Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Лечител - инж. Тодор Манев, Хр. Лолевнови  
Автор whitelilly ()
Публикувано26.06.11 17:01



Някой чувал ли е или да има впечатления от този лечител:





Ето и блога му:

Но има и оплаквания от него:

Редактирано от *jull** на 25.07.11 15:08.



Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: whitelilly]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано26.06.11 19:12



Мога да ти кажа, че по телефона с майка ми /аз бях при друг лечител в Габрово/ не е отговорил конкретно на нито един въпрос. Дори не е пожелал да каже в какво се състои лечението. Аз лично не съм ходила и не смятам да ходя при него, защото не смятам, че е нормално да не отговориш на основни въпроси по телефона. А и само като си помисля, че може да започне процес на нарастване вместо обратното...да не говорим за заплахите за отрицателна енергия, ако не му платиш. Не знам. Всеки решавам сам, но аз не вярвам такъв тип хора да имат дар от Господ. Всеки взе да прави безкръвни операции с биополе...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Редактирано от megolina75 на 26.06.11 19:14.



Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: whitelilly]  
АвторHeлuнa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.11 10:58



А някой има ли впечатления от Саркис Иджиян от София?



Тема Re: лечител - другнови [re: Heлuнa]  
АвторHeлuнa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.11 14:36









Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: Heлuнa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.07.11 16:13



Това, което чета в посочените линкове намирисва на евтина и сладникава реклама. Може човекът да е читав, но с подобни писания му правят лоша услуга. Поне на мен ми звучи така. Освен това, като прочета, че е от школата на Золотов, ми светва червена лампичка...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: megolina75]  
Автор whitelilly ()
Публикувано02.07.11 12:13



Уф, майка ми много настоява да отида при него, когато дойде в София през юли, а на мен нещо не ми се иска. На въпроса "колко струва посещението" отговаря "в зависимост от случая". Нещо не ми харесва идеята.



Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: whitelilly]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано02.07.11 14:01



Whitelilly, моята майка също се беше запалила, но поиска да проучим нещата и това, което най-много ме притесни е, че е заплашвал отделни хора, че ако не отидат отново и не платят ще праща отрицателна енергия. Другото, което ме притесни е, че на една жена с рак на гърдата се е увеличил тумора

Аз мислех да пробвам, но след тези мнения и оплаквания се отказах. А и факта, че хора са плачели той да помогне пък той отказвал защото нямат пари също не ми харесва. Знам, че в супера искат пари, но пък ако ти е дар от Господа, не може ли да намалиш малко цените за тези, които нямат и да увеличиш на тези, които имат в изобилие Не знам. Огледай нещата от всички възможни ъгли. В момента има някакъв бум на лечители с биоенергия. Аз нали правих такъв курс, но не ми помогна, но не мога и да се оплаквам, защото жената бе искрена с мен, че до момента не е имала такъв случай и не знае дали ще се получи Имаше желание да опитаме и опитахме! Четох и за един лечител от Габрово, който ходил в Тибет - Христо Лолев. Също е леко дръпнат, но пък не взима скъпо. На мен за прегледа ми взе 30 лева. Дал ми е сега капки и ще видя какъв е ефекта. Не смея да го препоръчвам, защото макар и да позна всичко за мен /без предварителна информация/ искам да видя ефекта и тогава мога с чиста съвест да го препоръчам. Говорят, че подменя раковите клетки с нормални чрез биоенергия. Знам, че доста се занимава с онкологични заболявния, на пак казвам, не съм видяла още ефекта След две седмици ще кажа, че май тогава се очертава скенер

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: whitelilly]  
Авторdju (Нерегистриран)
Публикувано02.07.11 18:15



Здравейте, майка ми е с рак - края на 2009 год правиха операция с робота в гр. Плевен - изчистиха я уж, ходи на лъчетерапия, проведе и хормонотерапия, от началото на пролетта е с рпецидив, подуха й се краката, а скенера показа че все още няма разсейки, лежа в болница с тромбофлеби, пи синтром и флебодия, получи кървене и отново правиха още две малки операции през влагалището. Започнах да й давам да пие газ по 1 ч.л. сутрин на гладно, пи алое вера - гел, смятам докато почива от газта, да пие и хума - не знам, много неща изчетох и направо се сбърках. Бъзак също ще й направя със захарта като узрее, само да не стане късно. На всичкото отгоре е и с анемия, доста кръв губи - вече два месеца, а лекарите мърморят под носа си, дори не обясняват като хората. Аз съм мед. сестра и горе-долу са ми ясни нещата, но тези... Нека някой ми напише какво да давам освен тази газ. Благодаря Ви предварително



Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: dju]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано02.07.11 18:33



Здравей, мила dju. Майка ти с рак на матката ли е ? Аз бих те посъветвала да не правиш бъзака със захар, защото захарта е нещо, което е хубаво да се изключи от менюто като цяло /стимулира разстежа на раковите клетки/. В тази рецепта /за бъзака/ количеството захар е равно на количеството бъзак. Моят онколог категорично ми го забрани. Има цяла тема "Алтернативно лечение", която можеш да погледнеш, когато ти е удобно. Аз съм с рак на шийката на матката, така че не е съвсем същата история. Малко ми е странно за рецидива, който майка ти е получила. На същото място ли е, защото това е рядко срещано, когато се отстрани матката и се направи добра лъчетерапия.
Има и тема за хранителните добавки, както и полезни сайтове.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: лечител - инж. Тодор Маневнови [re: dju]  
Автор whitelilly ()
Публикувано02.07.11 18:38



Модераторите сигурно ще ти кажат, че не пишеш в подходящата тема. Тази е по-подходяща, например:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.