Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: elb]  
Автор Бойко Тодоров (непознат )
Публикувано18.04.12 23:26



Ели,как се сдобихте със скорпиона....аз също съм от Плевен-но родителите ми са в София,мисля да тръгвам за Албания,но не зная с какво ще се сблъскам....от един месец съм като във филм....майка ми е с рак на стомаха,пратих хистологията в една турска клиника,защото в онкото в Дървеница ми скъсаха нервите...направо съм без коментар-с какви неща се сблъсках не е истина...

Редактирано от Бойко Тодоров на 18.04.12 23:33.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано19.04.12 10:30



Здравейте!В последно време рядко пиша във форума,защото се навъдиха доста "всезнаещи коментатори",които "компетентно"обсъждат част от мненията,без дори да са пробвали и една малка част от нещата,които се прилагат като алтернативни препарати, и без да имат лично наблюдение върху действието им.
За да не се ровите в темите накратко ще ви опиша нашият случай.Дъщеря ми е с мозъчен тумор-астроцитом,частично отстранен през м.февруари 2009г.През м.ноември 2009г започна да пие отрова от син скорпион,която ни донасяха от Куба.Първата година отровата беше в стъклени шишенца и се разтваряше в дестилирана вода.След това започнаха да ни донасят от тази която се капе под езика.Две години и три месеца е времето през което е приемала отрова от син скорпион,освен нея през този период е приемала и други неща / тибетски билки,капсули с чесън,куркума,ленено олио,новомин/
За този период от време остатъкът от тумора се сви с 0,5 см и за сега е в застой /няма рецидив и метастази/.Тя се чуства добре,ходи на работа,гледа си дечицата.Не зная какво от тези всичките неща помага или всичките вкупом оказват този положителен ефект,но факт е,че вече трета година след операцията състоянието й е доста добро.
Мисля,че когато човек е изпаднал в ситуация да бъде лекуван в България,няма друг шанс освен да се самообразова и да рискува самолекувайки се.
Желая на всички много сили и успех в тази трудна борба!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.04.12 14:31



Рени, мила, винаги ми е приятно да чета за хубавите резултати, така че не ни лишавай от присъствието си в Клуба!

За съжаление, влизат и хора, които или пишат по принцип, или държат да са последна инстанция с мнението си, или дори заплашват с "Божия гняв", ако някой им се противопостави (!). Излишно е да се занимаваме с такива случаи, защото всички тук си имат далеч по-големи грижи. Между другото, тъкмо по тази причина в повечето (ако не във всички) клубове могат да пишат само регистрирани, а много от клубовете станаха и VIP, т.е. влизането е само с покана. Това, поне засега, ми се струва безумна идея за форум като нашия, но знае ли човек... Засега просто не се впрягай, подминавай такива постинги, защото най-важното е да помагаме на тези, които истински се нуждаят от Клуба.
Поздрави и целувки на теб и дъщеричката ти!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 19.04.12 22:53.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: reni56]  
Автор boikostar1 (непознат )
Публикувано19.04.12 22:43



Здрвейте!Супер е че,дъщеря ви е добре!Радвам се наистина от сърце!Другата седмица мисля да ходя до Албания за лекарството-нещо не им вярвам много на Албанците,но няма как....Вие от Куба ли сега е носят или от Албания е взимате...?
Благодаря предварително!

Редактирано от boikostar1 на 19.04.12 22:44.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: boikostar1]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано20.04.12 06:12



Здравей Бойко!Преди нова година свърши последната доза която имахме и не сме вземали друга,но всичко ни донасяха от Куба.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
Автор elb (новак)
Публикувано25.04.12 22:20



Здравейте! Съжалявам че нямах възможност да отговоря толкова време! Наш познат ни го донесе купихме 2 шишета, но както вече казах нямаме още резултати. Майка ми е с карцином на дебелото черво с множество разсейки в бял дроб.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Бойко Тодоров]  
АвторCвeтлuн (Нерегистриран)
Публикувано29.04.12 17:38



здравей Бойко,
моята сестра е със същото заболяване. Кога смяташ да ходиш до Албания?
бих искал и аз да дойда, ако нямаш нищо против.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: elb]  
Автор boikostar1 (непознат )
Публикувано29.04.12 23:36



Ок!Elb пиши как са нещата след скенера.....PLEASE!!!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН! [re: Бойко Тодоров]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано08.05.12 12:34



Здравейте! За първи път се включвам в този клуб.Моят съпруг е с рак на простатата. Интересува ме лекарството от син скорпион, как може да се намери и каква е цената? Може да ми пишете и на vesi.sof@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: vesela]  
Автор boikostar1 (непознат )
Публикувано10.05.12 23:02



Албания.Най близко от там....аз се каня да тръгна за там в най скоро време...но то не едно вече...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.