Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: Buba67]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано21.07.11 14:54





На БИРАТА С ЛЮБОВ




Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: Юлия 50]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано21.07.11 16:07



Ехооо...момичета, приключих с прозорците и сега е ваш ред...И представете си колко станаха прозрачно чисти,щом видях на отсрещния тротоар две мравки в любовна схватка, и Мравчо си слагаше кондомче и то с цвят на праскова...

,тук е мястото за смях....
Хайде чао от мен,баба ще ходи да се труди, а вие си починете добре,направете си салатка и може по маааалко нещо да си пийнете/за дезинфекция/..



Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: guslik_33]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано21.07.11 21:56



И аз съм тук, върнах се от Прованса.Племеника в мое отсъствие е вдигал купон.Когато котката я няма ,мишките танцуват...


Юлче ,решихме да отложим ремонта, но все пак да те питам-какви там , четки, мечета и др. ще трябват? На всички боядисването ни е за пръв път. Латекс.

Редактирано от tia maria на 21.07.11 22:02.



Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: tia maria]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано22.07.11 07:44



Добро утро с този клип и любимото кафе ,разбира се!



Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.07.11 08:51



Днес е св.Мария-Магдалена.Празнуват всички Магдалени,Миглени, милени...и разни производни.нашата меголинка си има Имен ден.Освен това имаме и две рожденнички,дъщерята на Тинкерчето и моята внучка,родени на един и същи ден с разлика от една година.да са живи и здрави всички и ние покрай тях.почерпката е в темата,бягайте докато има от хубавата торта и питиета.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: tia maria]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано22.07.11 09:56



Охххх, ремонт, досадна работа, но неизбежна


Аз си купих латекс, готов оцветен, по скъп е от бялия латекс, но реших да не рискувам да си го оцветявам самичка.Избрах си го по каталога в магазина.Купих си също и телескопична дръжка 3м., много е удобна, защото няма нужда да се качваш по маси, или стълба. малката кръгла четка която си купих с нея оформях ъглите на тавана и ръбовете, като и нея я поставих на дръжката, като я ових стегнато с тиксо валяка е с къси косми, повече прилича на болана.Латекса се разрежда малко с вода, на моята бака сложих около 300-400гр.Топиш валяка в баката и боядисваш.
Тъй като неможах да се справя с отсичането на тавана- не ми хареса хИч и се ядосах боядисах тавана, и стените в цвят светло резеда.Да знаеш само колко хубаво стана.
Но вече зная, как да отсеча тавана, без да го изкривя неволята учи!
Когато започнеш да боядисваш си облечи дреха с дълъг ръкав, и дълъг панталон, че ще станеш цялата на точки

Хайде от мен толкова, а ти да почерпиш, за безплатния урок



Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: flora bg]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано22.07.11 10:00



Да ви са живи, и здрави, и да ви радват много!
Наздраве!



На именничката, здраве, и много усмивки, и на нея НаЗдРаВе!





Тема Re: Добър ден на ВСИЧКИ!нови [re: Юлия 50]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано22.07.11 14:27




Юлче , черпя веднага!



Тема Re: Ремонт ли ...нови [re: tia maria]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано22.07.11 20:11



до болка позната ситуация, преди 2 седмици приключи у нас ...



... butterfly effect ...

Тема Re: Ремонт ли ... [re: LlDl_ru]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.07.11 20:22



Блазе ви, че има кой да ви подкрепя да ремонтирате...
Блазе ми, че мен никой не ме подкрепя!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.