Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ЛЕЧЕБНИ ГЪБИ (шийтаке, майтаке, рейши и др.)нови  
Автор strah (непознат )
Публикувано03.04.08 10:39



предложиха ни да вземаме тези гъби (шийтаке, рейши, майтаке, кордицепс, агарик блазеи), като са смесени в 1 капсула от всичките. Но се зачетох в листовката и там пише освен че помагат за тумори (ние сме с метастази в черния дроб) че се използват и за отслабване! Е как да ги ползваме и вместо да се задържа теглото (което и без това се понижава при рака) да вземе да пада?! Сега не знам ДА ГИ ВЗИМАМЕ ЛИ ИЛИ НЕ?! Добре ли е и да се взимат всичките вкупом? Могат ли да се взимат с авемар заедно? Помогнали ли са на някого?

Редактирано от *jull** на 26.08.11 20:17.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: strah]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 13:52



Аз пия майтаке и чай от рейши вече почти година и изобщо не отслабвам,дори напротив.Как се казва тази хранителна добавка,която съдържа всички тези гъби и по колко mg е всяка капсула?По отношение на това,дали са ми помогнали -мисля,че да,разбира се заедно с всички други алтернативи ,които съм прилагала.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: zara]  
Автор joia73 (непознат)
Публикувано03.04.08 21:01



Моята майка пие шийтаке ,рейши с алое и майтаке от три месеца(над 8 шишенца).Тя е с рак на гърдата и разсейки в костите ,но за жалост тумор маркерът й беше повишен ,въпреки гъбите.Тя много им вярваше ,но сега нещо е разколебана.Допива последните и ще търсим друга добавка.А за отслабването- не се случи при нея,не е губила апетит ,освен когато беше понастинала.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: joia73]  
Автор1936manjana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 08:51



мога ли да попитам от къде да се снабдя с мейтаке и рейши , бащи ми е с рак на медиастинума и тепърва почва да пие шийтаке и алое, операцията не бе успешна и следва химиотерапия, моля за съвети



Тема Re: Тук може да намерите гъбитенови [re: 1936manjana]  
Автор Buba67 ()
Публикувано05.04.08 10:52







Тема шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарикнови [re: Buba67]  
Автор strah (непознат )
Публикувано05.04.08 23:05



казва се immune modulator 40% екстракт,нова е и е в една капсула от всичко.
zara били каза ти каква диагноза си имала и какви още добавки си пила че си се оправила?

Редактирано от strah на 05.04.08 23:37.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарикнови [re: strah]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 00:56



Рак на яйчниците-описала съм по-подробно в кутия'добрата новина'.Пила съм неостат,pau darco,натанал,.ленено масло,герисан,натурален вит.с,ганодерма лициум,майтаке,чай рейши,геритамин,селен-не всички едновременно ,разбира се.Правих запер и прочистване на черния дроб.Пия вода с клиноптилолит.За сега всичко е наред,а вярвам и занапред.Вече не пия,не пуша,не пия кафе и безалкохолни напитки,не ям месо,рядко си позволявам млечни произведения и риба.



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: 1936manjana]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 15:00



Здравей!
тези гъби Шийтаке и Майтаке се предлагат от фирма ТНТ - 21 - нямам им телефоните, но виж в google - иначе имат магазин на бул. Пенчо Славейков - срещу Александровска, до училището.
Успех!!



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: gali4]  
Автор hana 22 (непознат )
Публикувано08.04.08 00:13



Здравейте, интересувам се от тези гъби които са комбинация в една капсула.Аз пих от билковата аптека на Лайош Кошут, докато бях на химиотерапия, но те бяха в отделни опаковки от по 60 капсули и трябваше да си купя от 5-те вида/ по индивидуална схема на д-р Христов за моя случай/ ми излизаше по 840 лева на месец.Така и не успях да се справя с финансите

.Колко струват тези за които споменавате?И имат ли доказан ефект при някой?
Благодаря



Тема Re: шиитаке,рейши,мейтаке,кордицепс,агарик блазеинови [re: hana 22]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 10:22



Значи цените на ТНТ 21 са горе долу следните (понеже в момента аз ги пия ицените са ми пресни в съзнанието):
-Рейши,Шитаке, Майтаке между 13 и 15 лв. за шишенце от по 60 капсули.
-Реиши - прах от спори около 25-29 лв за 60 капсули
-Агарика - 80% екстракт -60 капсули -25-29 лв за шишенце...
Иначе виждам че са сертифицирани с ISO и други награди и мисля, че са качествени...пък и са китайско производство-баш там от където си растат и отглеждат....тези другите ги видях, опитаха се да ме зарибят с тях от по 60-70 лева...но нито от към производител-вносител ми вдъхнаха доверие, нито от към опаковка...измишльотини някакви...някакъв фунгоцентър....пък само притях тези гъби се продават на тези цени...лъха от всякъде на мошенничество и спекула...но в крайна сметка всеки си преценява....
Между другото аз много съм доволен от продуктите на фирмата GNC - и като цена и като качество...и наскоро видях, че имат хубав препарат който е и на сносна цена и качествен..но все още тук в Бг не го виждам внесен...ето и препратката: http://www.gnc.com/product/index.jsp?productId=2545551&cp=2167112.2325173.2664896&parentPage=family




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.