Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ректоскопия?нови [re: Buba67]  
Автор Гaби9 (свободна)
Публикувано12.10.11 10:53



Доктор Цолова в ИСУЛ... Дали някой е чувал нещо за нея?



Тема Re: Ректоскопия?нови [re: Гaби9]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано12.10.11 14:14



Писах ти на лични

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Ректоскопия?нови [re: Гaби9]  
Автор Гaби9 (свободна)
Публикувано11.11.11 12:49



След преглед при гастроентеролог засега ме изпратиха на иригоскопия с контрастно вещество, в Александровска. Това достатъчно показателно изследване ли е?



Тема Re: Ректоскопия?нови [re: Гaби9]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.11.11 13:11



Габи ти още ли се мотаеш? Направи изследването, мое мнение е, че най добре се вижда при колоноскопия. Ако искаш, попитай в темата Въпроси към лекарите за разликата между иригография и колоноскопия и кое да направиш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ректоскопия?нови [re: Buba67]  
Автор Гaби9 (свободна)
Публикувано11.11.11 13:40



Ами...наистина се мотая.Гастроентероложката очевидно не смята, че имам нужда от по-сериозни изследвания. Поне не преди да види иригоскопията... Или иска да даде хляб на още нейни колеги покрай мен...





Тема Re: Ректоскопия?нови [re: Гaби9]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано26.08.18 08:27



Моля ви за помощ и съвет.
Тъкмо майка ми се върна от изследвания - сцинтиграфия, тм и други от София заради РМЖ и сега баща ми трябва да тръгне и той по лекари.
От вчера баща ми е с еднократно разстройство сутрин и кръв ( много, ярко червена ) в изпражненията.
Ужасно сме притеснени. Искам да го заведа на колоскопия, гастроентеролог и хирург в София. Моля ви помогнете ми с имена и контакти. Къде? При кого? Ужасно съм объркана и много ме е страх.
Рак на дебелото черво с кръв в изпражненията краен стадий ли е?



Тема Re: Ректоскопия?нови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.08.18 11:49



Яркочервена кръв в изпражненията говори за спукани хемороиди. Не се панирайте веднага, заведи го на свестен хирург.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ректоскопия?нови [re: nelly_83]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано26.08.18 20:35



В никакъв случай не е краен стадии.Аз бях с кръвоизлив преди почти 10 години,последва операция,ХТ и т.н. и още съм жива.



Тема Re: Ректоскопия?нови [re: iliana.k]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано27.08.18 07:45



Лиде, Бубе много благодаря. :)
Просто при него се редува заоек с разстройство от седмица. Надяваме се да е на нервна почва.
Другото е, че не усеща никаква болка... хемороидите нали уж болят...?
Задължително ще направим консултацията с хирург и гастроентеролог. Искам да го доведа в София. Но незнам при кого.... :(
Мисля си за ВМА, днес ще ходя да проверя кои лекари преглеждат там.
Ако се сещате за добри специалисти подсказвате :)



Тема Re: Ректоскопия?нови [re: nelly_83]  
Автор SNSD (загрижен син)
Публикувано27.08.18 14:08



Вътрешните хемороиди не болят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.