Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 08.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Съвет за карцином на бял дробнови [re: emi]  
Автор Вяра Желязкова (непознат)
Публикувано30.09.11 23:09



Първоначалния шок ще премине.. Повечко зеленчуци за сега, за сладкото предполагам знаеш.. така или иначе докато е в болницата ще ти е трудно да прилагаш алтернативен метод. А и както е писала Буба нека уточнят нещата.
Не съм от най-компетентите но изживявам същото в момета.. ако имаш нужда да споделиш и поговориш с някой мейла ми е vk2003@abv.bg Просто пиши без да се притесняваш.



Тема Re: Съвет за карцином на бял дробнови [re: Buba67]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано01.10.11 10:45



да и аз това 4акам и освен това съм пратила вси4ки изследвания и в софия да видят и там,преди два месеца му правиха изследвания на простата панкреас 4ерен дроб бабреци т.е на коремните органи му няма6е нищо и му правиха снимка на бял дроб нисто не откриха,след месец на скенер за грабнака и ре6иха 4е е миелом ,но нищо не видяха за белия дроб ,за това сам стра6но оъаркана как на белия дроб след скенер и ренгенова снимка.незнам или е небржност или и аз незнам.След хематологията каза 4е единиците за миелом били под норма затова не било това правиха му скенер и на главата и на дебелото 4ерво нисто друго не откриха



Тема Re: Съвет за карцином на бял дробнови [re: emi]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.11 15:36



баща ми го изписаха ,държаха го 3 дена като само едия му правиха скенер и кардиограма ,кръвни изследвания и казаха 4е вси4ко е наред,проблема му идвал от това 4е не досига кръв до органите и това активизирало раковите клетки.Вляха му това нещо и му казаха след месец пак.На нас не ни дадоха никаква информация и се 4удя дали баща ми не ни спестява нещо или те на него.Още 4акам изследванията от софия.
Може ли някои да ми каже при какви условия отказват да правят химиотерапия.



Тема Re: Съвет за карцином на бял дробнови [re: emi]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.10.11 16:45



Химиотерапия не се прави в два случая, или тази терапия не може да помогне, или човека има други заболявания, които не позволяват да се проведе терапията.
В третият случай, човек може сам да откаже.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Съвет за карцином на бял дробнови [re: emi]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.11 23:29



А аз съм бесен на правителствата по целия свят, че не забраняват произвеждането на цигари и отглеждането на тютюн, както е забранено производството на хероин. Като чета и гледам дори около мен колко хора се разболяват точно от рак на белите дробове тръпки ме побиват, голямата си чат дългогодишни пушачи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.