Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано11.10.11 23:10



Не се оставяи да те вадят от равновесие еи:)Колкото се опитваш да угодиш на всички със сигурност наи накрая ше си неугоден на себе си На които му се виждаш луда и непрокопсана да си намери друга посока за гледане Я им ..... мамата на всички Усложнения и т. н. да не си си поръчала болеста по интернет Каквото е дошло - такова да свикват.Като си била добре да въртиш къша и да подгъзуваш на всики как бяха свикнали на хубавото Е така сега ше свикнат и на другото.Има хиляда хиляди хубави неша над които да мислиш Всеки ден ни е от Бога подарък .На кои искаш да подариш твоите подаръци = дните си ?На докторята дето са осрали позициите или на роднините Я си ги подари на себе си заслужаваш да си живееш своя живот така както ти харесва Ако не можеш точно сега да си го позволиш на практика мечтаи го ...... Нешата се случват независимо искаме или не - това е писалка но наш е избора как ше ги приемаме и как ше ги понасяме .......

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.04.16 03:43



Стара е темата ,но да ви кажа - не е имал право да гледа биопсията.Според кодекса за лекарска етика щом пациента не желае даден лекар да знае за състоянието му ,останалите са длъжни да запазят тайната.Обаче е необходимо да го заявиш писмено.
Излиза че съм имала права ,но не съм ги знаела.Трябвало е да ми кажат ,но след като заключенията му ги устройват ,това е друг въпрос.

Милен Караиванов ,върви си в родното Килифарево и гледай биопсии на пуйките и гъските там.Селянин и син на селянин,ти ще определяш аз дали съм болна !Не ме интересува дали си прав. И вярно да е - не вярвам !

Миленчо да ми слага диагноза ,Боже -е -е !Как стигнах до тук ?

Редактирано от Tia maria на 06.04.16 04:14.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.16 08:36



Четох, че препаратите от биопсичните изследвания се съхраняват в продължение на 10 години.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.04.16 09:16



А аз съм преди 15 - 16 някъде там. Не ги броя ,не празнувам. Как да обясня - може и прав да е бил ,чисто и просто не го ща ,не му искам мнението и заключенията. И това е било мое право. По друго отношение бих имала към операцията...



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.16 14:16



Гледах преди време предаване за такива сгрешени диагнози в Германия -
стотици жени, оперирани без нужда. Само че там тръгнаха съдебни дела...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.04.16 16:21



Може да не е сгрешена....Не знам . Само се съмнявам.Толкова бързодойде и си отиде този рак...Може вирусът да бе е бил от най -агресивните.Аз и за това помолих : ,,Нека да видим кой тип е вируса ,защото съм сигурна ,че няма мети."
Не ,нямали такава практика.Ех....



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано06.04.16 17:26



Аз първия път бях горе долу в същото положение- разказвала съм дълго и подробно..как се оказа, че нямам повече материал за ревизия на резултата.. и се доверих на нашия патолог .
Сега вторият път положението се оказа още по-страшно- грешен ХЕР 2, грешни ЕR и PR. Миналият Юли си обещах, че няма да оставя да бъдат обречени стотици жени в Пловдив! На 1ви февруари подадох Жалба, заедно с изледванията от другите лаборатории в РЗОК Пловдив, от там след месец чакане ме насочиха към Изпълнителна агенция медицински одит. Подава се онлайн- след 2 дни получих, уведомително писмо, че ще бъде направена проверка на конкретната докторка. Но при мен всичко е подкрепено с резултати и доказателства! И все пак не вярвам да бъде наказана! Та това е - Чакам!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.04.16 19:08



Браво ,Красче ! А аз за нещо друго говоря.Трябвало е да подам писмено искане ,че не желая този лекар да знае за състоянието ми. Това го пише в кодекса ,право на пациента е. Макар че тогава ти е само до права и те знаят това.Но е полезно да се знае.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано21.12.18 12:31



Дочаках !Доживях !
Дъщерята на тоя дето ме изкара зорлем болна ,на патоанатома, е от ЛГТБ .Лесбийка.В профила си във Фейса е развяла знамето им.
Много се радвам .Перфектно отмъщение.



Тема Re: Познат патоанатом .Имал ли е право ?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано21.12.18 12:43



Ще кажа на цялата болница и на целия Плевен.А как ще се изгавря на лични с тоя...И нека да знае ,че от мен му е дошло.
Чакам и другите .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.