Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови  
АвторAClBADEM (Нерегистриран)
Публикувано01.07.11 16:56



Моите уважения,но ние нямаме нужда от реклама,повярвайте ми!!!!!
Единственото нещо,което целя е да помогна на някои,защото незнам Вие дали сте попадали в такава безизходна ситуация,но аз била и знам какъв късмет е и колко е ценно да прочетеш подобна информация!!!Не мога да разбера на Вас какво Ви пречи тази информация която давам,освен ако не влияе на работата Ви!!
Да прави сте ,че не само в Турция има Кибер нож,но повярвайте,разликата е огромна,както ценова,така и самата работа с Кибер ножа,но Ви препоръчвам преди да изказвате какъвто и да е коментар,информирайте се или ако не сте наясно попитайте човешки ,а не все едно Ви ям от паничката!!!
Благодаря за вниманието!

Наталия Вълкова



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: AClBADEM]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано01.07.11 18:27



За каква паничка става въпрос тук Много моля анонимни хора които пускат лични съобщения и правят бизнес във форума да бъдат изключително внимателни към членовете на клуба, най малко ние имаме нужда от грубости и нравоучения За този център знаем, коментирали сме, има и отворена тема тук, потърси и ще видиш Не ми харесва агресията която показваш, иначе информацията е хубаво нещо

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 01.07.11 18:29.



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75" [re: AClBADEM]  
Автор Вяра Желязкова (непознат)
Публикувано01.07.11 20:05



Тук всички знаят много добре какво е "безизходна ситуация" . Информацията е ценно нещо, вече не веднъж срещам ваши теми без конкретна такава. Като цени примерно.. защото нека незабравяме, че парите за съжаление са важен фактор в тази битка. Ето например при нас - в момента разполагаме с някакви средства, които ако тръгнем по чужбина ще се стопят изключително бързо, аз съм в неплатена отпуска от 2 месеца, защото няма кой да се грижи за баща ми. Заплата ми (ако я взимам) няма да стигне нито за разноските, нито за болногледач, или пък за погасяване на евентуален кредит.
Така, че още по-трагично е да знаеш, че има шанс който не можеш да си позволиш



Редактирано от Вяра Желязкова на 01.07.11 20:08.



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: AClBADEM]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.07.11 23:38



Уважаема Офис - Мениджър Вълкова,

Всички ние знаем за чудото наречено Кибер нож и много от нас са са "докопали" "ценната" информация с много усилия! Но ако Вие наистина сте попадали в такава ситуация нямаше да пуснете краткото, хладно, рекламно, безизразно, бездушно съобщение! Опитайте се да схванете реакцията ни и да поправите грешката си да гледате на "безизходицата ни" като на пазарна ниша. Груба грешка! А още по - груба грешка е тази нова тема!

Като Мениджър на Мениджър Ви го казвам! За да имате успех - Вие лично и конкретния бизнес, за който работите, е нужно добре да проучите душата, болката, психиката и потребностите на потребителите! Когато навлезеш така директно в нечие пространство (особено ако това е голяма и в същото време компактна група, която дълбоко преживява всичките си трудности) с рогите напред ... е, тогава е напълно природна и естествена защитната реакция.

Съжалявам, но Вие няма да бъдете успешен Мениджър, щом не сте се постарали да научите нещо преди да действате като такъв!



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: Ekna]  
АвторAClBADEM (Нерегистриран)
Публикувано02.07.11 10:27



Не съм искала да засягам никого!
Аз самата получих грубо съобщение от потребителя за който написах тази "тема".
Но ми беше заключена старата тема и не можах да отговоря на съответния човек,който нагруби мен и дейноста която извършвам!
Тъй като не сте успяли да прочетете миналите ми съобщения сега си правите грешни изводи!!
За такива ситуации ,за съжаление няма правила по които трябва да говориш и помагаш на хората!
Ако наистина сте чели мои публикации в тази група,сами ще видите,че начина по който съм предоставила информацията е възможно най-кратък и ясен без излишни слова!
Наистина не мога да повярвам,че има хора които ме хулят заради това,че се опитвам да помогна,за което Бог ми е свидетел!Жалко е,че хората вместо да търсят дооброто у хората,доброто в техните намерения,все се опитват да те очернят!
Ако съм обидила някого ,моля извенете ме,ако съм засегнала някого с нещо,простете,това не беше целта ми!Съжалявам,че бях разбрана погрешно!!
Благодаря за вниманието!
Наталия Вълкова



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: AClBADEM]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано02.07.11 10:47



Бях решила да си замълча, но тъй като вече говорим за грубости ще си позволя да отговоря. Аз изложих фактите такива, каквито са. Не смятам това за грубо. Да не говорим, че не съм коментирала дейността Ви, както Вие пишете. Казах единствено и само, че тук не е място за реклама /според мен/. Продължавам да го мисля, защото човешкият живот не е стока. Никого не съм опитвала да очерня, да не говорим че не Ви познавам. Коментарите Ви по повод на "паничката" и всичко останало в предишния постинг ще прескоча, за да не прилича на дребно заяждане, защото не това е целта, а и не това е мястото.
А сега ще Ви пожелая хубав и слънчев ден!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: AClBADEM]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано02.07.11 17:28



Наталия, не виждам с какво меголина те е нападала, изобщо тази тема е излишна.
Вместо да ни предлагаш сбита информация, за да си наистина полезна точно в този клуб, сподели някаква по-подробна информация. Как протича лечението, какви интересни случаи сте имали и как сте помогнали. Ей такива неща, които е по-трудно да намерим и сами в интернет. нещо от "кухнята" . Знаем, че е скъпо, но дали има варианти за разсрочено плащане? Иначе, това което си написала наистина звучи като реклама, а ние сме много чувствителни на тази тема. От къде ли не ни зарибяват с каво ли не. Тук е мястото където всеки от нас получава разбиране и подкрепа и никой не се нуждае от суха информация, нея ни я дават лекарите. Затова не сме успели да усетим добронамереността ти.



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: MamaD]  
АвторAClBADEM (Нерегистриран)
Публикувано04.07.11 10:53



Може би сте прави,наистина трябваше да дам повече информация,но все си мислех,че ако ме попита някой първо върху кратката информация която съм дала би било по-удачно!Както казах няма правила за писане и все още ми е трудно да комуникирам по тази тема,въпреки че искам да изпиша куп страници ,за това което знам,за дейноста която извъшваме,за случаите с които се сблъсквам всеки ден!!
Различно е ,когато пациента или близките му седят срещу теб и ти трябва да ги накраш да се почувстват сигурни и подкрепяни,но когато трябва да предадеш тази информация някъде където тя би била полезна в интернет пространството,вече нещата са по различни ,не виждаш хората,незнаеш какви точно хора пишат,те не те виждат ,не те усештат,уплашени са,не можеш да им стиснеш ръката,разликата е огромна ,затова може би греша!:(
Това ,че публикувам в няколко сайта,дори не е част от работата ми,просто толкова съм изумена и възхитена от работата ни с тези болници,че искам целият свят да научи!!Случаите на които сме помогнали са толкова много вече,моето семейство е един от случаите дори!!Мога да говоря и да пиша с часове за дейноста ни!!
Във връзка с последния коментар в който бяха зададени няколко въпроса,които наистина засягат хората:Болниците Аджъбадем направиха договор с МБАЛ св.Георги(за обучение на лекари),със фондовете за лечение на деца и възрасни в чужбина,а за частните случаи възможно най-добри цени за лечения на световно ниво,съобразявайки се с финансовия бюджет на България!В момента сме в преговори с една от турските банки в България за отпускане на кредит за лечение на болни хора в нашите болници!!
Благодаря за вниманието и искрено се надявам,че ще разбере добронамереноста ми!
Наталия Вълкова



Тема Re: Do vnimanieto na potrebitel "megolina 75"нови [re: AClBADEM]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.07.11 22:27



Да започнем отначало: добре дошла!
Извини ме за пиперливия език, но ти вече разбираш струва ми се.
Разкажи още: конкретни казуси, рискове, победи, къде, как, кога и колко.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.