Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: Buba67]  
Автор ondinche (бореща се)
Публикувано22.08.11 11:15



Добро утро, за вчера, за онзи ден, за днес, за утре вероятно


няма време, 24 часа са твърде малко за всичко, което искам да направя :)


Черпя виртуално с едно Айс-Кафе или лате (избирайте) с една тортичка, мъфинче, кроасанче и накрая с разходка в някой готин парк, за да не се събира много в стомахчетата ни и да има сили за следващия тур

"Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar."

Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: Buba67]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано22.08.11 11:25



Здравейте момичета и хубава седмица и от мен!

Пиша ви тук, че ако може да ми дадете съвет какво да правя. Да не отварям тема, то си раздумка....
Понеже маркера ми расте в последните месеци онколожката вече реши да ми смени лекарството - Фемара. А си взимам Фемара с доплащане 105 лв, защото точно като пуснаха процедурата с протоколите ми се бяха качили и чернодробните ензими и маркера беше почнал да се качва и решихме да е оригиналната Фемара /преди пиех Летлозол/.
И така тази седмица онколожката вече реши окончателно да ми смени лекарството с Аромазин. Като бях в диспансера изрично ми казаха, че трябва да имаш и последният печат на протокола - да си взел всичко, за да ти напишат нов. Нямах много време да се чудя, като се знае в какъв зор е човек в такъв момент. Мислех, че ще се чака са новият протокол както чаках и за предния и си мислех през това време да си пия последно взетата опаковка Фемара. Последната опаковка взех на Август, имах останали още 6 таблетки от предната опаковка и така новата не съм я отваряла. В петък - 19 Август ходих с новият протокол в здравната каса, веднага ми го удобриха - оказа се че не е било необходимо даже да се взимам последното лекарство от стария... И така днес си взимам вече Аромазина и почвам да го пия. Опаковката Фемара - неотваряна, за която съм доплатила не мога да я върна. Молих се в аптеката, от където съм я взела - не може. Имам ли някакво право на връщане, как смятате? Тук вече пуснах обява, но съм наясно че вероятността някой да го иска е почти нулева... Даже в аптеката исках да не е цялата стойност, но са твърди и категорични... Дали връщането на лекарства е забранено? Ако имате идея за съвет...

Редактирано от ggs на 22.08.11 11:27.



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: ggs]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано23.08.11 08:07



Добро утро, сладурчета!Слънчев ден от мен!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: luckyluchano]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано23.08.11 12:37



добър ден ..много съм доволна

ще ходя на почивка в мойте дружки ..еее, има време де,но за едната не се знаеше дали ще я пуснат от работа -пуснаха яяяяя
юпиииии
Кафенце, чайче

Редактирано от marggoto на 23.08.11 12:38.



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: marggoto]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано23.08.11 13:05



чудесна картинка, Мрън


" Животът е твърде кратък, за да работим неподходяща работа"
В този смисъл утре съм на интервю за работа. В една много голяма компания, която всички познаваме, по стечение на обстоятелствата.
Но...има си доста конкуренция за това място. Длъжна съм да пробвам



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.08.11 13:45



Ще стискаме палци и ще те приемат.

Наше лошо нема!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.08.11 14:52



Стискаме палци, че после да разчитаме на връзки!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано23.08.11 16:35



Влизам набързичко да ви поздравя, от няколко дни съм без компютър и в къщи и в службата. Когато мога да се докопам до някой чужд

...
Пиранка, ще ти стискам палци, поздрави на всички!



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: nadia_O6O6]  
Автор пиceтo (член)
Публикувано23.08.11 18:47



Дзак и от мен - желая прохладна вечер на всички сладурки !



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: пиceтo]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано23.08.11 23:52



Само за малко Раз-пускам палците,че да си лакирам нУктите..пуста суета

Успех, Пиран на кукли !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.