Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Недоволство от Медицински одитнови  
Автор nepokorniqt (новак)
Публикувано26.07.11 18:27



Изпратил съм две жалби във Медицински одит,които са подкрепени със много документи за конкретни нарушения.Абсолютно нищо от изпратената от мене информация не е взето под внимание.
Получих две писма от медицински одит,където ми пишат че няма дори и някое дребно нарушение.което според мене е много цинично и на практика се подиграват със мене.
Проверяващите до толкова са сигурни че са недосегаеми и че няма кой да ги провери и да им окаже някакъв контрол(те просто са се самозабравили като са писали отговорите на моите жалби.
Ще ви дам един от многото примери за нарушения които съм констатирал и съм им изпратил.
Едни изследвания са положителни и значително над нормалните граници.Изпратил съм им ги със кратко описание. Проверяващите имат наглостта да ми пишат че не са установили данни за отклонение от нормата на изследваната урина.
На бележката издадена от лабораторията самият апарат е отбелязал със звездичка стойностите които са извън норма,защото апарата не знае да лъже.
Колкото и неграмотен да е човек като погледне бланката от изследванията и поставената звездичка ще се запита,какво означава и ще се направи извод.

Дайте ми съвет какво да правя.
Предполагам че това е масова практика,грешките и нарушенията да се покриват и замазват.

До сега навсякъде съм писал и всички ми пренасочват жалбите към Медицински одит,защото там биле експертите.

Но за съжаление експертите във моят случай замазват и покриват очевидните нарушения и бездействия на лекуващите лекари на съпругата ми.
Ще ви изпратя няколко линка,които са мой интервюта(от миналата година)

http://www.btv.bg/news/bulgaria/obshtestvo/story/1214303369-Maj_tarsil_pomosht_ot_prokuraturata_za_da_izvika_speshna_pomosht.html

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=621183

Третият линк е от днес от предаването Частен случай по БНТ.
Утре ще е втора част.
http://bnt.bg/bg/productions/89/edition/15865/chasten_sluchaj_26_uli_2011



Тема Re: Недоволство от Медицински одитнови [re: nepokorniqt]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.07.11 19:11



Мога ли да те помоля да преместиш постинга си (Copy-Paste) тук:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Недоволство от Медицински одитнови [re: *jull**]  
Автор nepokorniqt (новак)
Публикувано26.07.11 19:50



Здравей,не зная как да залича темата .
Ще те помоля ако е възможно да я заличиш или премахнеш.
Благодаря ти предварително.



Тема Re: Недоволство от Медицински одит [re: nepokorniqt]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.07.11 20:35



Няма да я премахваме, само ще я преместим при другите ти чудесни постинги!



"Совите не са това, което са..."


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.