Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лечение на раканови  
АвторДokтop (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 10:39



Предлагам форум за лечението на различни видове рак. Ето нещо интересно за четене http://aloeveraflp.hit.bg/advice_14.htm Българската здравна каса също предлага лекарства, за които има икономически интерес. Лекарите в раковата болница в София препоръчват вносни витамини на прах, тян ши и др. като съпровождащи лечението, защото вземат процент като дистрибутори, а не защото реално помагат.



Тема Re: Лечение на раканови [re: Дokтop]  
АвторBenkata (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 17:07



Попаднах случайно на товаизказване, че лекарите предлагат тян ши за лечение на рака. Много да не ми се сърди този, който го е писал, но това съвсем не е така. Мисля, че когато човек не е запознат с такива продукти не трябва да си позволява да дава мнение. Аз самата съм дистрибутор на тези продукти и бих казала, че ако човек се заитересува малко повече за това ще разбере, че това не е химера. А що се отнася до процент на дистрибутор и това не е така, но за всичко това може да ми пишете на e-mail: albena_ha@abv.bg и препоръчвам на всички читатели на тази тема, а и не само на тях да чуят за какво става дума.



Тема Re: Лечение на раканови [re: Benkata]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 14:23



Искам да кажа на уважаемата дистрибуторка на тян-ши, че продаваните от нея билки в никакъв случай не помагат срещу рак. Можеш да си пиеш тян-ши ако си здрав и да си въобразяваш, че те стимулират, особено когато имаш повече пари, но не лекуват нищо. Това ви го казвам, защото съм ги пробвал и то пак така сладкодумно ме излъгаха. Е, и парите ги няма и рака се влоши. Но понеже цяла година пих тян-ши се наложи да ме оперират. Сега на каруцата на тян-ши никой не може да ме качи.
Печелете пари по друг начин.



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: Дokтop]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 17:13



Има ново лекарство, което действа страхотно срещу рак. Имам рак на простатата, а съм доста млад за това нещо. Бях в паника, защото нещата бавно се влошаваха и ме очакваше страшна за мъж операция. Разбрах за NATANAL и започнах да го пия в максимална доза. Помогна ми! Първо спря нарастването, а след това макар и бавно започна да намалява. Сега е с размер под 5 мм. и съм сигурен, че след още няколко месеца ще съм здрав.



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: aнoнимeн]  
Автор Debora ()
Публикувано07.07.05 02:23



Радвам се, че при теб има подобрение!
Мой много близък е със същата диагноза и ако не е нахално, би ли споделил малко повече (може и на мейл или бележка) за това кога са ти го открили, в кой стадий.
Кога си започнал да го пиеш и кога е настъпило подбрението?
Извинявам се за многото въпроси, но много бих искала да разбера повече, за да знам до каква степен може да помогне и на него!
pg220899@gmail.com - това е адреса ми

Редактирано от Debora на 07.07.05 02:37.



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: Debora]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 14:52



Дебора, аз съм малко над 30 г. и даже на приятелката си не ми е удобно да разкажа подробности. Всъщност тя не знае за заболяването ми. Знаят само близките ми. Когато го откриха, рака беше 1,2 на 0,8 см. начален стадии и маркерите ми бяха доста над нормата. Имах интимни проблеми. След 3 месеца се увеличи с 1 мм. За natanal ми каза майка ми и даже го беше купила. Да си кажа честно, направо й се изсмях, но започна да ме гложде мисълта защо да не опитам. Тъкмо ми бяха направили изследванията и се обсъждаше възможността за операция, а времето зависеше от това, дали бързо ще нараства. Започнах да пия NATANAL и на следващите изследвания есента нямаше промяна, не нарастваше. Обнадеждих се и не спирах натанала следващите изследвания показаха, че е намалял с около 4 мм. /беше след около 7-8 месец/. Сега е с размер 0,4 на 0,3 см. а маркерите ми са много малко над нормата.
Честно, щастлив съм и за това се престраших да споделя радостта си с някой. Майка ми поръчва натанал по пощата на 02/ 859-50-20, защото не живеем в София. Това е лекарство на основата на чесъна и е в много силна концентрация, има и шест билки, течно е. Вкусът е гаден. Хубавото е, че след 20-30 минути нямаш никакъв дъх на чесън, защото се поема от организма. Дано и твоя близък да има добър резултат. Като знам какво е, пък сега как ми е олекнало.



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: aнoнимeн]  
АвторCПEШHO (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 16:17



МОЛЯ ТЕ, прати ми и на мен написан твоят опит ....току що разбрах,че може би на баща ми няма да му правят операция защото се съмняват ,че освен в черният дроб има метастаци и в белият - туморът му е на 15 см на дебелото черво и запушва /засега/ 1/2 от ректума....мейлът ми е vitazon@bitex.bg....МОЛЯ ТЕ....бъди здрав!!!



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: CПEШHO]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 16:49



Аз имам рак на простатата, но преди няколко дни видях това http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=medicine&Number=833922&page=2&fpart=all темата е Натанал помага и там пише точно за твоя случай. Даже една жена пише, че с NATANAL се е излекувала напълно от рак на белия дроб, а Вальо пише че баща му се е излекувал от рак на дебелото черво и са го наблюдавали във военна болница.



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: aнoнимeн]  
Автор chiza (непознат )
Публикувано14.07.05 16:28



Как ми се иска всичко написано до тук за Натанал да е верно.Случайно разбрахме за това лекарство,дано има ефект.Трудно ми е да повярвам,как едно универсално лекарство,което помага за хрема,бронхити,вирусни инфекции и т.н, ще се справи с тази страшна болест рак.След 7 години битка,съпроводена с 6 операции,май не остава нищо друго освен надежда.Надежда,че този път ще ни се размине.



Тема Re: Има ефективно лекарствонови [re: chiza]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 16:53



не се притеснявайте за универсалността защото тя е от чесъна. В натанал има концентриран чесън и затова помага на доста заболявания. Да ти кажа честно, аз го пия за рак но откакто го пия и нито грип, нито настинка съм имал а преди често ми се случваше. Освен това се чувствам някак стимулиран и като че ли по-силен. Вярно е, че всяко лекарство действа индивидуално, но на мен ми действа. Дано и при вас е с такъв ефект.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.