Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Излекувани, пишете ни!!!нови  
Автор Симона Симеонова (непознат )
Публикувано12.10.11 19:19



Мили излекувани хора - ПИШЕТЕ НИ!!!
Ние новите заболели имаме нужда от вас, от надежда и ВЯРА, че можем да се преборим с тази страшна болест!
Бъдете нашата пътеводна СВЕТЛИНА в тъмното!
С предварителна благодарност към всички, които ще ни напишат своята история ви прегръщам от сърце!!!

Редактирано от *jull** на 19.10.11 14:10.



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Симона Симеонова]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано12.10.11 19:56



Чети темата за добрата новина там изма достатъчно писания:)

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Симона Симеонова]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано12.10.11 20:34



Здравей мила Симона!Аз също искам някой с големи букви да напише,че се е излекувал от тази гадост,но уви,поне на този етап на развитието на медицината изглежда това е малко вероятно.Но не трябва да се отчайваш,това е най-лошото нещо което можеш да направиш.Чети!Чети! и пак чети.Има много информация за всички видове рак.Не чакай някой да ти даде готова формула как по- дълго време да бъдеш в ремисия.Прегледай темите във форума,има написано за всички видове рак,намери твоята тема и я прочети от край до край.В нея ще намериш и много мъка, и много страх но и много полезни неща.Най-важното да не изпадаш в паника и да имаш вяра във всяко нещо което избереш да приложиш като алтернативно лечение.Не отхвърляй конвенциалната медицина,тя ни е нужна,но е нужно и ежедневно да приемаш различни имуностимуланти,антиоксиданти,билки и пр.Желая ти успех,много вяра и сила!Ако имаш въпроси питай,кой с каквото може ще ти помогне!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: reni56]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.10.11 10:15



Заставам зад мнението на Рени! Тя ти е отговорила доста изчерпателно,повече никой нищо не може да ти каже. Няма човек, който да каже,че е излекуван 100 процента до края на живота си от тази болест. Ремисията не е излекуване до край. но все пак е нещо - да се надяваме на по-дълга ремисия в живота си - това е. Оптимизма и бодрото настроение са много важни.Трябва да имаш много сили за да се пребориш с тази болест -събирай и пести силите си.Успех!!!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Симона Симеонова]  
Автор vedda ()
Публикувано13.10.11 16:48



Привет и от мен, Симона! Първият стрес от диагнозата е ужасен. После човек намира сили и това, което търси е единствено правилното лечение. Водя борба заедно със сина си от 3 години. За тия 3 години изгубих трима познати, които дори не бяха се сблъсквали със сериозно заболяване. Катастрофа, инцидент с паднало дърво и внезапен инфаркт. Така, че 100 % сигурност няма дори за здравите. Утеха и помощ ще намериш винаги в този клуб, както я намирам аз и всички останали тук. Така че......... много, много сила и късмет от мен, това ти е нужно сега.



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Симона Симеонова]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.10.11 19:13



Здравей мила Симона,

Тук сме! Вече ти писаха клубари - виж Добрата новина, виж Раздумка. Всеки успех, всяка малка победа, всяка постигната ремисия е нашата добра новина! Макар и по-рядко, но тук пишат и хора, които са в ремисия от дълги години.

Аз лично преживях лекуването преди 5 г. От тогава до сега съм си един напълно нормален човек - със своите радости, тревоги, работа, амбиции, със своите приятели, врагове, любими хора и всичко останало! Не обичам думата ремисия! И ето ти добрата новина - аз съм здрава! Какво ще стане утре - не знам. Страховете винаги ще са малко в повече от на други хора. Но кой не се страхува?! Достатъчно е да ги контролираме доколкото само всеки от нас си може и да търсим в себе си онези стълбове - доброта, любов, вяра, семейство и всякакви положителни емоции, които да удължат престоя ни в този прекрасен свят! А той е прекрасен наистина - защото ни е познат, защото в него живеят любимите ни хора, защото не знаем какво има отвъд.

Премахни страхът и паниката от себе си! Зареди се с любов и вяра, непоколебимост и сила - те ще те спасяват, когато усещаш физическото неразположение от болестта и лекуването. Позволи на теб самата и на всички други да видят силата на духа ти и нека дори те се "заразят" с твоята вяра!

Да, животът ти се променя, без да си го желала съзнателно, но това се отнася за всяка друга промяна, която не си пожелала - било то развод, безработица, било загуба или боледуване на близък човек. Приеми промяната, не се лутай в безнадежда - така само ще намалиш времето си тук, в познатия свят. Приеми, че това е твоят Нов живот, твоят Нов Рожден ден и следвай новата си пътека, ако трябва сложи "очила" за да привикнеш с тъмнината и да филтрираш важните неща от неважните!

Всички ние тук сме твои приятели! Просто така се е случило, че да срещнеш в живота си други хора, които да обикнеш.
Може би това сме ние - твоите нови приятели!





Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Ekna]  
АвторPurple spirit (Нерегистриран)
Публикувано14.10.11 07:04



Ekna, прекрасен пост!



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Симона Симеонова]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано14.10.11 09:49



Екна, колко истински и от душа си го написала...!!!Възхищавам се на силата и борбеността на всички Ви!Прегръдки



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Ekna]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано14.10.11 12:10



Ekna, направо настръхнах докато четях думите ти:) Толкова истинско и толкова близо до хората.Ти го беше казала, всичко е стрес, дори и ние самите да не сме болни, болката от загубата на близък човек също е преживян ужас,но това е живота-гаден и суров. Прекланям се пред борбеността ВИ, оптимизма ВИ, силата ВИ и красотата на душите ВИ!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Ekna]  
Авторcuмoнa7O (Нерегистриран)
Публикувано16.10.11 22:23



Мила Екна,
Прекрасни и борбени моми4ета и мом4ета(развали ми се бутона за буквата 4:-( - извинявайте)!!!
Поне 5 пъти препро4итах написаното от Екна - прекрасно и невероятно истинско е! Мила Екна - благодаря ти от сърце. Много бих искала да се запозная с теб и с останалите борещи се моми4ета и да повярвам наистина 4е ви има - истински, реални, силни и много 4ове4ни. Тази болест сякаш преобразява и превръща хората в по-добри и истински същества. 4етейки форумите имам усещането, 4е много от вас са се превърнали в земни ангели - красиви, 4ове4ни, откликващи на всяка 4овешка болка и страх! Бъдете благословени!
Исках да ми пишат излекуваните, но какво стана - тук няма болни!!! Тук в този клуб има борещи се и оби4ащи живота прекрасни хора, от които "здравите" могат да се нау4ат на толкова много любов и 4ове4ност!!!
Прегръщам ви с зялото си сърце!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.