната система. Еднозначно се доказва, че всъщност повишава риска. Особено е опасна комбинацията на витамин А и бета-каротин, която повишава риска от рак на стомаха с 30 %. Пресметнато от изследователите е, че от милионите хора, ползващи такива витаминни добавки, ежегодно умират около 9000 от рак на храносмилателната система.
* Ако пушите, работите в задимена среда или живеете в задимен район, то бета-каротина може и да е в полза, а може и да не е, но по-сигурното е да повиши риска от рак. Защото при взаимодействието си с канцерогени, самият той става такъв. Залитането към хранене с рафинирани продукти, псевдомасла и т.н. също водят до подобно „прераждане” на бета-каротина.
* Витамин С в съчетание с аспирин, приемани редовно, дълго и методично, почти гарантират язва и рак на стомаха.
* Предозирането на мастноразтворими витамини (А, D, E, K) за витаминизирания гражданин ще се превърне в главоболие, алергии, бъбречно-каменна болест.
* Редовни и високи дози никотинова киселина (витамин РР) водят до стомашно-чревни нарушения, сърбеж, задълбочават бронхиалната астма, повишават концентрацията на пикочна киселина и глюкоза в плазмата. Възмжно е нарушенията във функцията на черния дроб и холестатична жълтеница.
* Ако дълго приемате високи дози пиридоксин (витамин В6) е възможно да се запознаете с последствия като тежка невропатия, атаксия (нарушения координацията на движенията заради поражения на челните части на главния мозък, малкия мозък и др.), нечувствителност на устните, нарушаване на проприоцептивната (усещането за собственото тяло) и вибрационна чувствителност. Изследванията на доброволци показват, че приема на пиридоксин в течение на 6 месеца предизвиква парастезия (нечувствителност на някоя зона в тялото), мускулна слабост.
* Днес вече са набелязани проблемните групи, страдащи от хипервитаминоза А при привържениците на специални диети и деца на прекалено грижовни родители. Проявлението на болестта е болки в стомаха, гадене, повръщане, оттичане диска на зрителния нерв, болки в костите и ставите, хиперостоза, алопеция, вътрешночерепна хипертензия, субфебрилна температура, загуба на тегло, хепатоспленомегалия (едновременно увеличаване на черния дроб и далака) и много, много други. Хипервитаминозата се поддава на лечение, но впоследствие се развива цироза на черния дроб.
* Повечето разновидности на популярните поливитамини (Витрум, Центрум, Юникап, Дуовит) съдържат витамин А в двойна доза. При „Аевит” той е 40 пъти превишен спрямо дневната доза, в поливитамините „Виташарм” - 8 пъти, а в комплекса „Триовит” – 6 пъти.
* Цинкът, нужен за пълноценния растеж, влизащ в състава на инсулина и предотвратяващ простатита и олисяването, при свръхприем става канцероген, въздействащ за зараждането на ракови тумори.
* За мъжкия организъм, цинкът е от 6-8 пъти по-необходим още от раждането му, отколкото на женския, който има повече нужда от желязо. Да се тъпчете с поливитамини без отчитане на половото различие, може само да навреди. Интересно – дали поне един създател на поли-, супер- и подобни комплекси отчита това, или за тях всичко, което правят е еднакво полезно и за момчетата, и за момичетата? Отговорете си сами.
* Колкото и да ни плашат с авитаминозата, тя в днешно време се среща рядко, но хирепвитаминозата става от година на година все по-актуална.
* Предпазването от загуба на плода при бременни чрез предозиране на витамин А също води до обща слабост, главоболие с гадене и повръщане, болки в стомаха, костите и ставите, нощно потене, окапване на косите, увеличаване на черния дроб и далака, напукване ъгълчетата на устата, раздразнителност, сърбеж по цялото тяло.
* Предозирането на витамин В1 (тиамин) макар и не толкова често, но все пак води до тремор на главата, езика и други части на тялото, активизира херпеса (чиито носители са много повече, отколкото разболелите се от него), предизвиква оттоци, нервност, алергични реакции.
* Витамин В2 (рибофлавин) участва в кръвотворенето и обмяната на веществата, но при излишък предизвиква сърбеж, чувство за горещина, изтръпване и безчувственост.
* За всеки потребител индивидуално трябва да се подбира комплекса витамини (а в повечето случаи въобще дори нямат нужда от това) и за да се определи реалната потребност трябва да се правят фини биохимични измервания, които въобще не се правят масово, нито у нас, нито на Запад. От различни витамини и микроелементи се нуждаят дори физиологичните двойници, живеещи в различни климатични и природни зони. Чували ли сте за регионални поливитамини? Освен витамин С против скорбут за неродените на север, но живеещи там, не се и говори.
* Предозирането на витамин Е, рекламиран като витамин на младостта, предизвиква повръщане, метеоризъм, нанася поражения на микрофлората на стомаха с последваща диария, освен това води до повишено артериално налягане и предразполага към тромбози. Така че, ако приемате този витамин без да мислите, веселата „младост” ви е гарантирана.
* За риска от язва и диабет при предозиране с витамин В3 вече говорихме. Но в допълнение ще получите и зачервяване, затопляне и сърбеж по кожата (особено на лицето и горната част на тялото) нарушения на сърдечния ритъм, разстройство на стомашно-чревния тракт.
* Ако злоупотребявате с витамин В12 (цианокоболамин), който се съдържа в черния дроб, морската риба, яйчения желтък, говеждото, пилешкото и т.н., то налице ще имате (а и не само на лицето – и на други части на тялото) змиеподобен обрив, а ако преди това сте имали такива, то те ще се увеличат и задълбочат.
* Витамин В9 (фолиева киселина) се назначава безогледно, а това предизвиква алергични кожни реакции, издуване на стомаха, метеоризъм, гадене, анорексия, разстройства на съня, слабост и раздразнителност. Неизвестно откъде авторите на витаминни комплекси взимат указанията си, но нормалната медицина въобще не препоръчва дълга и редовна употреба на В9.
* При необосновано увеличаване на витамин В6 (който се продава самостоятелно или е неизменна съставка на комплексите) освен нервни разстройства ще получите и усещане за изтръпване на ръцете и краката, болки в костите, мускулна слабост, мускулно трептене, намаляване способността за запомняне. Не се учудвайте ако придобиете алергични реакции – кожни обриви и др. Знайте, че е задължително рязкото влошаване на състоянието при язва на стомаха и дванадесетопръстника (а също и предразположението към тях), заради повишената киселинност на стомашния сок. Не се учудвайте, ако черният ви дроб заболее, ако преди това е бил поразен от някаква болест. И се сърдете на себе си, ако прекаляването с витамин В6 ви е довело до исхемична болест на сърцето.
* Внимавайте с витамин В15 (калций пангамат) при повишено кръвно налягане. Опасно е!
* Не забравяйте и лошата група вещества, наричана витамин Д (калцифероли). Предозирането им е описано във всички медицински книги. То предизвиква раздразнителност, слабост, гадене, диария, загуба на апетит, болезнена жажда, главоболие, сърбеж, рязки позиви за уриниране, отлагане на калций по стените на кръвоносните съдове, черния и белия дроб, бъбреците и стомаха.
Другите публикации за лекарствата-убийци са тук http://www.liveinternet.ru/users/4084478/post195297668/
Превод: Анита

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Уред помага при превенцията от рак на гърдатанови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.05.12 07:50





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Злоупотребяват ли медиците с химиотерапиятанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано08.05.12 20:24





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Раковия микроб - видеонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано12.05.12 19:55





виждам, че трудно се отваря, търсете предаването от 5 май 2012

има и видео архив на интересни други предавания

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 12.05.12 19:57.



Тема Содата лекува ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано13.05.12 11:33





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема КОКА-КОЛА И ПЕПСИ-КОЛА = РАК!нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.05.12 11:30



ОБЯВИХА КОКА-КОЛАТА И ПЕПСИ-КОЛАТА ЗА КАНЦЕРОГЕННИ!



И сега с какво ще си пия уискито?

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОКА-КОЛА И ПЕПСИ-КОЛА = РАК!нови [re: *jull**]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано20.05.12 14:26



Дали е канцерогенна колата не знам,може да е поредната провокация,но със сигурност знам,че тази напитка трябва да се държи далеч от приема на калций,защото го неутрализира.
Джул-биричка,нали беше полезна,а уискито-натюр





Тема Re: КОКА-КОЛА И ПЕПСИ-КОЛА = РАК!нови [re: marata122]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.05.12 17:02



И аз съм за хубава бира,бяло и червено вино. И естественно мастичка с водичка....също и вермутче, коняче, ликьорче...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: КОКА-КОЛА И ПЕПСИ-КОЛА = РАК!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.05.12 17:44



Айдеее, барът отвори!



"Совите не са това, което са..."

Тема Университет за пациентинови [re: *jull**]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано20.05.12 19:40



За общи философски и по-конкритни въпроси можете да отидете в Университет за пациенти.





Тема Модерна науканови [re: krasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано21.05.12 05:54





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема ЛЕЧЕНИЕ НА ФИБРОАДЕНОМ НА ГЪРДАнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.05.12 06:26



Този вид образувания досега се лекуваха оперативно. В университетска болница "Акад. Иван Пенчев" обаче се предлага алтернативно лечение чрез ултразвук. Засега методът все още е в клинични изпитания:





"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 23.05.12 17:30.



Тема ИЗ РУСКИТЕ САЙТОВЕнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.05.12 17:32



Универсалните лечебни свойства на солта -



Да кажем "не" на рака!



"Совите не са това, което са..."

Тема Нови апаратуринови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.05.12 14:34



До януари 2014 година в Бургас ще заработи модерен линеен ускорител, който ще има капацитета да обслужва не само своите пациенти, но и от цяла Източна България и страната:



Пуснаха у нас първия лазер в Източна Европа за диагностика и лечение при заболявания на простата, пикочен мехур, пикочопровод и бъбрек:



"Совите не са това, което са..."

Тема ПРИ РАК НА ЧЕРНИЯ ДРОБ - ТАТУЛнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.06.12 21:12



"Виетнамецът Тони Дзин идва преди две години в Хасково с една рецепта, дадена му от неговия лекар за лечение на рак на черния дроб с татул. Татулът е растение, което край Марица се среща под път и над път. Доказано е, че семенцата на това растение наистина убиват раковите клетки на черния дроб, но само ако се вземат в много точно премерена доза и в точно определено време. Тоест, три пъти на ден преди ядене, се глътват по две от малките черни зрънца... Според виетнамеца, курсът на лечението му е 8 месеца. През това време, според уверенията на неговия лекар, ракът ще изчезне като мъгла. Дали от зрънцата на татула или заради силната вяра, че ще оздравее, но днес Тони наистина е здрав."





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Пао Дарко коранови [re: Kaлoянa]  
Авторgжaнu (Нерегистриран)
Публикувано08.06.12 08:30



Здравейте!Не мога да отворя статията за Пао Дарко,бихте ли ми я изпратили на имейла ако е възможно?Баща ми е тежко болен от рак на черния дроб,от всички проучвания ,които направих стигнах до извода,че последната ни надежда остава лечебнят глад и Пао Дарко.Благодаря предварително!





Тема Re: Пао Дарко коранови [re: gжaнu]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.06.12 08:49



Здравейте, тук линка се отваря:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Съвременна медицина и здравеопазване - митове инови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.06.12 02:41



реалност

Редактирано от Kaлoянa на 20.06.12 02:43.



Тема Покълване на семенанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.06.12 03:27





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 20.06.12 08:35.



Тема Ваксина срещу рак на гърдатанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.06.12 04:33





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Анвирзел - в три посоки на светанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано21.06.12 07:20





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 21.06.12 07:21.



Тема Видео - Мермерски - рецепти за лечение на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.06.12 02:59





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Каква почивка да изберат онкопациентите?нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.06.12 18:58







"Совите не са това, което са..."

Тема Здравословни напиткинови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.06.12 21:05







Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Лечение на рак, но го криятнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:34





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Sancuso трансдермален пластирнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:38





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Изследване за химиотерапиятанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:40





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Химиотерапията ...нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:41





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Химиотерапиятанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:42





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Резултати от лечението на рак по метода на Шевченкнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:45





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Големите дози химиотерапия ...нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:49





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема 5 практики в онкологията които трябва да се спратнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 21:52



Редактирано от Kaлoянa на 23.06.12 22:44.



Тема Българско сдружение на болните от лимфомнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 22:40



Химиотерапия



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Специализирано списание за лекаринови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 22:54





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Специализирано списание за лекаринови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 22:57



месец април 2012 година



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Специализирано списание за лекаринови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 22:59



в този брой има статия за канциром на черния дроб
месец март 2012



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Специализирано списание за лекаринови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 23:02



месец февруари 2012

статия за рак на маточната шийка



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Специализирано списание за лекаринови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 23:04



ноември 2011
гастроентерологя и онкология



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Специализирано списание за лекаринови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 23:06



декември 2011 г



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема За хранителните добавкинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.06.12 23:40





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Една жена с рак на гърдатанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано25.06.12 21:20





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Рецепта на отец Романо Загонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано26.06.12 06:48



за лечение на рак, обърнете внимание на алоето, не става въпрос за алое вера а за алое арборесънс, ето как изглежда





самата смес е много приятна, леко горчи като пелина, успех на всички които ще си я направят

ето и рецептата,



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Рецепта на отец Романо Загонови [re: Kaлoянa]  
Авторvesirad (Нерегистриран)
Публикувано26.06.12 19:04



Благодаря ти за всяка една публикувана информация.Страхотна си!!!



Тема Ваксина при мозъчен туморнови [re: vesirad]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.06.12 19:25





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рецепта на отец Романо Загонови [re: vesirad]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано26.06.12 22:45



и аз ти благодаря, че четеш и доброволния ми труд не е куха лейка



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Индол-3-карбинол I3Cнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано26.06.12 23:50





Фирмата е във Южна Африка, пуснала съм го на електронната преводачка

Информация за продукта

Извлечение на кръстоцветни зеленчуци. Публикуваните научни изследвания показват,, че I3C преобразува причиняващи рак естрогени в безопасен естрогени. Спира растежа на раковите клетки в простатата и намалява основен канцероген при пушачките. Спира растежа на раковите клетки, и предизвиква клетъчна смърт. Предизвиква намаляване с 50% в опасната естроген за една седмица.

Описание

Индол-3-карбинол е вид на индол. Химически, това е метаболит на Glucobrassicin, което от своя е хидролитичен продукт, глюкозинолати.
Ползи за здравето на индол-3-карбинол

Имунната система
Индол-3-карбинол може да предотвратяват и потискат прогресията на някои форми на рак:

Индол-3-карбинол може да потисне тези форми на рак, които са започнати от вируси, папилома (чрез модулиране естроген метаболизъм).
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на някои форми на рак, чрез улесняване на свързването на различни канцерогенни глюкуронова киселина, за да формират глюкурониди.
Индол-3-карбинол може да намали способността на Хетероциклени ароматни амини (Хаас) (т.е. PhlP) да инициира рак и може да намали способността на Хаас да повреди ендогенен на тялото дезоксирибонуклеиновата киселина (ДНК).
Индол-3-карбинол може да запази целостта на ген р53 тумороподтискащи, (един ген, който помага за предотвратяване на рак).

Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на рак на гърдата, като стимулира превръщането на Естрон (естроген, който е известно, че причинява рак на гърдата в излишък) метаболит 2-Hydroxyestrone (неактивния метаболит).
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на рака на маточната шийка (особено папиломен вирус (HPV-16) инициира рака на маточната шийка):

Основният механизъм, за способността на индол-3-карбинол, за да се предотврати рака на маточната шийка включва способността на индол-3-карбинол да възпрепятства способността на папиломен вирус 16, за да се стимулира превръщането на Естрон 16-Hydroxyestrone (страничен продукт на Естрон, че е известен инициатор на рака на маточната шийка).

Индол-3-карбинол може да противодейства на способността на много диетични канцерогени да инициира рак на дебелото черво.
Индол-3-карбинол може inhbit развитието на рак на ендометриума.
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на левкемия.
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на рак на черния дроб:

Индол-3-карбинол може да възпрепятства способността на афлатоксин да доведе до рак на черния дроб.

Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на рак на яйчниците.
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на рак на простатата (чрез модулиране на ефекти на естрогените в арил рецептори въглеводороди в клетки на простатата).
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на рак на кожата (особено папиломен вирус-индуцираната рак на кожата):
Индол-3-карбинол може да помогне за предотвратяване на плоскоклетъчен карцином (особено папиломен вирус-индуцираната плоскоклетъчен карцином).

Индол-3-карбинол може да удължи живота при системен лупус еритематозус (СЛЕ) пациенти.

Метаболизъм

Предварителните доклади показват, че индол-3-карбинол могат да облекчат някои от симптомите на синдрома на хроничната умора (СХУ). [Повече информация]
Индол-3-карбинол може да стимулира ендогенната продукция на глутатион от чернодробни клетки (хепатоцити).

Мускулно-скелетната система

Предварителните доклади показват, че индол-3-карбинол може да облекчи някои от симптомите на фибромиалгия. [Повече информация]

Индол-3-карбинол може да засили производството / функцията на тези вещества

Въглехидрати

Индол-3-карбинол може да улесни свързването на различни вещества, включително канцерогени) глюкуронова киселина формата глюкурониди (отделяне). [Повече информация]

Хормоните

Индол-3-карбинол може да инхибира превръщането на Естрон 16-Hydroxyestrone (канцерогенен метаболит на Естрон), и може да пренасочи Естрон да бъдат конвертирани към 2-Hydroxyestrone (безопасно метаболит на Естрон).

Индоли

Индол-3-карбинол е съставка на Ascorbigen.
Индол-3-карбинол се метаболизира до Diindolylmethane (последните изследвания показва, че Diindolylmethane е съединение, което всъщност е отговорен за ползите за здравето, бивш принадлежат на индол-3-карбинол). Химически, Diindolylmethane се състои от две молекули на индол-3-карбинол обвързани заедно.
Нуклеинови киселини

Индол-3-карбинол може да намали способността на Хетероциклени ароматни амини Хаас) (напр. PhlP), за да се повреди ендогенен на тялото дезоксирибонуклеиновата киселина (ДНК).

Пептиди

Индол-3-карбинол може да стимулира ендогенната продукция на глутатион от чернодробни клетки (хепатоцити). [Повече информация]

Индол-3-карбинол може да се противодейства на тези потенциално токсични вещества

Амини

Индол-3-карбинол може да намали способността на някои видове Хетероциклени ароматни амини (Хаас) (например PhlP), за да започне рака и може да намали способността на Хаас да повреди ендогенен на тялото дезоксирибонуклеиновата киселина (ДНК).

Токсините в околната среда

Индол-3-карбинол може да противодейства на токсичните ефекти на диоксин.

Хормоните

Индол-3-карбинол могат да го стимулират на превръщането на Естрон да си неактивно (безопасно) метаболит, 2-Hydroxyestrone и инхибира преобразуване на Естрон, канцерогенни неговия метаболит, 16-Hydroxyestrone.

Микроорганизми

Индол-3-карбинол може да възпрепятства способността на афлатоксин да доведе до рак на черния дроб.

Хранителни източници на индол-3-карбинол

ммол на 100 грама
Зеленчуци
Броколи: 42.2-71.7
Зеле:
Зеле: 44.2-102.3
Репи
Mujustard Зелените: 4.2-12.2
Брюкселското зеле: 327.8-469.4
Карфиол: 18.i8-104.7
Rutabaga:
Зеле: 67.2-165.3
Алабаш: 27.7V
Зеленчуци всъщност не съдържат индол-3-карбинол себе си. Зеленчуци правят съдържа мг / г нива на Glucobrassicin, Indolylmethyl глюкозинолат. При растителните клетки са повредени от рязане или
дъвчене, една thioglucosidase-медиирана autolytic на процеса се извършва генериране на индол-3-карбинол,
Глюкоза, и йонни тиоцианат.

Противопоказания

Полова система

Индол-3-карбинол не трябва да се използва от жени по време на бременност (поради въздействието му върху Естроген).

Бионаличността

Администрацията на индол-3-карбинол чрез методи, различни от устно не произвежда терапевтични ефекти, свързани с индол-3-карбинол, което показва, че индол-3-карбинол се метаболизира до друго съединение в организма, които упражняват своите крайни терапевтични ефекти. Тези метаболити са по-вероятно да бъде Diindolylmethane (DIM), Indolylcarbazole (ПТЗ) и няколко други.
Поглъщането на 400 мг на индол-3-карбинол резултати в серумните нива на 0.1 0,4 микрограма на милилитър от Diindolylmethane (DIM) и нула серум индол-3-карбинол.

(Първоначално) Основният път на елиминиране на индол-3-карбинол метаболити е чрез урината. Въпреки това, след 40 часа непрекъснато прилагане на индол-3-карбинол с храната, изпражненията стават основен път на елиминиране на индол-3-карбинол метаболити.
Серумните метаболити на индол-3-карбинол Серумният полуживот на 48 часа или повече.
Препоръки за дозиране

Терапевтични дози на индол-3-карбинол е 400 800 мг на ден.
По-точно оптималната терапевтична доза на индол-3-карбинол е 5 7 мг на кг телесно тегло.

Изчислено е, че средният дневен прием на 9the предшественик Glucobrassicin за индол-3-карбинол) във Великобритания е около 19,5 мг на ден от пресни и варени източници.

На на IC3 въпрос:

(Jacqu, HH са се объркали, тук, където те казват, че е алкална стомаха след хранене, тя всъщност е по-кисела). Те трябвало да каже, дванадесетопръстника, на стомаха. Ето как съм обяснил отговор за вашия клиент все пак:

Ние трябва да изясним нещо:, Стомахът всъщност никога не е алкална. Той винаги е кисела (около рН на 1). В действителност, когато се консумира храна, стомашната киселина се увеличава, за частично смилане на храната (това е когато I3C е активирана). След протеиновите компоненти на храната се усвоява частично, храната преминава в дванадесетопръстника, тънките черва, където се alkalinised, и след това се абсорбира в тялото. Това на алкализиране не се случи, ако не се яде храна. В otherwords тънкото черво е алкална, след като храната се яде, но кисела преди. Ако не се яде храна, дванадесетопръстника (тънкото черво) ще остане по-кисели. Тъй като абсорбцията се случва, само след храна / хранителни вещества са влезли в дванадесетопръстника, ако на дуоденума, не е кисела, хранителни вещества, които изискват ionistion, например калций или магнезий, ще се усвоява по-добре в този момент (тъй като киселина ionises тези хранителни вещества). Тъй като дванадесетопръстника е кисела на празен стомах (т.е. преди хранене), това е причината да се вземат тези хранителни вещества, минерални преди хранене, но I3C с храна.

Да обобщим: Тъй като I3C е чисто активира от стомашната киселина, и тъй като стомашната киселина се произвежда в отговор на храната, ние предлагаме като I3C с храна.

Има и друга причина: Жлъчката се произвежда след хранене, и жлъчката се разтваря мазнини разтворим I3C,,, (подобно на сапун се разтваря в масло), което го прави разтворим, че тя може да се абсорбира в тялото. Производството на жлъчката не се случи на празен стомах.

***

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Артемизининнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано26.06.12 23:54





продукта е от Южна Африка, превода е електронен, цена 24,49 долара една опаковка

Информация за продукта

Артемизимина унищожава раковите клетки

Артемизимина е билков продукт за лечение на паразитни инфекции и маларията, които също така предпазва от определени видове рак

, Извлечени от растението Artemesia Annua L (сладък пелин, известен също като китайския билков Qinghao), артемизимина е бил използван в продължение на векове, за да убият паразити, особено. Тези паразити, които съществуват във всички нас, създават тежест за организма,, изтощавайки на енергийни ресурси и създаване на вторични продукти, които трябва да се отделя.

Артемизимина е също така се доказа като безопасно и ефективно лечение на малария при над два милиона пациенти, и сега проучвания показват, че артемизимина е ефективен срещу широк спектър от случаите на ракови заболявания, както е показано в поредица от успешни експерименти. Най-ефективна е левкемия и рак на дебелото черво. Междинните бяха показани срещу меланом, рак на гърдата, на яйчниците, на простатата, ЦНС и бъбречен рак.

Артемизимина съдържа два атома кислород, свързани заедно в това, което е известно като endoperoxide мост, които реагират с железните атоми да образуват свободни радикали. Артемизимина става токсичен за маларийни плазмодии, когато реагира с високо съдържание на желязо от паразити, генериране на свободните радикали и води до увреждане на паразита.
По същия този механизъм, артемизимина става токсичен за раковите клетки, които се изолирам на относително големи количества желязо, в сравнение с нормалните, здрави човешки клетки. Според Гордън институт за изследване, са били проведени тестове, които показват, че артемизимина причинява бързо и екстензивно увреждане и смърт в раковите клетки, и все още има сравнително ниска токсичност към нормалните клетки.

Дозировка:
Вземете една или две капсули на ден, най-добре преди хранене.

"Вмъкване на производителя

Артемизимина

, Извлечени от растението Artemisia annua L. (сладък пелин, също известен като китайски билкови Qinghao), артемизимина се е доказала като безопасно и ефективно лечение на малария при над два милиона пациенти. Но последните изследвания показват, че артемизимина причинява бързо и екстензивно увреждане и смърт в раковите клетки, и все още има относително ниска токсичност към нормалните клетки.

Tag линия: Поддържа здрав имунитет

Описание: артемизимина, (Qinghaosu), пречистен екстракт от сладък пелин, Artemisia annua, в висок стандарт за качество

Начин на употреба: 1-2 капсули дневно преди хранене, или както е предписано от Вашия лекар.

Внимание / Предупреждения: физически лица, които рецепта лекарства и бременни или кърмещи жени трябва да се консултират с лекар преди да използвате този начин продукт. Продължителната употреба на този продукт трябва да се контролират и наблюдават от професионален здравеопазването.
Доплащане факти
Доза: 1 капсула
Елемент Размер на порция % От необходимата дневна стойност
Артемизимина, стандартизиран Artemisia Annua 100 мг *
* Дневната стойност не е установена.
Да се ​​съхранява в хладно и сухо място, далеч от слънчева светлина.
ДА СЕ ДЪРЖИ НА достъп на деца.

Отговорности: Този продукт и неговите изявления не са оценени от FDA. Този продукт не е предназначен да лекува или предотвратява болест.

Се съхранява на хладно и сухо място. Да се ​​пази от деца.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 27.06.12 00:36.



Тема Екстракт от горчив пъпешнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано27.06.12 00:03





продукт от Южна Африка, електронен превод, цена 29,86 долара

Информация за продукта
Горчив пъпеш 1% екстракт инхибира прогресията на някои форми на рак, е от полза за лечението на (СПИН), увеличава помощни Т-лимфоцитите брой на болни от СПИН, потиска първоначалния ХИВ инфекция и репликацията на ХИВ и клетка в клетка инфекция. Инхибира херпес симплекс вируси, полио вируси, стимулира апетита, намалява повишена кръвна захар, облекчава Диабет, подобрява глюкозния толеранс и понижава нивото на захар в кръвта при захарен диабет тип 2 пациенти (с до 54%). От полза за лечение на псориазис и да заместител на инсулина и да се стимулира освобождаването на ендогенен инсулин.

Описание

Горчив пъпеш е вид на тропически плод, който прилича на неравен краставица във външния вид. Той обикновено се продават на пазарите на Филипините и Китай.

Ботаническо наименование Momordica charantia - горчив пъпеш е от семейството на краставицата (Cucurbitaceae).
Горчив пъпеш е роднина на китайската краставица (Tricosanthes kirilowii).

Използвана част

Плодове
олзи за здравето на горчив пъпеш

Здравните ползи на горчивите Пъпеши се появяват само когато се използва горчив пъпеш в незавършено му състояние.

Имунната система

Горчив пъпеш може да инхибира прогресията на някои форми на рак (поради да MAP30):

* Горчив пъпеш може да помогне за предотвратяване на рак на гърдата.
* Горчив пъпеш може да помогне за предотвратяване на рак на дебелото черво.
* Горчив пъпеш може да бъде от полза за лечението на левкемия.

Горчив пъпеш може да инхибира няколко вируси (дължи на MAP30 и PolypeptideP съдържанието на горчив пъпеш):

* Горчив пъпеш може да бъде от полза за лечението на синдрома на придобита имунна недостатъчност (СПИН):
* Горчив пъпеш може да увеличи броя на тези клетки на помощни TLymphocyte на болни от СПИН.

Горчив пъпеш може да инхибира първоначалната инфекция с ХИВ и може да инхибира репликацията на ХИВ и клетка в клетка инфекция (поради AlphaMomorcharin, BetaMomorcharin, и MAP30 съдържанието на горчив пъпеш).

Горчив пъпеш може да инхибира, херпес симплекс вирусите, включително:

* Херпес симплекс вирус тип 1
* Херпес симплекс вирус тип 2

Горчив пъпеш може да инхибира на херпесния вирус херпес зостер.
Горчив пъпеш може да инхибира полио вируси.
Метаболизъм

Горчив пъпеш може да стимулира апетита.
Горчив пъпеш може да намали повишена кръвна захар (глюкоза) нива.
Горчив пъпеш може да облекчи захарен диабет (поради понижаване на кръвната захар свойства на Charantin и PolypeptideP,): »горчив пъпеш може да подобри глюкозния толеранс и може да понижи нивото на кръвна захар при захарен диабет тип 2 пациенти (с до 54%).
Горчив пъпеш може да инхибира наддаване на тегло при хора, страдащи от затлъстяването.

Кожа

Горчив пъпеш може да бъде от полза за лечение на псориазис (поради способността му да инхибира активността на Guanyl циклаза, ензим, който е свръхактивен в много пациенти с псориазис).
Горчив пъпеш подобрява функцията на тези вещества

Хормоните

Горчив пъпеш (с незавършено) съдържа PolypeptideP, че е химически сходен и може да замести с инсулин и горчив пъпеш също могат да стимулират освобождаването на ендогенен инсулин.

Горчив пъпеш съдържа тези вещества

Белтъчини: MAP30 PolypeptideP
AlphaMomorcharin BetaMomorcharin
GammaMomorcharin
Други: Charantin
Препоръки за дозиране

Подходящата доза свеж, с незавършено горчив сок от пъпеш за терапевтични цели, е 50 60 мл.
Това е еквивалентно на 15 грама на waterextract на горчив пъпеш (както се използва в някои клинични изпитвания).
Производителите на концентрирани горчив пъпеш капсули, препоръчват доза от 600 мг на ден.

Препоръки за дозиране

Една подходяща доза от пресни, с незавършено горчив сок от пъпеш за терапевтични цели е 5060ml. Това е еквивалентно на 15 грама на водния екстракт от горчив пъпеш (както се използва в някои клинични изпитвания).

Производителите на концентрирани горчив пъпеш капсули, препоръчват доза от 600 mg на ден.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Куркуминът 95%нови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано27.06.12 00:08





продукт от Южна Африка, електронен превод, цена 24,67 долара


Информация за продукта
Мощен и природно се бори с рака вещество, предизвикване на многостранните биологични ефекти, включително: Куркуминът е ценен за лечение на синдрома на придобита имунна недостатъчност (СПИН) пациенти:, Куркуминът помага да се предотврати развитието и възпрепятства по-нататъшното развитие на някои форми на рак. Куркуминът притежава мощни антиоксидантни свойства: Куркуминът намалява общите серумни нива на холестерола, подобрява функцията на черния дроб. Куркуминът е също толкова ефективен, колкото (и по-малко скъпо, отколкото) Нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС) при лечение на възпалението и различни заболявания, свързани с възпаление:, куркумин мощно стимулира имунната система: Куркуминът противодейства на мозъчно увреждане, причинено от алкохола (етанол). Куркуминът защитава срещу увреждане на белите дробове, причинено от различни токсични вещества.
Куркуминът е тип Curcuminoid фенолни киселини, който е производен на канелена киселина. Той е разтворим в алкохол и масла.

Ползи за здравето

Диабет тип 2 пациенти: имунната система

Куркуминът може да бъде ценна за лечение на синдрома на придобита имунна недостатъчност (СПИН) пациенти:

- Куркуминът може се инхибира интегразни ензим, който катализира част от процес, участват в репликацията на вируса на СПИН.
- Куркуминът може да взаимодейства с Лонг Повторение на терминал (LTR) последователност на вируса на СПИН.
- Куркуминът може да увеличи помощни Т-клетки на синдрома на придобита имунна недостатъчност (СПИН) пациенти - в едно проучване на перорално приложение на 2,000 мг на куркумин на ден болни от СПИН за 20 седмици е довело до увеличение на средните помощни Т-клетки от 6 - 615 клетки на мл кръв до 283 - 1,467 клетки на мл кръв.

Куркуминът може да помогне за предотвратяване на развитието и инхибира по-нататъшен растеж на някои форми на рак.

- Куркуминът може да стимулира апоптозата (клетъчната "самоубийство") на някои видове ракови клетки.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на пикочния мехур.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на гърдата.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на дебелото черво.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на стомаха и дванадесетопръстника рака.

- Куркуминът може да предизвика апоптоза (смърт) на раковите клетки, участващи в острата промиелоцитна форма, левкемия от левкемия:
- Куркуминът може да бъде полезна за лечение на хронична миелогенна левкемия.

- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на черния дроб, (включително нитрозамини-индуцирана рак на черния дроб).
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на белия дроб.
- Куркуминът може да инхибира метастази от меланом.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на устата:

- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на езика рака.

- Куркуминът може да инхибира растежа на рак на панкреаса.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване и лечение на рак на простатата.
- Куркумин (прилага локално или погълнат през устата) помага за предотвратяване на канцероген-индуциран рак на кожата.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на рак на стомаха.
- Едно от средствата, чрез които Куркуминът упражнява своите противоракови свойства е чрез стимулиране на p53 тумороподтискащи ген да произведе протеин p53.

Куркуминът може да инхибира Helicobacter Pylori.
Куркуминът може да стимулира различни аспекти на имунната система:

- Куркуминът може да увеличи производството на антитела.
- Куркуминът може да засили способността на макрофагите да функционират като фагоцити.
- Куркуминът може да увеличи производството на бели кръвни клетки на организма.

Куркуминът може да бъде също толкова ефективен, колкото (и по-малко скъпо, отколкото) Нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС) за лечение на възпаления и различните заболявания, свързани с възпаление:

Куркуминът механизъм на действие при потискане на възпалението се смята, че е чрез увеличаване на вътрешна секреция на кортизол, повишаване на чувствителността на глюкокортикоидни рецептори към кортизола и увеличаване на полуживот на ендогенния кортизол, като забавя нейното разграждане в черния дроб.
- Куркуминът може да намали възпалението, което обикновено се проявява след операцията.

Куркуминът може да помогне за предотвратяване на Leukoplakia от напредва в устата на рака.
Метаболизъм

Куркуминът притежава мощни антиоксидантни свойства:

- Куркуминът утолява синглетния кислород Свободните радикали.
- Куркуминът scavenges Свободните радикали Peroxynitrite.
- Куркуминът е доказано, че е равен в антиоксидантна активност, бутилхидроксианизол (БИА).

Куркуминът може да намали общите серумни нива на холестерол:

- Куркуминът може да повиши нивата на холестерола HDL с до 29%.
- Куркуминът може понижаване на LDL нива на холестерол.
Куркуминът може също да инхибира окислението на LDL холестерол.

Куркуминът може да намали увреждане на бъбреците (диабетна нефропатия), която се проявява в диабет пациенти:

- Куркуминът може да намали увреждане на бъбреците (диабетна нефропатия), която се проявява при захарен диабет тип 1 пациентите.
- Куркуминът може да намали увреждане на бъбреците (диабетна нефропатия), която се проявява при захарен диабет тип 2 пациенти.

Куркуминът подобрява функцията на черния дроб:

- Куркуминът оказва антиоксидантно действие в черния дроб.
Куркуминът може да помогне да се обърне на увреждане на черния дроб, причинено с афлатоксин.
- Куркуминът може да помогне за предотвратяване на цироза.
- Куркуминът може да потисне увреждането на чернодробните клетки (хепатоцитите), причинени от хепатит С.
- Куркуминът може да стимулира производството на глутатион от черния дроб.
- Куркуминът може да инхибира отлагане на триглицериди в черния дроб.

Куркуминът може да намали общите серумни триглицериди нива и може да инхибира отлагане на триглицериди в черния дроб

Мускулно-скелетната система

Куркуминът (1200 - 2600 мг на ден) може да облекчи възпалението, свързани с ревматоиден артрит. Тя също може да намали сутрешна скованост и увеличаване на пешеходно време при пациенти с ревматоиден артрит. Част от този ефект се появява от куркумин инхибиране на ензима циклооксигеназа-2 (COX-2).
Куркуминът може да помогне за предотвратяване / лечение склеродермия.

Нервна система

Куркуминът може да помогне за предотвратяване и лечение на болестта на Алцхаймер (поради способността на куркумин, за да се противодейства на токсичните ефекти на протеин амилоид-бета).
Куркуминът може да бъде полезен за профилактика или лечение на спонгиформна енцефалопатия по говедата (BSE) (луда крава).
Куркуминът може да противодейства на мозъчно увреждане, причинени от употребата на алкохол (етанол).
Куркуминът може да инхибира прогресията на множествена склероза (МС).

Дихателна система

Куркуминът може да предпази от увреждане на белите дробове, причинено от различни токсични вещества.

Кожа

Куркумин (прилага локално или консумира през устата) може да облекчи псориазис (чрез инхибиране на възпалителни ейкозаноиди, които допринасят да Псориазис и чрез намаляване на повишените нива на фосфорилаза киназа).
Куркумин (консумира през устата или се прилага локално) може да ускори зарастването на раните.

Куркуминът може да засили функцията на тези вещества

Имунната химикали система

Куркуминът може да стимулира производството на интерлевкин 4.
Липидите

Куркуминът може да повиши секрецията на алфа простагландин F1.

Пептиди

Куркуминът може да стимулира производството на глутатион от черния дроб.

Полифенолите

Куркуминът се, синергична с Epigallo-катехин-галат (EGCG) (по отношение на способността на EGCG за предотвратяване на рак на устата).

Куркуминът може да противодейства на тези потенциално токсични вещества

Амини

Куркуминът може да намали токсичността на Хетероциклени ароматни амини (Хаас).
Куркуминът може да инхибира способността на нитрозамини, за да доведе до рак на черния дроб.

Ензимите

Куркуминът може да инхибира ензима циклооксигеназа-2 (COX-2).
Куркуминът може се инхибира интегразни ензим, който катализира част от процес, участват в репликацията на вируса на СПИН.
Куркуминът може се инхибира орнитиндекарбоксилаза (ензим, който е замесен в различни видове рак).

Куркуминът може да инхибира протеин киназа C.
Хормоните

Куркуминът може да инхибира тромбоцитно струпване фактор (ФЗТ).

Липидите

Куркуминът може да инхибира левкотриени B4.
Куркуминът може да инхибира левкотриени C4.
Куркуминът може да инхибира простагландин Е2 (PGE2).
Куркуминът може да инхибира тромбоксан А2 (TXA2).

Микроорганизми

Куркуминът може да помогне за обръщане на увреждане на черния дроб, причинено с афлатоксин.

Полезни изкопаеми

Куркуминът може да помогне за предотвратяване на Оловно-индуцираното увреждане на мозъка.

Пестицидите

Куркуминът може да блокира частично на диоксин токсичност (Куркуминът се конкурира с диоксин, за обвързване на арил рецептор въглеводород - все пак диоксин е по-мощен арил Рецептор на въглеводорода, в сравнение с куркумин и следователно Куркуминът могат само частично да блокират ефекта на диоксин).
Фармацевтичните лекарства

Куркуминът може минимизиране на токсичните ефекти на Доксорубицин върху сърцето и бъбреците.

Белтъчини

Куркуминът може да инхибира невротоксични ефекти на протеин амилоид-бета.
Куркуминът може да помогне за понижаване на повишени нива на С-реактивен протеин.
Куркуминът може да инхибира Ядрена фактор Kappa Б.
Слаби наркотици

Куркуминът може да противодейства на мозъчно увреждане, причинени от употребата на алкохол (етанол).
Куркуминът може да инхибира способността на тютюн, за да причинят различни видове рак (особено рак на белия дроб).

Тези вещества могат да подобрят функцията на Куркуминът

Амини

Пиперин (Bioperin) може да увеличи бионаличността на куркумин (от 2,000% (двадесет пъти).

Ензимите

Бромелаин може да повиши бионаличността на куркумин.
Папаин може да повиши бионаличността на куркумин.

Хранителни източници на куркумин

мг Куркуминът на 100 грама

Билки: куркума 25 - 600
Семена: кимион семена

Бионаличността

Куркуминът се абсорбира слабо, когато се прилага през устата (това сметките за относително високи терапевтични дози, които са наети от изследователи, разследващите Куркуминът):

Ако Куркуминът се поглъща през устата в същото време като богата на мазнини храна, нейното перорална абсорбция е increased.When консумира през устата, серумните нива на куркумин връх на един до два часа след прием на куркумин. Серумните нива на куркумин, след това постепенно намалява в продължение на период от 12 часа.
Други форми на куркумин

Натриев Curcuminate е по-мощен форма на куркумин от стандартната куркумин.

Препоръки за дозиране

Терапевтична доза на куркумин за здрави лица, търсещи за предотвратяване на рак е 900 - 1800 мг на ден.
Препоръчваната доза на куркумин за пациенти с рак, които се стремят да "убият" туморите чрез апоптоза) е 2,000 - 8,000 мг на ден.
Ефективната доза на куркумин за пациенти с ревматоиден артрит е 1200 - 2600 мг на ден.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема DIM Proнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано27.06.12 00:11





ПРодукт от Южна Африка, електронен превод, цена 31,35 долара

нформация за продукта

Естроген детоксикация за мъже и жени

Поради увеличаване на разпространението на естрогени в околната ни среда, (изтича в хранителната верига от противозачатъчни хапчета, пластмаси, пестициди и други производствени процеси), човешката раса никога не е имал такива високи нива преди.

За жените и мъжете, увеличава нивата на естроген, освен да окажат влияние върху сексуалността (т.е. намаляване на броя на сперматозоидите), може също да доведе до повишен риск от рак, по-специално от шийката на матката и рак на простатата. За мъжете, нивото на един вид на естроген (естрадиол) е на възраст по-големи био-маркер. Например, знаете ли, че 59-годишният мъж може да имат повече естроген в тялото си, отколкото с 54-годишна жена?

DIM-Pro е съвременна формула, предназначена да балансира естрогени, открити в тялото си, увеличаване на "добри" естрогени и намаляване на "лошия" канцерогенни естрогени.

Всяка капсула на DIM-Pro съдържа 15 мг. DIM, което е най-активната съставка, намерени в Brassica семейството на храни. Защото DIM е толкова по-мощен от I3C (около десет пъти като активни), трябва много по-малко. DIM е по-добър избор и по други начини. I3C трябва да бъде "активирана" от храносмилателния тракт. Той разгражда по-лесно, когато са изложени на въздух, светлина и високи температури. Но DIM не е необходимо да бъде активиран и е много по-стабилна.

Конкретно, изглежда, че мощен циркулиращ естроген-естрадиол се подпомага от DIM да се екскретира чрез черния дроб. (Смята се, че естрадиол може да има канцерогенни свойства, когато неговите нива стават на баланс с другите естрогени и тестостерон).

DIM-Pro капсули съдържат 10 мг. на ликопен, мощен, хранителни елементи от домати. Всяка капсула съдържа същото количество ликопен, че всъщност се сви тумори на простатата при мъжете, насрочени за операция на простатата.

В допълнение, Дим-Pro също така съдържа 15 мг. екстракт от chasteberry, за която е доказано, че е много ефективен в балансирането на нивата на естроген. Chasteberry екстракт защитава прогестерон, който подпомага като противовес на естроген.
Нивата на естрадиола имат интерес за жените, така и за мъжете. Първо, хормоно-заместителна терапии, включващи естрогени е известно, че увеличава риска от рак. Това може да е свързано с по-широко разпространение на естрадиол, но този риск е видно и за мъже, тъй като тестостерон и други андрогени, могат да се преобразува в естрадиол, чрез действията на ароматаза. (Имайте предвид, че последните данни за риска от рак на простатата е центрирана върху нивата на естрадиол при мъжете, и по-малко върху действията на ДХТ).

С допълнителна синергия на съставките в DIM-PRO, дози за по-голямата част на здравите / засегнатите лица са една или две капсули 2 или 3 пъти дневно.

За "лечението" цели, дози може да се наложи да бъде доведена до три капсули 3 или 4 пъти дневно. , Дим и I3C при високи дози може да предизвика образуването на газове и подуване на корема, но намаляване или спиране на приема ще покоря ефекти. Следователно, за да се избегнат тези смущаващите странични ефекти винаги изграждане на високи дози бавно. (Моля, имайте предвид, този продукт не трябва да се използва от бременни или кърмещи жени).

Забележка:
Вашите естрадиол и естрон нива могат да бъдат наблюдавани с помощта на комплект хормон тест.

"Вмъкване на производителя

Дим-Pro

Намаляване и да балансира нивата на естроген

Опаковка: 90 капсули

Описание:, съдържащи най-мощната форма на Brassica зеленчуци-ди-indolylmethane да помогне отделят "лошите", естрогени, Дим-Pro съдържа и ликопен мощните хранителни елементи за допълнителна защита, плюс chasteberry за защита на нивата на прогестерона, всички от които помага да се подобри " добри "естрогени и ребалансиране на техните съотношения.

Начин на употреба: 3 капсули на ден

Хранителни стойности:

Доза: 3 капсули
Размер на порция % DV

Ди-indolylmethane
45 мг

*
Ликопенът 30 мг

*
Chasteberry екстракт 45 мг

*
* Дневна стойност не е установено

Други съставки: желатинова капсула, оризово брашно, силициев диоксид.

Отговорности: Този продукт и неговите изявления не са оценени от FDA. Този продукт не е предназначен да лекува или предотвратява болест.

Забележка: Да се съхранява на недостъпно за деца. Да не се използва от бременни или кърмещи жени.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Sutherlandia 350mg Capsнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано27.06.12 00:12





продукт от Южна Африка, електронен превод, цена 19,50 долара

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Sutherlandia 350mg Capsнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано27.06.12 07:21





Информация за продукта

Sutherlandia frutescens е също така известен като рак Буш или Kankerbos,.

Всички голямо дърво Sutherlandia frutescens е на подвид microphylla.

Sutherlandia мощно помага на тялото да мобилизира собствените си имунологични и физиологични ресурси за борба с болестите и физически и психически стрес. Той е считан за Африка адаптогенно постижения тоник ал.

Sutherlandia е хранителна добавка и е известно, за да помогне със следните показания:

Многофункционална адаптогенно тоник
Изтощаваща синдром в областта на СПИН, туберкулоза и рак
На имунната modulatory тонизиращо и качеството на живот тоник
Киселини в стомаха, гастрит, рефлукс езофагит, пептична язва
Горещи вълни и раздразнителност в менопауза
Лека астма
Ревматизъм и ревматоиден артрит подкрепа
Доза
Една до две капсули / таблетки два пъти дневно след хранене, освен ако друго. СПИН и раково болните пациенти трябва да приемат Sutherlandia на текуща база под надзора на медицински специалист. Противопоказан при бременност и кърмене.

Sutherlandia могат да бъдат взети за неопределено време, за да подкрепят хронични заболявания.

Деца - половин таблетка може да се дава два пъти на ден, натрошени в малко захар.

Химия и фармакология
Високо биоактивни съединения са били намерени в Sutherlandia. L-canavanine е небелтъчен аминокиселина с документирани антивирусни и анти-бактериални, анти-гъбични и противоракови дейности. Тя също е селективен инхибитор на индукцията азотен оксид синтаза. Pinitol има клинично приложение при лечение на загуба на синдром. GABA е естествен невротрансмитер, който дава дълбоко чувство на благосъстояние.

Странични ефекти
Малки странични реакции, докладвани включват случайни инциденти на:

леко хлабав изпражнения
лека запек
сухота в устата
световъртеж, може рядко да се опит от тежко пропилени и немощните пациенти, и могат да бъдат предотвратени с приема на таблетките след хранене.

Противопоказания
Както при повечето добавки, здравословни, безопасни по време на кърмене не е установена.

Лекарствени взаимодействия
Не са известни. Възможно е да има теоретични взаимодействия с анти-хипертонична и анти-диабет лекарства, изискващи евентуално намаляване на дозата на тези лекарства. Пациентите на всяко лекарство трябва да се консултират с подходящо квалифицирани професионалисти, здраве, преди да започне курс на Sutherlandia. С оглед на новата информация, че много често срещани хранителни добавки (например чесън, гинко, жен-шен), могат да бъдат включени в удължаване на времето на кървене, не се препоръчва да приемате този продукт по време на антикоагуланти, включително аспирин, хепарин и варфарин. По същия начин се препоръчва, че трябва да бъде преустановено използването на Sutherlandia две седмици преди планова операция.

Условия за съхранение
Да се ​​съхранява при стайна температура, далеч от обсега на деца.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Лечение на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано28.06.12 07:14





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: *jull**]  
Авторvesirad (Нерегистриран)
Публикувано28.06.12 11:21



Вижте на какво попаднах


Някой знае ли нещо за това?

Редактирано от *jull** на 29.06.12 00:05.



Тема Re: ПОЛЕЗЕН САЙТ № 6нови [re: vesirad]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано30.06.12 13:22



не сме пили тази добавка,знам,че е много силен стимулатор,знам още,че за ракови болни които в момента на химиотерапията не се препоръчват СТИМУЛАТОРИ,а само МОДУЛАТОРИ защото имунната система в момента на лечението е доста слаба и ако почваш да я "насилваш" да работи,става по-голямо натоварване на организма.Така ми обясни една докторка от Виена.Точно това ме смущава в листовката,че те пишат стимулатор/модулатор,това не е едно и също.Биобранът хубаво да се пие,когато човекът е в ремисия или профилактично.
Тук има по-големи специалисти по тази тема,да кажат своето мнение.



Тема Как да си направим домашен ябълков оцетнови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано30.06.12 22:28



и за какво да го използваме, успех на всички които обичат домашно направеното, а то си е здравословен начин на живот просто казано





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Рецепта на отец Романо Загонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано30.06.12 22:34



и да ви дам линк където италински фирми се занимават с производството му в Европа,



или от тук които живеят в Северна Америка



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Мед и канела - с какво са ни полезнинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано01.07.12 07:52









Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 01.07.12 08:00.



Тема за хлебната маянови [re: Kaлoянa]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано03.07.12 15:10



четете,какво ядем,много е писано за хлебната мая...



Редактирано от Buba67 на 03.07.12 16:00.



Тема Пак за содата за хлябнови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано05.07.12 20:20





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Лечебно маслонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано08.07.12 00:38





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Пааво Айрола - Ракътнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано08.07.12 00:50





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Да се запазим здрави следнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано08.07.12 10:27



диагноза Рак на гърдата от д-р Симеонова



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Истинската история на Доминикнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.07.12 20:01



Прочетете това:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Истинската история на Доминикнови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано17.07.12 02:23



Да, една тъжна история, като много други. Четох я много пъти, не че не знам за какво става въпрос, но ей така, реших да си опресня всичко каквото знам за подобни случаи. Аз пък реших да ви пусна друг сайт, пуснах го на електронен превод, за да прочетете Икономиката на медицинската система и наркотартела и други неща



Всичко е много добре замислено от много, много години, още преди ние да се родим, като се е потулвало, купувало, продавало, преследвало, капани за добри лекари и много други, индустрия, картели, продажници безброй. Целта е не да се отрича традиционната медицина, а да се допусне официално и алтернативната и всеки да има избор. А това, че и в двете има добри лекари, добри специалисти няма съмнение. Но и от двете се греши, и двете не са гаранция за здраве, за излекуване и от двете се краде, от пациенти, от застраховки, куче влачи, диря няма, просто бизнес, пова е положението. Проблема е, че човек няма право на избор и се преследват и лекари и пациенти. Сложни са нещата.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Истинската история на Доминикнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.07.12 08:13



За пръв път се сблъсках с тази световна измама чрез романите на Артът Хейли.
Който проявява интерес, може да ги намери онлайн в сайта Читанката -



"Совите не са това, което са..."

Тема Арония - силен антиоксидантнови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано17.07.12 23:55





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Арония - силен антиоксидантнови [re: Kaлoянa]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано18.07.12 00:04







Тема Ензимите и лечение с тяхнови [re: Фakличka]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано26.07.12 01:53



и ел.превод

и ел.превод

и ел.превод

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Въпроси и отговори занови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.08.12 00:49



фиброцистозни заболявания на гърдата

електронен превод



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Още една статия занови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.08.12 00:58



фиброкистозна болест на гърдата

електронен превод



Редактирано от Kaлoянa на 04.08.12 01:02.



Тема Интернационална медицинанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.08.12 01:14



електронен превод










Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 04.08.12 01:19.



Тема магнезий и ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.08.12 01:29





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Рецепти за щастие - видеонови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.08.12 04:03





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема За и против ваксината срещунови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.08.12 23:47



рак на маточната шийка



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Подкупване на лекари от фармацевтичнатанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано09.08.12 01:06



промишленост



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Хората вече не се доверяват на химиотерапиятанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано12.08.12 08:04





Калояна, мила, линкът, който си дала е изключително вкусен, но не се отнася
до химиотерапията... Не бъркай кулинарните с медицинските рецепти!


Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 14.08.12 07:39.



Тема Д-р Емилова за раканови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано13.08.12 19:55





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Натуралните ензими и ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано14.08.12 00:53







Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Меркола - видео обяснениянови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано14.08.12 02:28



в ляво - думичката рак - гледайте филмите



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Единствено в България онкоболните се увеличаватнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.08.12 17:40





"Совите не са това, което са..."

Тема Кълнове от лимец, килесо мляко и меднови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано17.08.12 00:47



Направихте ли си домашна ферма, правите ли си кълнове от лимец, на 3 ден и вече са готови за ядене.





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 17.08.12 01:12.



Тема Една история в помощ на болните от ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано17.08.12 05:02



Който иска може да се абонира за този сайт, безплатно е, информацията е достъпна до всеки, стига да се интерисува. Четете и мислета правилно, не е извинение, че не знаете как ви лекуват и защо и с какво и до кога. Както казва Бил - Знанието е сила


оригинал

електронен превод

оригинал

електронен вариант

оригинал

електронен превод

оригинал

електронен превод

оригинал

електронен превод

ето и радиопредавания на английски език са

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Рецепта на отец Романо Загонови [re: Kaлoянa]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано19.08.12 15:15



Калояна,мисля че тези два вида алое са различни,на снимката в калифорнийския сайт и на тази.Имам ги двата вида на балкона си!



Тема Изкореняване на рака с природни средстванови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.08.12 05:51





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Превенция срещу ракови заболяваниянови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.08.12 06:35





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Нов начин за лечениенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.08.12 06:53



на рак с помощта на графен



и него интересно за теломерите



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Метаболитни ензими регулират растежанови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.08.12 07:29



на ракови клетки на простатата



Ново оръжие срещу рак на гърдата



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Серапептаза - пръв сред ензимитенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.08.12 07:36



Това е моят ензим, аз го пия, работи, за това ви го препоръчвам, но ако искате да купите директно от производителя ми пишете на лични, ще ви дам сайт на много добра цена и много високо качество. Хубавото е, че лекаря натуропат който го произвежда си го продава лично и дава допълнителни указания за всяко заболяване. Неговото производство няма да го намерите никъде дори и чрез дистрибутори. Правят се доставки в Европа.



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 20.08.12 07:39.



Тема Медицински ксерокс открива опасни генинови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.08.12 01:56







"Совите не са това, което са..."

Тема Нов метод прави химиотерапията безвреднанови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано24.08.12 18:47





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Химическа вананови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.08.12 19:47



Хиляда пъти по-мощна химиотерапия:



"Совите не са това, което са..."

Тема РАК НА МОЗЪКАнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.08.12 22:15



ПРЕБОРИХ РАК НА МОЗЪКА С ВАКСИНА В БЕЛГИЯ!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА МОЗЪКАнови [re: *jull**]  
Автор Crasiva (новак)
Публикувано30.08.12 01:47



Който пита за диетата, която лекарите предписват при рак да прочете статията.



Тема Диагностика на раканови [re: Crasiva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.08.12 07:43







"Совите не са това, което са..."

Тема Хомеопатия и РМЖнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.08.12 08:24





"Совите не са това, което са..."

Тема мощно лекарство срещу ракнови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.09.12 05:41





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Информациянови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.09.12 08:58



оригинална статия



И част от страницата електронен преводач
---------------

Края на съвременната медицина е също така неспособността на съвременната медицина
Нека си го кажем: Съвременната медицина не е човечеството. Докато обещава лекува, фармацевтичната индустрия осигурява главоломно растящите цени на superbug инфекции, химически интоксикации и аутизъм. Химиотерапия причинява трайни мозъчни увреждания. Ваксините да доведе до трайно увреждане на бъбреците и спонтанни аборти. Обезболяващите са създали ново поколение на рецепта наркотици наркомани, а антибиотици се размножават смъртоносните микроби, които заплашват всички нас.

Всеки път, когато фармацевтичната индустрия твърди, че е решен един проблем, той създава още два.

Вместо индустрията се ръководи от подобряване на резултатите на пациентите, тя е изцяло ръководи от безкрайното търсене на корпоративните печалби. Това е довело до изоставяне на истинската наука и истинското лекарство. Днес, Big Pharma и производството на ваксини се слагат в шарлатанин науката и криминално забогатяване.

Дори ръководителят на Световната здравна организация може да види написаното на стената. Всеки, който смята, че фармацевтичната индустрия ще осигури на света с никакви реални лекува живее халюцинации фантазия.

Така че това, което е останало след Фармацевтичната индустрия е опустошен граждани на света, повредени техните имунни системи с имуностимулаторите на ваксината и заразени хора с резистентни superbugs? Един милиард жертви на една индустрия, която не е успяла на всяко ниво: Икономически, социално, етично и духовно.

Big Pharma е същество, голям провал на нашето време. Забележително е само в епични пропорции колко живота на нашата планета е унищожил.

Реални решения superbugs
Това изисква Big Pharma милиарди долари за разработване на нови антибиотици е една жестока шега за глупостта на медицинската наука ". Защо? Тъй като майката природа произвежда изобилие от химикали, които победят superbugs, но на фармацевтичната индустрия няма да ги приемат, защото тези химикали, които не могат да бъдат патентовани (и следователно монополизирани).


Чесън, например, убива всички известни superbugs. Същото прави и колоидно сребро. Така правят безкраен списък от билки, растения, гъби и дори плесени. Manuka мед убива инфекциозни бактерии, между другото.

По дяволите, само с помощта на медни повърхности в болници, е научно доказано да спре 97% от superbug инфекции ( http://www.naturalnews.com/033398_superbugs_copper.html ).

Изцелявам за superbugs са навсякъде около нас в природата, но те не могат да бъдат използвани в болници, тъй като в болниците са наистина култови храмове на западната медицина. Там "първосвещеник" лекарите се покланят на фармацевтични богове - Pfizer, Merck, AstraZeneca - като в същото време, че техните пациенти нямат информация за пробиотици, слънчева светлина, витамин D или на растителна основа хранителни терапии.

Пациентите загинат от липса на знания, разбира се, защото е смешно лесно да се бие superbugs. Можете дори да го направя с нещо толкова просто като витамин B3, които изведнъж се появиха в новините като лек за superbug инфекции:
http://www.bbc.co.uk/news/health-19367277

По същия начин, никога не съм виждал superbug, които могат да оцелеят наличието на екстракт от риган, за този въпрос.

Лекарите са невежи и болници са смъртоносни капани
Mainstream лекари, разбира се, са напълно невежи относно истинското лекарство. След като е с промити мозъци от страна на фармацевтичните компании и техните боклуци науката, лекарите нямат представа, че истинските лекове за инфекции са лесно достъпни от естествения свят. Така те убиват техните пациенти със стотици хиляди всяка година около 783 000 пациенти са убити от лекари в САЩ:
http://naturalnews.tv/v.asp?v=0EDADA92DA486FA54A8367504DEE7244

В действителност, лекарите не са просто невежи, те са по-опасни от терористите TRUE ФАКТ: Вие сте статистически много по-вероятно да бъдат заразени с superbug от Вашия лекар, отколкото е убит от терорист.

Лекарите рутинно отказват да мият ръцете си (или вратовръзки) и по този начин предават смъртоносни superbugs от един пациент на друг. Така че, просто отидете в болницата ви поставя точно на мястото, където имате най-голям шанс в света, че са заразени със смъртоносна superbug.

Това е една от причините за здрави хора избягват болници като чумата, тъй като в болниците разпространението на чумата ...

Загадка: Къде е последното място, където искате да бъде по време на избухване на Ебола? Местната болница, разбира се! Това е мястото, където Ебола се разпространява като горски пожар, заразяване на почти всички присъстващи.

---------------------

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Онкологията - тема с продължениенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано02.09.12 09:30



списание, можете да четете по-стари и по-нови, клик на Обратно към архив




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Тумори - рак - рецептинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.09.12 05:39





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Профилактика на онкозаболяваниянови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.09.12 06:33





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема За ваксината на рак на маточната шийканови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.09.12 06:35





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема За райската ябълканови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.09.12 06:45





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Химиотерапията влошава рака...нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.09.12 22:25





"Совите не са това, което са..."

Тема Една история за победа над левкемиятанови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.09.12 22:26





"Совите не са това, което са..."

Тема Списание ОНКОЛОГИЯнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано06.09.12 22:52



оригинална статия



електронен превод

самото списание



да четете от него, трябва да отворите книжката и да пренасяте на транслейтора всяка страница, а който знае немски ще му е лесно

видео обучение



архивен бюлетин

ел превод

архив на списанията



Лекарите не знаят всичко и немогат да знаят всичко, но пък пациентите трябва сами да се интерисуват и образоват до колкото им стигат силите, в съвременния свят това просто е задължително при толкова противоречиви мнения и лабораторни тестове, грешки, грешки и пак грешки, проблема е там, че понякога неудобните въпроси които се задават на лекуващите лекари ги поставят в лоша позиция пред самите болни. Не казвам, че лекарите са неграмотни, а само забравят да се интерисуват, да четат, да търсят новости и възможности за своите пациенти и нямат най-вече време за тези неща които са професионални задължения за тях. Има лекари които са на светлинни години и неможеш да ги стигнеш, но те са скъпо платени и недостижими, истински професионалисти. Знаят цената си. Има лекари които взимат дипломата си и повече нищо не ги интерисува, стигнали до някакво ниво и от там гледат службичка, нещо частно, и да тече живота им равномерно като това което са научили смятат за достатъчно, за да живеят кротко и добре. Сега времената са други, съвременните болести изискват бързо ориентиране и бързо приемане на новостите в медицината, бързо мислене и бързи действия. Кой как е със времето - незнам, търсете будни и знаещи лекари които да имат знания, а не познания по специалността си и да ви обесняват достатъчно, че да ги разберете, ако те немогат, сами се ограмотявайте, сега пациентите знаят много, интерисуват се и питат. Знаем в днешно време една диплома как се взима - по-най лесния начин кой както намери. Но дипломата не значи нищо, сама по себе си, един лист хартия, ако не трупаш знания и световен опит и не лекуваш болните със съвременни средства просто се губи ценно време и се заблуждават пациентите, че се лекуват. Лично мнение. Да ме прощават лекарите които тайно четат тук, но е истина.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Следва продължениенови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.09.12 23:36



Време й е на темата да си ходи в архива, а продължението й може да намерите



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.