Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Tia maria]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано19.10.11 12:46



Симона, ако имаш възможност се регистрирай, за да може да получаваш и лични съобщения

.



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: marggoto]  
Авторcuмoнa7O (Нерегистриран)
Публикувано19.10.11 13:06



Ама аз се регистрирах





Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: cuмoнa7O]  
Авторcuмoнa7O (Нерегистриран)
Публикувано19.10.11 13:22



Да ама без поща


Мисля,че след малко ще имам и поща. Това ли имаш в предвид Мрън?




Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: cuмoнa7O]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано19.10.11 13:24



мхм да мога да ти пиша





Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: cuмoнa7O]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано19.10.11 13:39



Да , мило , но продължаваш да влизаш като нерегистрирана. На регистрираните , името им излиза с по-тъмни букви и отгоре ти се появява надпис -Добре дошъл: и.т.н. Извинявай за идиотското пояснение. Системата те допуска, допуска всички ,защото да получиш помощ е по-важно от някакво си логване ,но виж какво бъркаш-парола, кирилица , латиница ,зная ли... Може би модераторките ще те насочат по -грамотно.
Горе опашката ,мила ми Симона! Ще се справиш. А с теб сме почти набори-аз съм 45 годишна дебелана ! Ама, не сме се хванали , не сме се преобразили в...дами ,

брей , без малко да напиша ,,мацки".И откъде си? В кой парк се подвизаваш? Защото аз и дребната обичаме Южния , но само в началото , /заради кучетата/
И ,повярвай , причината да не ти пиша още в началото е тази- НИЩО НЕ СЪМ ПРАВИЛА. Ефективна самовъзстановяваща се система. Ето че може и така!Но ,ти такива простотии няма да вършиш, не те съветвам в никакъв случай! Има хубави теми за подпомагане на лечението, за съчетаване на конвенционалния и алтернативния подход ,а бе ще се ориентираш бързо.
Хубав ден!


Редактирано от Tia maria на 19.10.11 15:48.



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Tia maria]  
Автор simona70 (новак)
Публикувано19.10.11 17:13



Мисля, че вече се регистрирах


Току що се пребах от Северния парк мила Тия Мария ( в Надежда живея). Прекрасен есенен ден!!!
Сега започвам да готвя- намислила съм бисквитена тортичка да направя за десерт, а пък за основно кюфтенца в сос - да изненадам моята любов, че в последно време доста съм се поотпуснала и само мрънкам
Ако тортата се получи добре щи ви пратя в раздел "Рецепти" рецептиката.
Чао за сега и прегръдки!!!



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Tia maria]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано19.10.11 19:28



Хааа заформил се клуб на дебеланките я хоп и аз тука :)И аз след операцията заформих 10 килца отгоре ама така сме си по убави - гледани женички:)Симонка:) горе главата :)Ако те заболи еи на само рецепти да искаш и традиционни и нетрадиционни Ако те засърби ше те почешем зад ухото:)Тука сме :)

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: adiortoti]  
Автор simona70@dir.bg (новак)
Публикувано20.10.11 12:13



adiortoti, мила, то аз напълнях още преди операцията - отказах цигарките преди 2 години и качих цели 15 килца!!!

. Сега трябва да се отслабва, че да не храня "звяра"
Реших да карам колело, щото поне като се умориш - пускаш по инерция и усещаш вятъра в косите - хмммм, апропо за косите - ако ми падне косата от къде ще си намеря перука дето да не като тези тип "фолк звезда" в Илиенци. Ще ви питам допълнително сед химията, а пък може и да не ми падне косицата. Целувки и прекрасен слънчев ден от мен!



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: simona70@dir.bg]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано20.10.11 15:36



Какви 10 какви 15? 40 съм качила аз ! 55 преди операцията,сега съм...о ,не , не мога да го напиша. Но спокойно ,ще пратя диетата. Само се чудя тук ли ,в Раздумката ли? Или в клуба за диети? Резултатите са светкавични

, вервайте ми.
Много ми е напрегнато тия дни,може би от другата седмица.
Ето ,пак стана време да вземам племеничката! А времето е хубаво ,пак ще се виси по градинките... Добре че имам хубава книга. И за да не го обръщаме на спамо -чат ще отбележа ,че за хора като нас поставени в ненормална ситуация имено хващането за нормалното , за всекидневното е и успокояващо и спасяващо.
Един вид-дайте да си гледаме децата ,да си бъркаме манджите ,да си разказваме вицове...Всичко в нашия свят е наред!



Тема Re: Излекувани Пишете ни!!!нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.10.11 15:48



Дай тук диетата, доста смело от твоя страна, не за друго, а защото всяка диета е стрес за организма, а точно това не ни е нужно. Но щом казваш, че има светкавични резултати ми стана любопитно. Диетолог ли ти я препоръча?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.