Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!  
Автор hrisstian (непознат)
Публикувано29.06.11 11:43



Здравейте,
по стечение на обстоятелствата разполагам с няколко бройки от лекарството от отрова от син скорпион,произвеждано единствено в Куба.

http://anticancer-bg.com/articles/transfer-facrtor

Ако ви интересува, моля пишете ми на veryup@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: hrisstian]  
Автор Viara82-205078 (непознат)
Публикувано29.06.11 18:21



Писах ти мейл, каква е цената? Как е съхранявано? Разбрах, че има значение. Преди колко време е доставено в България?

Сега пък името ми смени.. кво му става на тоя дир не знам

Редактирано от Viara82-205078 на 29.06.11 18:24.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Viara82-205078]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано29.06.11 18:40



Ами и аз се опитах да ти пиша бележка, но не се получи. Карай.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Вяра Желязкова (непознат)
Публикувано29.06.11 20:08



Пробвай на мейла vk2003@abv.bg както и skaype - scarabei82



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор hrisstian (непознат)
Публикувано06.07.11 00:30



email-a mi e veryup@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: hrisstian]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.07.11 14:48



Някой знае ли нещо за това?


Припомням, че Vidatox е търговското название на отровата от скорпион.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано08.07.11 21:02



Много странно, че имаше статия по този въпрос на сайта на Неогенезис и вече я няма... Но аз я четох преди време. Става въпрос за това, че кубинците го пускат на пазара като хомеопатично лекарство, което вече е в продажба в Албания мисля, но не съм много сигурна. Мисля, че беше Албания. Знам, че в момента Неогенезис се опитват да го регистрират на българския пазар. Дали успяват и докъде е стигнало всичко нямам идея.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: megolina75]  
Автор iliqn4e (член)
Публикувано08.07.11 21:44



От началото на юни месец,Лабиофам няма право да дава лекарството безплатно срещу епикриза(както беше).В Куба има фирма,една единствена,която вече продава това лекарство.Цената е около 230 евро за едно шишенце.Като ,ако пациента отиде там,го настаняват в болнично заведение.Има ли някакви процедури там-незнам.А може и с епикризата-лекари я разглеждат и назначават колко капки да се дават.В момента Атанаска има някакво количество дози.Ако някой иска-да и се обади.Информацията ми е от нея.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: iliqn4e]  
Авторaxell (Нерегистриран)
Публикувано30.07.11 10:48



ако някой има връзка а Атанаска бих искал да знам каква цена иска за отровата от син скорпион



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: axell]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.07.11 12:33



Пиши ми на мейла, да ти дам телефон на Атанаска.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Buba67]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано28.11.11 19:31



Здравейте,

Аз се сдобих с отрова от син скорпион, това което сега се продава от лабораторията в Куба - Vidatox 30CH - което е хомеопатично, до колкото разбирам. Интересува ме, тези които са по-запознати, каква е разликата с предишното, което се е давало. То "концентрат" ли е било? Аз го купих за 160 евра, днес като казах на хомеоптката ми тя каза, че хомеопатично можела и тя да ми приготви .....
Иначе на сайта на лекарството

има снимка как действа то на раковите клетки Пише също, че в куба струва 205 CUC /кубинско песо/ , което са си към 303 лева или 154 евра /използвам валутен конвертор, зависи от курса/ .
Иска ми се, ако някой го е ползвал преди и сега да обясни разликата. Дали и преди е било хомеопатия? Надявам се сега това да е достатъчно добро.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
АвторPUMA 69 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.11 16:13



зДРАВЕЙТЕ,АЗ НЕ СЪМ СПЕЦИАЛИСТ, НО ПОНЕЖЕ ГО ВЗИМА МЪЖА МИ ОТ ЕДНА ГОДИНА ГОРЕ-ДОЛУ ИМАМ НЯКАКВА ПРЕДСТАВА-ВИНАГИ Е БИЛО ХОМЕОПАТИЧНО, ОСНОВНО ИЗПОЛЗВАНА Е ОТРОВАТА ОТ СИН СКОРПИОН, КОЙТО СЕ ОТГЛЕЖДА В СПЕЦИАЛНИ ФЕРМИ .кАЗВАМ,ЧЕ СПОРЕД МЕН Е ЕДНО И СЪЩО-ЗАЩОТО НАЧИНЪТ МУ НА ПРИЕМАНЕ И СЪХРАНЕНИЕ Е ЕДНАКЪВ С ПРЕДИШНОТО -ВСЪЩНОСТ ИМА РАЗЛИКА САМО В ШИШЕНЦАТА.вИЕ ОТ САЙТА, КОЙТО СТЕ ИЗПИСАЛИ ЛИ ГО ПОРЪЧАХТЕ?и ЗА КОЛКО ВРЕМЕ ПРИСТИГА И ВАЖНОТО Е СРОКА НА ГОДНОСТ.иНАЧЕ ПОМАГА ПОНЕ ПРИ НЕГО.жЕЛАЯ ЗДРАВЕ И УСПЕХ В ТЕЖКАТА БОРБА!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: PUMA 69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.11.11 17:52



Не знам дали е едно и също, но знам че се прави различна дозировка за всеки отделен случай. Има приятелка, която така й направиха. Изпрати си епикриза и изследванията и наравиха специално за нея.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: megolina75]  
АвторPUMA69 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.11 20:10



Да,и ние пратихме епикриза и ни определиха дозата, и ни изпратиха ,колкото шишенца трябваше-вътре е едно и също съдържаниета на ваксината.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: PUMA69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.11.11 22:02



Да, сигурно съдържанието е едно и също, но знаеш, че дозировката е много важна, пропорциите

Понякога това е ключът, защото иначе ми звучи като химиотерапията- всички ползваме едни и същи /за един и същи вид рак/, но не всички имаме еднакви резултати А истинската хомеопатия си е индивидуална и в повечето случаи помага И аз съм решила да пробвам със синия скорпион. Желая здраве, Пумичке



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: PUMA 69]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано03.12.11 08:20



Пумичке, извини ме, че чак сега ти пиша. На мен ми го донесоха от Куба, но на сайта има написана цената, в смисъл ако някой се съмнява защото преди е било безплатно... Аз им писах въпрос за разликата, казаха ми че няма разлика, или по-скоро че не би трябвало да има. Също са ми написали да отида за консултация, за да ми определят дозата, но аз им писах сега пак мейл с молба да го направим дистанционно... Също не ми е ясно какво правят в Албания, защото тя е много по-близка алтернатива, но пък нещо нямам много вяра на тази държава. Но ако всичко там е с техен персонал, ако човек не може да отиде до Куба, Албания остава вариянт. Като имам отговор ще кажа. Пумичке, вие как го приемате? Какви подобрения постигнахте? Аз сега го почнах, както е на листовката - два пъти по капки. Според мен тук идеята е по колко пъти на ден - два или три. Защото все пак е хомеопатично лекарство, броя на капките не би трябвало да е от значение... Само размишлявам





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано03.12.11 16:57



И броят на капките е от значение

Това, че е хомеопатично няма връзка с дозировката. Ефектът е основно върху имунната система- засилва я.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано06.12.11 10:23



Извинявай, че пиша чак сега -тежка химиотерапия-предозиран беше кошмар мислех, че това е всичко...но и този път се размина.....Сега, понеже той е с карценом на бял дроб-3стадий, и му препоръчаха 3 пъти по 5 капки, и понеже е на химиотер пие и АНСС.Аз се свързах с фондация Неогенезис преди 1 година и всъщност оттам имам и информацията за Албания и за всичко останало-просто препродават ваксината , иначе си е оригинална, дори хора от София пътуват до Албания и оттам се снабдяват с ваксината-това е от мен , ако мога с нещо да ти бъда полезна тук съм!Прегръщам те и ти желая здраве, сили и кураж!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: puma69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано07.12.11 22:18



Пумичке, в какво разтваряш капките? Аз си чака още дозировката, че трудно се свързвам с доктора, но поне да знам в какво да разтворя





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: megolina75]  
АвторПeтkoвa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.11 08:05



Капките се слагат под езика, без да серазтварят в нищо.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Пeтkoвa]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано08.12.11 08:13



Благодаря много





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: megolina75]  
Автор iliqn4e (член)
Публикувано08.12.11 11:58



да,не се разтварят.не са с неприятен вкус,за момент ми изтръпна езика.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: megolina75]  
Авторpuma 69 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.11 15:43



Не се разтварят , а се слагат под езика, но понеже продуктът е хомеопатичен има неща , които се спазват , като при другите хомеопатични лекарства.Чао и успех!





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: iliqn4e]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано08.12.11 16:43



И аз Илиянче изпитах подобно чувство... Но реших, че е защото съчетавам капките с друго алтернативно лечение

Дано да усили ефекта на основното лечение! Благодаря за информацията, много ми бе полезна!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: puma69]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано10.12.11 00:54



Много ти благодаря, извини ме че и аз пиша със закъснение. Мислех, че съм отговорила, а сега видях че не съм. Аз още чакам отговор за дозировката, през това време си ги взимам на два пъти по 5 капки. Жената, която ми съдейства да ги взема е със същото заболяване и състояние като мен и е пращала епикриза, изписали са й ги с тази дозировка /така е и на упътването/. Като имам отговор ще пиша. И аз ги капя директно на езика /и това е на упътването/, но е трудно да се отмерят точно 5, понякога капват и повече.


Редактирано от ggs на 10.12.11 00:55.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.11 08:37



Успех, вяра и кураж! Ако мога да бъда полезна с още нещо - не се колебай, пиши,ще се радвам да помогна!





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: puma69]  
Автор iliqn4e (член)
Публикувано10.12.11 22:30



почти всички рецепти,които съм виждала са сутрин и вечер по 5 капки.два пъти съм попадала на рецепти 3 пъти по 5 капки



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: puma69]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано11.12.11 21:26



Благодаря!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
АвторKpucтuaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.12 22:12



Продавам отрова от син скорпион и антиоксидант към нея,купена е лично от Куба,но за съжаление прекалено късно :(

за контакти : kristy@dir.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Kpucтuaнa]  
Автор krasimira72 (непознат )
Публикувано23.01.12 20:30



spe6no!
molq vi ,kajete kak izglejda originalnata opakovka na otrovata ot sin skorpion i nqkoi ot vas dali e 4uval za didi tzerovska,koqto jivee v havana i s epikrizata go izpra6ta do bylgariq_



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Kpucтuaнa]  
Авторgoнuka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.12 13:51



Моля, ако все още имате лекарството, пишете ми на donkamih@abv.bg, защото съпругът ми е в тежко състояние.
Благодаря!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: goнuka]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.12 20:40



Здравейте, преди няколко дни , ми предложиха , но аз получих от друго място и я отказах-може да проверите дали е останала.Ето адрес за връзка-anito9999@abv.bg-Желая здраве, кураж, сили и вяра!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: puma69]  
Авторboikostar (Нерегистриран)
Публикувано02.04.12 22:28



Здравейте,предполагам,че това "нещо"наречено Vidatox лекува..днес се свързах с клиника в Куба,която се занимава точно с такова лечение!Докторката ми обясни,че е най добре да да се иде там но България е много далече и хората със такова заболяване не се навиват да летат....варианта е близък да иде до там,на летището го посреща човек от клиниката-по епикризата се изработва лечение-изписва се рецепта-и си го взимаш от аптека(има международни на летището в Хавана).Струва между 220-250 USA Долара зависи от курса в момента който се мени постоянно.Мислех на 17 април да летя,но установих че и в Албания има представител на Лабиофарм...нещо хич не им вярвам на тях...обаче няма как-отивам до там предполагам другата седмица!А иначе хората които го използват не е лошо да пишат какво е състоянието след приема му....??!!!!Благодаря им предварително!!!



Тема Внимание това "лекарство" е пълна лъжа !!!нови [re: hrisstian]  
АвторЙo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.12 14:20





Въпрос:Здравейте,

мен ме интересува, какво мислят експертите за кубинския медикамент Vidatox. Имам неоперативен дребноклетъчен рак на белия дроб и преминах през 6 химиотерапии и 36 лъче терапии. Не е ли сега най-добрия момент ако изобщо да започна терапия с Vidatox? Какво имам да губя?

Отговор от Prof. Dr. med. Frickhofen: Краткия отговор на Вашият въпрос е: Пари.

Дългият отговор е: Направих проучване и получих допълнителна информация и от информационната служба на Центъра за изследване на рака в Хайделберг (Krebsforschungszentrum Heidelberg - един от най-реномираните в света). Vidatox се произвежда от фирма Labiofam (Havanna) от отровата на еин в Куба живеещ скорпион. Продава се в опаковки по 30 ml течност, който струват най-малко по 100 EUR/опаковка. Течноста трябва да се поема орагно няколко пъти на ден. Твърди се че през последните 15 години в Куба са лекувани повече от 10.000 пациенти с рак с това лекарство. Като ефекта е, е подобряване на качеството на живот на болните и забавяне на развитието на рака. За нието един от тези ефекти няма доказателства в научната литература.

В достъпната информация се казва, че Vidatox е наследник или друг метод за производство на дълго прилагания в Куба екстракт с името ESCOZUL. Също така за този продукт ESCOZUL не съществуват никакви публикации от контролирани изследвания върху пациенти, въпреки че се твърди че с него са лекувани над 70.000 пациенти с рак. Главната служба по лекарствата в Куба CECMED е публикувала още преди години едно настойчиво предупреждение в което ESCOZUL се определя като измамен природен продукт, който крие рискове за пациентите. Това предупреждение може да се намери и прочете на следния адрес (на испански)

Моето резюме е: Mein Resumee: пладнешки грабеж и използване на безизходната ситуация на отчаяните раково болни! Абсолютно непрепоръчително!



Тема Re: Внимание това "лекарство" е пълна лъжа !!!нови [re: Йo]  
АвторЙo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.12 14:35



Link:





Тема Re: Внимание това "лекарство" е пълна лъжа !!!нови [re: Йo]  
Автор Бойко Тодоров (непознат )
Публикувано04.04.12 20:38



Може би...но все пак има хиляди чакащи в Куба за лечение в техни клиники!От всякакви националности!Има открити международни аптеки специално за това лекарство....Американците са се опитали да го направиат същото но уви-нещо не им се получава.....адски много шум има покрай това лекарство-затова съм по склонен да вярвам...а и какво остава друго...освен вярата и надеждата за живот на близките ни....в крайна сметка психиката се оказва главен фактор!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: hrisstian]  
Автор elb (новак)
Публикувано10.04.12 14:51



ами ние купихме от албания , майка ми го пие горе доло от 3 месеца все още не знам какви са резултатите и до колко помага . Щом направи скенер ще пиша какво е положението.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: hrisstian]  
Авторлeнu (Нерегистриран)
Публикувано15.04.12 20:38



Интересувам се да закупя оригинална отрова от син скорпион за обезболяване на онкоболен пациент.

Моля пишете тук, ако можете да помогнете.

Благодаря ви.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: лeнu]  
Автор Бойко Тодоров (непознат )
Публикувано18.04.12 00:10



Мисля да ида до Албания...ако искате идвайте с мен...пишете на личния Мail :boikostar@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: elb]  
Автор Бойко Тодоров (непознат )
Публикувано18.04.12 23:10



Здравей ЕЛВ,какъв е карцинома на Майка ти?Найстина е интересно какво ще покаже скенера...дано да имате успех-пожелавам ви го от сърце!!!
Пишете....



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: elb]  
Автор Бойко Тодоров (непознат )
Публикувано18.04.12 23:26



Ели,как се сдобихте със скорпиона....аз също съм от Плевен-но родителите ми са в София,мисля да тръгвам за Албания,но не зная с какво ще се сблъскам....от един месец съм като във филм....майка ми е с рак на стомаха,пратих хистологията в една турска клиника,защото в онкото в Дървеница ми скъсаха нервите...направо съм без коментар-с какви неща се сблъсках не е истина...

Редактирано от Бойко Тодоров на 18.04.12 23:33.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано19.04.12 10:30



Здравейте!В последно време рядко пиша във форума,защото се навъдиха доста "всезнаещи коментатори",които "компетентно"обсъждат част от мненията,без дори да са пробвали и една малка част от нещата,които се прилагат като алтернативни препарати, и без да имат лично наблюдение върху действието им.
За да не се ровите в темите накратко ще ви опиша нашият случай.Дъщеря ми е с мозъчен тумор-астроцитом,частично отстранен през м.февруари 2009г.През м.ноември 2009г започна да пие отрова от син скорпион,която ни донасяха от Куба.Първата година отровата беше в стъклени шишенца и се разтваряше в дестилирана вода.След това започнаха да ни донасят от тази която се капе под езика.Две години и три месеца е времето през което е приемала отрова от син скорпион,освен нея през този период е приемала и други неща / тибетски билки,капсули с чесън,куркума,ленено олио,новомин/
За този период от време остатъкът от тумора се сви с 0,5 см и за сега е в застой /няма рецидив и метастази/.Тя се чуства добре,ходи на работа,гледа си дечицата.Не зная какво от тези всичките неща помага или всичките вкупом оказват този положителен ефект,но факт е,че вече трета година след операцията състоянието й е доста добро.
Мисля,че когато човек е изпаднал в ситуация да бъде лекуван в България,няма друг шанс освен да се самообразова и да рискува самолекувайки се.
Желая на всички много сили и успех в тази трудна борба!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.04.12 14:31



Рени, мила, винаги ми е приятно да чета за хубавите резултати, така че не ни лишавай от присъствието си в Клуба!

За съжаление, влизат и хора, които или пишат по принцип, или държат да са последна инстанция с мнението си, или дори заплашват с "Божия гняв", ако някой им се противопостави (!). Излишно е да се занимаваме с такива случаи, защото всички тук си имат далеч по-големи грижи. Между другото, тъкмо по тази причина в повечето (ако не във всички) клубове могат да пишат само регистрирани, а много от клубовете станаха и VIP, т.е. влизането е само с покана. Това, поне засега, ми се струва безумна идея за форум като нашия, но знае ли човек... Засега просто не се впрягай, подминавай такива постинги, защото най-важното е да помагаме на тези, които истински се нуждаят от Клуба.
Поздрави и целувки на теб и дъщеричката ти!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 19.04.12 22:53.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: reni56]  
Автор boikostar1 (непознат )
Публикувано19.04.12 22:43



Здрвейте!Супер е че,дъщеря ви е добре!Радвам се наистина от сърце!Другата седмица мисля да ходя до Албания за лекарството-нещо не им вярвам много на Албанците,но няма как....Вие от Куба ли сега е носят или от Албания е взимате...?
Благодаря предварително!

Редактирано от boikostar1 на 19.04.12 22:44.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: boikostar1]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано20.04.12 06:12



Здравей Бойко!Преди нова година свърши последната доза която имахме и не сме вземали друга,но всичко ни донасяха от Куба.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
Автор elb (новак)
Публикувано25.04.12 22:20



Здравейте! Съжалявам че нямах възможност да отговоря толкова време! Наш познат ни го донесе купихме 2 шишета, но както вече казах нямаме още резултати. Майка ми е с карцином на дебелото черво с множество разсейки в бял дроб.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
АвторCвeтлuн (Нерегистриран)
Публикувано29.04.12 17:38



здравей Бойко,
моята сестра е със същото заболяване. Кога смяташ да ходиш до Албания?
бих искал и аз да дойда, ако нямаш нищо против.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: elb]  
Автор boikostar1 (непознат )
Публикувано29.04.12 23:36



Ок!Elb пиши как са нещата след скенера.....PLEASE!!!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано08.05.12 12:34



Здравейте! За първи път се включвам в този клуб.Моят съпруг е с рак на простатата. Интересува ме лекарството от син скорпион, как може да се намери и каква е цената? Може да ми пишете и на vesi.sof@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: vesela]  
Автор boikostar1 (непознат )
Публикувано10.05.12 23:02



Албания.Най близко от там....аз се каня да тръгна за там в най скоро време...но то не едно вече...



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: hrisstian]  
Авторnnn (Нерегистриран)
Публикувано16.05.12 11:52



Здравейте,
Баща ми почина от рак и не успях да му дам отровата от син скорпион,която му купих от Албания.Ако някой проявява интерес нека ми пише-printland@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: axell]  
Автор kubineza (непознат )
Публикувано01.10.12 14:34



Донесох от куба "VidatoX"30 ml. Ако някой желае да ми се обади на Е-маила ivaneta2007@yahoo.de благодаря!



Тема vidatoxнови [re: nnn]  
Автор mercedito (непознат )
Публикувано05.10.12 21:35



Донесох от куба "VidatoX"30 ml. Ако някой желае, да ми се обади на *****

Тук не се публикуват лични телефони.
Хората могат да ви пишат на Лични бележки.
Ако желаете, оставете и имейла си.

Редактирано от *jull** на 06.10.12 07:28.



Тема Re: vidatoxнови [re: mercedito]  
Автор mercedito (непознат )
Публикувано06.10.12 08:54



Донесох от куба "VidatoX"30 ml.Пишете на меила goliamata_ekskurzia@abv.bg или на
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn



Тема НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ!!!!!нови [re: hrisstian]  
Автор LaMejor (непознат )
Публикувано05.11.12 17:00



Не вярвайте на продавачите!!!! Скоро ни се наложи да търсим продукта. Цената му е 150 € и се продава ЕДИНСТВЕНО след прилагане на оригинална експертиза на болния + заверена преведена! Няма как ей така някой да отиде и да го донесе, все едно е купил 5 бири от магазина!!!!!!В Европа се намира единствено в Албания. Дозировката се определя от лекар. Освен това има строги изисквания за съхранение! Шарлатаните, които го продават с цел печалба кой знае къде са го складирали.
Ако наистина искате да помогнете на близък в нужда, не се доверявайте на измамници!!!


Редактирано от Buba67 на 08.11.12 15:32.



Тема Re: НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ!!!!!нови [re: LaMejor]  
Автор mercedito (непознат )
Публикувано23.11.12 18:27



Незнам как може с едно ходене до Албания да се прецени че всички които продават видатокс са мошеници.Не забравяйте че оригинала е кубински и се внася в бг много преди тия италиански мошеници да направиат клиниката в Албания .А колкото до епикриза всеки може да я прати по меил до куба и да получи доэировка и лечение!



Тема Re: НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ!!!!!нови [re: mercedito]  
Автор GPirgova-211847 (непознат )
Публикувано17.04.13 18:31



Здравейте! Наскоро попаднах на информация за това "вълшебно" лекарство против рак и реших да потърся научните статии, подкрепящи това твърдение. Такива не открих. Напротив, Vidatox се оказа, че е просто поредната "печатница за пари", разчитаща на отчаянието на хората. Този продукт трябва да бъде разобличен като обикновеният етанол, който е, без каквито и да било лекарствени свойства. Моля ви, ако все пак сте решили да си дадете парите на тези измамници, преди това прочетете превода на тази статия, който си позволих да направя --> https://docs.google.com/document/d/1yx18zGFZS7wY-F1OLGcltbsYQ2eOw9ebKCODWgAp9pc/edit . Този фалшив продукт не е евтин, вместо него може да се използват реални медикаменти. Не искам да убивам надеждите на хората, но в този случай даването на фалшива надежда с Vidatox е опасно, в случай, че бъде предпочетен пред реално лечение!



Тема Re: НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ!!!!!нови [re: GPirgova-211847]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано15.06.13 21:01



БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА НА СТАТИЯТА!и сега излиза,че поредното "чудо" пак е измама!а Неогенезис рекламира този продукт,аз мислих,че поне на тях може да се вярва,а то какво излиза?те ли са излъгани или знаят и ни лъжат?



Тема Re: НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ!!!!!нови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано15.06.13 21:36



От истинския до лъжовния има само една крачка, зависи от къде го купуваш и има лиценз за тези неща, купувайте от там където ви дават гаранция. От случайни търговци не купувайте. Неогенезис много пъти предупреждаваше за това, но хората се хващат за всичко което им се продава и не питат, не искат документи, просто купуват. Когато някой ти го продава с ганация и оригинал, значи е така, друг е въпроса дали човек не е закъснял за лечението му. А за омаскаряването на нещо и някой в България хора много, дал Господ. Пазете се от правокатори, те са навсякъде.
Леонидас, не се хващай на въдицата, преди да си говорила с представител на Неогенезис и преди да си разбрала до колко може да лекува този продукт рака, в кой етап на развитието на рака е възможно и дават ли се гаранции по принцип. И колко.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ!!!!!нови [re: Kaлoянa]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано16.06.13 13:29



благодаря ти за съвет.До сега винаги съм мислила,че Неогенезис е стабилна и сериозна фирма,ще видим...

Редактирано от leonidas22 на 16.06.13 13:40.



Тема Елена Банова - Препарат с отрованови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано20.06.13 21:57



от син скорпион е с доказан антитуморен ефект!

Силата му е в това, че разгражда злокачествените клетки и помага на здравите да възстановяват своите клетъчни вериги



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Елена Банова - Препарат с отрованови [re: Kaлoянa]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано18.11.13 17:55




такъв препарат купихме и вече пием 3- и ден. Ако прочетете информацията по-надолу, там е написано ,че може да се пие заедно с други антиракови препарати. Дали някой знае, може ли да се приеме заедно с вит. Б17 ?

Редактирано от *jull** на 18.11.13 18:00.



Тема Re: Елена Банова - Препарат с отрованови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.11.13 10:29



Leonidas, това си е хомеопатична добавка за регулиране на имунната система. Може да се пие с други неща.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Елена Банова - Препарат с отрованови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано19.11.13 12:44



по съвета на jull,писах във фондация "Неогенезис" и получих отговора на моя въпрос,пиша го тук,ако някой ще се интересува от това:"Алиса,няма клинични изследвания за едновременно приложение на "Видатокс" и витамин В17,по простата причина,че витаминът не фигурира в онкологичното лечение-той беше само експеримент в Канада преди 10-12 години,но резултатите показаха висока смъртна опасност и затова забраниха приложението му.
Следователно е недопустимо и такова експериментиране за когото и да било.
Елена Банова,
председател на фондация "Неогенезис""



Тема Re: Елена Банова - Препарат с отрованови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.11.13 15:35



И след като е с "висока смъртна опасност" защо се продава официално в Украйна?
Така де, риторичен въпрос.
Леонидас, на твое място бих говорила и с онези от украинския сайт. Какво е тяхното мнение? Дават ли гаранция, че не вредят?

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Елена Банова - Препарат с отрованови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано21.11.13 12:24



и аз се чудя на този отговор.Значи и Русия и Украина са "бананови" републики и продават официално отрова за своите граждани?а вече и в Америка в много щати е разрешена тази добавки или витамин,както и да го наричате.И в Германия го продават официално!такава глупост отдавна не съм чела,съжалявам за фондацията.Явно още не са се договорили за вноса му в България,представям си какви цени ще му сложат!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.