Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 8нови [re: anastasiar]  
Автор gigi1234 (непознат)
Публикувано10.11.11 20:07



Е-ех, дойде време и аз да се похваля.Резултатите на баща ми също са в норма.Всичките.Това показва сцинтиграфията от тази седмица.Вярно, чувството е невероятно! Няма никакво развитие на лошите клетки, а ПСА е почти неуловимо - 0,14.Пожелавам от сърце на всички в този клуб да им се случи!И много благодаря за подкрепата, която усетих в най-трудните си моменти от вас,момичета!
А сега ще бягам в темата за това как да поддържаме ремисията, защото всички знаем,че това е част от борбата. Да сте живи и здрави всички!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 8нови [re: gigi1234]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано10.11.11 23:34



Страхотна новина! Пожелавам доживотна ремисия!!!!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 8нови [re: gigi1234]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано18.11.11 14:38



много се радвам за вас!пожелавам само такива новини да имате!
Много обичам тази тема!!!Дай Боже да расте с всеки ден!



Тема Практиканови [re: цвeтu]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано23.11.11 10:16



На една клубна среща си говорехме...за желанието ми да се занимавам в областта на здравеопазването, както и да ида в чужбина.
щастлива съм да ви споделя, че спечелих практикантско място като медицински масажист в немска клиника, в близост до Хановер. Финансирането... ще дойде от компания Байер, моят проект беше избран заедно с други 42 кандидати от общо 299

.

Пожелайте ми успех. Правя го заради мама и зардаи този форум



Тема Re: Практиканови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано23.11.11 10:19



Ехаааа

На добър час, мила !Благодаря ти!



Тема Re: Практиканови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.11.11 10:58



Поздравления!

Ето къде ще ходя на масажи!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Практиканови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.11.11 11:25



Ей, браво бе момиче!!!! Успя, то не че се съмнявах де....но като знаем как стават нещата...Абе умно дете си ,няма що. Пожелавам ти ползотворна работа,късмет и не ни забравяй,даже и да си останеш там завинаги.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Практиканови [re: flora bg]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано23.11.11 11:28



Браво, Пиранче! Много се радвам за теб и ти желая успешна кариера, както и от здраве да се не отървеш!





Тема Re: Практиканови [re: Mpaвka]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано23.11.11 11:41



Да, Мравче, сещаш ли се като седяхме на една маса и говорехме по въпроса за чужбината и чужденците.
Където и да е, да сме здрави, за да седнем отново на една маса!
поздрав



Тема Re: Практиканови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.11.11 11:46



А случайно да си спомняш,че и аз бях на същата маса и ти гасях мераците да ходиш в чужбина като чистачка или берачка?



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.