Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови  
Автор Tia maria (минаващ)
Публикувано10.10.11 14:30



Няма да спра да вадя скелети от гардероба! Глупака , който ми гледа биопсията за съжаление се оказа познат... От тия, дето те е гнус да ги поздравяваш, и бягаш на отсрешния тротоар... с риск да те блъснат колите... Лично от него съм чула ,че не може да различава препаратите. Тогава с върховното презрение на отличничка помислих ,,Кое ли ти е лесно? " ,но не задълбах...
Когато попаднах в плевенското онко с ужас видях ,че именно това безмозъчно безгръбначно ми е сложило диагнозата. Ми, не ща тоя! И най прав да е !Даже не се е подписал-просто написал името си и това на нЕква колежка ,която уж също гледала...маникюра си. С един и същ почерк . И двете имена.
Имал ли е право, при условие че сме познати и не се харесваме?
Въпросният лекар нямаше нито една книга в квартирата си. Повтарям -нито една! Е ,художествена може-не на всеки му се чете! ,но медицинска... ? И тоя килифаревски гащник ще определя болна ли съм или не . Ай ,сектир !

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 10.10.11 14:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tia maria на 10.10.11 14:54.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.10.11 15:04



Ако познанството му е повлияло, значи е за съд.
Иначе силно се надявам да си проверила материала при още един патолог.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (минаващ)
Публикувано10.10.11 15:28



Еленчев се наду и забълбука , че бил сигурен в диагнозата... Н е позволи втора биопсия.
Никога няма да си простя ,че не избягах. Живота ми се съсипа с тази хистеректомия. Нито съм със живите жива , нито съм с умрелите умряла.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 10.10.11 15:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tia maria на 10.10.11 15:37.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (минаващ)
Публикувано10.10.11 15:35



Преди това бях при двама гинеколози , на частно.Никой нищо не видя и не откри! И изведнъж карцином -огромен 5 на 8! на 9 ! Страшно съжалявам ,че се вързах.

Редактирано от Tia maria на 10.10.11 15:39.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.10.11 16:01



Момиче, иди си вземи блокчетата, не може да откаже и провери какво е положението. Не позволявай да ти влияе така зле.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано10.10.11 16:05



А на гащника съм помагала с пари- малка сума ,за да си плати квартирата. Е , млади бяхме , студентска солидарност, ох ,жива да не бях! Върна ги ,да , но със злоба в очите.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано10.10.11 20:24



Защо да ти се съсипа живота с хистеректомията

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: adiortoti]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано11.10.11 13:19



Адио ,всеки чувства нещата различно. И никой не знае какво му е на другия. Да ,донякъде може да се досети , да изрази съчувствие ,но...
Тежа на семейството си,те не са от деликатните ,казват го...

Искам финансова независимост, но каква работа с тоя огромен крак? Опитвам се да съм в помощ, гледам малката,домакинска работа/ не се вижда ,знаеш го/ пазаруване - не не било достатъчно. Ще им оставя малък апартамент,за да ги компенсирам-не им трябвал.Интересно , обаче ,никой не ме отменя ,ей тъй, да видя как ще свърши моите задължения. И няма угодия. Щом изведа детето,,Седиш по градинките". Ако не го изведа -защо? Темата не е за тоя клуб...
Ще се махна ,то се е видяло ,но както е казал,кой ли беше...

Стоя разколебан по кой маршрут?
Към смърт от глад или към смърт от студ?

Отношенята ни се влошиха ,след като се появи увреждането/лимфедем/

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 11.10.11 13:23.</EM></FONT></P

Една позната преподавателка от Плевен, ме дала за пример пред студентите си като човек провалил се в живота ,а съм била обещаваща студентка. Е, не е професионално , но е истина ,к`во да се сърдя.

Редактирано от Tia maria на 11.10.11 13:38.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ? [re: Buba67]  
Автор Ру ()
Публикувано11.10.11 14:07



Абсолютно подкрепям. Щом го мислиш и не можеш да го оставиш назад, непременно вземи блокчетата и разбери какво всъщност е било положението.

Happiness is a state of mind.


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Ру]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано11.10.11 14:22



Ру ,знаеш ли какъв скандал им вдигнах ? И никой ,никой, не каза ,,А бе , лудата, ей тука имаш блокчета , върви ако щеш се снимай с тях. " Мълчат и се крият ... За тези блокчета разбрах от форума... Нищо , ще си ги взема. Ще отправя и писмено запитване за поправките в досието ми. Бях първи стадий , така означен в епикризата, и след скандала -О, чудо на чудесата ! - станах втори. Ама след скандала ,иначе си стоях първи. Все пак ще пусна и тема ,да видя врелите и кипели съфорумци какъв акъл ще дадат.
И въпреки , всичко-чудесен ден , усмихнат и слънчев, на всички. Лоши карти са се паднали ,но ще играем с к`вото има.

Така де , с добра ръка всеки може... Но ние сме майстори!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 11.10.11 14:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tia maria на 11.10.11 14:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.