Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 60нови [re: *jull**]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано01.07.11 19:46



Джул, след неприятностите в неприветливата към мен Англия, дойде ред и на приятните емоции.

Тази сутрин питах сестрата на Норма/моята бабичка/ къде мога да си купя хубав мед и тя обеща да уреди доставката му по телефона. Само след час при нас дойде пъргав, възрастен мъж и ми даде един буркан с акациев мед -срещу скромните 7 евро/кг. Оказа се, че има свой пчелин. В селото се познават всички, по комшийски си ходят на гости - точно като у нас. Като се науча да качвам снимки, по-нататък ще пусна някоя.



Тема Re: РАЗДУМКА № 60нови [re: Mpaвka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.07.11 20:17



Италианците са изключително дружелюбни хора, а като цяло са бъбриви, лъжливи,
закъсняващи и забравящи... А, бе с една дума, чувстваш се като у дома си...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 60нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.07.11 23:17



С огромно удоволствие изчетох всички постинги! Мравче, много, много се радвам за теб, а историите ти наистина докосват душата ми! Малко селце, природа, животни и истински хора и мед! По-хубаво от това - здраве му кажи!

Красче, Фло, Юлче,

Много съм въодушувена и ентусиазирана от малкото, което видях Само за един работен ден! Днес, освен първи работен ден, бях веднага и на английски с новата (пловдивска) група в комплеск Аримак. Веднага оцених по-високото ниво, на което се водят заниманията и ми беше адски приятно, че преподавателката почти само на английски говори. В Пз ми беше скучно (аз съм за по-високо ниво по принцип, но реших да започна отначало); тестовете в Пз преподавателката ги диктуваше по искане на съкурсниците, а това ми беше крайно неприятно.

И колегите са готини и има много какво още да се направи в работата-това си го мога. А охраната днес ми извади 8-9 обяви за квартири от в.Марица без дори да го помоля за това и от идната седмица започвам да звъня и да ходя по огледи.

Само ... стискайте палци в понеделник маркера да е ОК!

Обичам вииии!



Тема До Екна!нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.07.11 08:50



Хе,хе,хе ами такива сме си ние майничките...

Много обичаме да помагаме и да вземаме сами инициативите. ще си намериш Екне хубава квартира и ще ти дойдем на гости... Чакам Ураа да дойде в България и тогава ще ви събера майничките,Тинки и Ураа ще дойде от софия и всички ще си спретнем купончеееее

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 60нови [re: Ekna]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано02.07.11 08:52



Комплекс Аримаг е на един хвърлей от нас



Добро утро!Дано по скоро се устроиш, и си намериш жилище



Тема Re: РАЗДУМКА № 60нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.07.11 08:54



Хайде поспалани ето кафенце и чайче.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро-Добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано02.07.11 08:56



чайче




Тема Re: РАЗДУМКА № 60нови [re: flora bg]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано02.07.11 09:01



Флорче, нека си помързелуват днес, пък ние като не можем да спим ...........


да си помечтаем



Тема Re: Добро утро - Добър ден!нови [re: Юлия 50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.07.11 09:04



... и от мен!



Юленеце, благодаря, че се погрижи за нашите кафенца,
а аз пък се сетих за онези прасенца...
Та да не бъдем егоисти, всички душа носим!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро - Добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано02.07.11 09:14



Права си всички душа носим






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.