Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: Buba67]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано28.11.11 19:31



Здравейте,

Аз се сдобих с отрова от син скорпион, това което сега се продава от лабораторията в Куба - Vidatox 30CH - което е хомеопатично, до колкото разбирам. Интересува ме, тези които са по-запознати, каква е разликата с предишното, което се е давало. То "концентрат" ли е било? Аз го купих за 160 евра, днес като казах на хомеоптката ми тя каза, че хомеопатично можела и тя да ми приготви .....
Иначе на сайта на лекарството

има снимка как действа то на раковите клетки Пише също, че в куба струва 205 CUC /кубинско песо/ , което са си към 303 лева или 154 евра /използвам валутен конвертор, зависи от курса/ .
Иска ми се, ако някой го е ползвал преди и сега да обясни разликата. Дали и преди е било хомеопатия? Надявам се сега това да е достатъчно добро.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
АвторPUMA 69 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.11 16:13



зДРАВЕЙТЕ,АЗ НЕ СЪМ СПЕЦИАЛИСТ, НО ПОНЕЖЕ ГО ВЗИМА МЪЖА МИ ОТ ЕДНА ГОДИНА ГОРЕ-ДОЛУ ИМАМ НЯКАКВА ПРЕДСТАВА-ВИНАГИ Е БИЛО ХОМЕОПАТИЧНО, ОСНОВНО ИЗПОЛЗВАНА Е ОТРОВАТА ОТ СИН СКОРПИОН, КОЙТО СЕ ОТГЛЕЖДА В СПЕЦИАЛНИ ФЕРМИ .кАЗВАМ,ЧЕ СПОРЕД МЕН Е ЕДНО И СЪЩО-ЗАЩОТО НАЧИНЪТ МУ НА ПРИЕМАНЕ И СЪХРАНЕНИЕ Е ЕДНАКЪВ С ПРЕДИШНОТО -ВСЪЩНОСТ ИМА РАЗЛИКА САМО В ШИШЕНЦАТА.вИЕ ОТ САЙТА, КОЙТО СТЕ ИЗПИСАЛИ ЛИ ГО ПОРЪЧАХТЕ?и ЗА КОЛКО ВРЕМЕ ПРИСТИГА И ВАЖНОТО Е СРОКА НА ГОДНОСТ.иНАЧЕ ПОМАГА ПОНЕ ПРИ НЕГО.жЕЛАЯ ЗДРАВЕ И УСПЕХ В ТЕЖКАТА БОРБА!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: PUMA 69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.11.11 17:52



Не знам дали е едно и също, но знам че се прави различна дозировка за всеки отделен случай. Има приятелка, която така й направиха. Изпрати си епикриза и изследванията и наравиха специално за нея.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: megolina75]  
АвторPUMA69 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.11 20:10



Да,и ние пратихме епикриза и ни определиха дозата, и ни изпратиха ,колкото шишенца трябваше-вътре е едно и също съдържаниета на ваксината.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: PUMA69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.11.11 22:02



Да, сигурно съдържанието е едно и също, но знаеш, че дозировката е много важна, пропорциите

Понякога това е ключът, защото иначе ми звучи като химиотерапията- всички ползваме едни и същи /за един и същи вид рак/, но не всички имаме еднакви резултати А истинската хомеопатия си е индивидуална и в повечето случаи помага И аз съм решила да пробвам със синия скорпион. Желая здраве, Пумичке



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: PUMA 69]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано03.12.11 08:20



Пумичке, извини ме, че чак сега ти пиша. На мен ми го донесоха от Куба, но на сайта има написана цената, в смисъл ако някой се съмнява защото преди е било безплатно... Аз им писах въпрос за разликата, казаха ми че няма разлика, или по-скоро че не би трябвало да има. Също са ми написали да отида за консултация, за да ми определят дозата, но аз им писах сега пак мейл с молба да го направим дистанционно... Също не ми е ясно какво правят в Албания, защото тя е много по-близка алтернатива, но пък нещо нямам много вяра на тази държава. Но ако всичко там е с техен персонал, ако човек не може да отиде до Куба, Албания остава вариянт. Като имам отговор ще кажа. Пумичке, вие как го приемате? Какви подобрения постигнахте? Аз сега го почнах, както е на листовката - два пъти по капки. Според мен тук идеята е по колко пъти на ден - два или три. Защото все пак е хомеопатично лекарство, броя на капките не би трябвало да е от значение... Само размишлявам





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано03.12.11 16:57



И броят на капките е от значение

Това, че е хомеопатично няма връзка с дозировката. Ефектът е основно върху имунната система- засилва я.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН!нови [re: ggs]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано06.12.11 10:23



Извинявай, че пиша чак сега -тежка химиотерапия-предозиран беше кошмар мислех, че това е всичко...но и този път се размина.....Сега, понеже той е с карценом на бял дроб-3стадий, и му препоръчаха 3 пъти по 5 капки, и понеже е на химиотер пие и АНСС.Аз се свързах с фондация Неогенезис преди 1 година и всъщност оттам имам и информацията за Албания и за всичко останало-просто препродават ваксината , иначе си е оригинална, дори хора от София пътуват до Албания и оттам се снабдяват с ваксината-това е от мен , ако мога с нещо да ти бъда полезна тук съм!Прегръщам те и ти желая здраве, сили и кураж!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН! [re: puma69]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано07.12.11 22:18



Пумичке, в какво разтваряш капките? Аз си чака още дозировката, че трудно се свързвам с доктора, но поне да знам в какво да разтворя





Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН! [re: megolina75]  
АвторПeтkoвa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.11 08:05



Капките се слагат под езика, без да серазтварят в нищо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.