Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: plamiluch-204388]  
Автор ondinche (бореща се)
Публикувано17.08.11 12:47



нощна съм :))) От 17 чак...сега ме чака обяд, после леко кафенце с филм и малко домашна работа :))

всъщност не бързам за работа, искам да съм вкъщи и да съм домакиня, дома ми да блести от чистота...обаче за да го осъществя това трябва да имам парички :)))

Та ще се работи до припадък :) Само нощни, обърнах режима вече :)

"Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar."


Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: ondinche]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано17.08.11 12:50



Какво късно кафе...никога не е късно за кафе...
А,аз от ранни зори съм на крак- колко станаха кафетата не ги броя/- 8.30ч е ранни зори за мен, и 2-3 кафета са нищо/..внучката неще да чете книжките-задължителните, дядо ходи за риба- и нищо не хваща,аз правих малко домати -консерва,/току-що ги заварих/, и няма нищо сготвено за обяд...
И...какво пак ли кафе да пия...ДООООБРЕ...а дядо и Мими ще трябва да се задоволят с вчерашния боб или само със салата...





Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: guslik_33]  
Автор ondinche (бореща се)
Публикувано17.08.11 13:17



:))) добре казано :))

Лято е, няма какво да готвиш...салати, разни лека яденета и това е :)

"Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar."


Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: ondinche]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано18.08.11 08:15



Добро утро на всички! Аз отивам да консервирам кисели краставички ;))Доскоро и хубав ден :)))

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: ondinche]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.08.11 09:32



Добро утро, усмихнат ден от мен!





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 18.08.11 09:33.



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: *jull**]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано18.08.11 09:41



Добро да е утрото за всички ви и не само утрото,ами и целия ден!

Аз отдааавна ви чакам да станете , а работната ми сестричка сигурно вече кйонсервира и краставичките :)



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: plamiluch-204388]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано18.08.11 09:57



Ето станала съм

..добро утро



Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: plamiluch-204388]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.08.11 10:18



Добро утро, мили мравчици работни!


Сгрявате ми душата, като чета как някой прави краставички, друг бъзов сироп, трети - билчици суши...
Нали няма да оставите щуреца гладен-жаден, гол и бос, само защото цяло лято пял- играл и душите веселял?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: *jull**]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано18.08.11 10:40



Ехооо, я ми кажете вместо да правим сироп от бъз не може ли да си наберем плодчетата, да ги изсушим или замразим и да приемаме тях.Ефекта един и същ ли е , или не?И кога точно се берат, защото четох, че ако не са добре узрели са отровни?





Тема Re: РАЗДУМКА № 61нови [re: plamiluch-204388]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.08.11 11:15



Я да видим кой не чете внимателно и защо не пита в темата за бъза!


Ако влезеш там и погледнеш постингите на Буба, ще прочетеш как се приемат замразените бъзови плодчета:

А на въпроса кога да се берат, че да са добре узрели - ами много просто: когато узреят! Това обикновено
е в края на август - началото на септември. Като станат черно-лилави, значи са узрели.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.