Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ТЕЛК ?!?нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.11.16 11:25



Времето за ТЕЛК е относително понятие. До три месеца би трябваало да имаш писмо. Какво ще ти назначат не е ясно, но ще го пише в писмото. Можеш да направиш изследванията където решиш. По принцип личният лекар дава направления за исканите изследвания, но ти май нямаше.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ТЕЛК ?!?нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано30.11.16 07:41



Нямам ,ще мина на частно.



Тема Re: ТЕЛК ?!?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано05.12.16 17:51



Получих писмото ! Назнсчено ми е изследване ООДТова пък какво е ?



Тема Re: ТЕЛК ?!?нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.12.16 22:38



Само ООД ли пише на реда?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ТЕЛК ?!?нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано06.12.16 16:08



Бързо е писано сякаш първолак го е писал с полу - печатни букви Личната ще каже ..
Може да не разчитам добре.Първата със сигурност е 0 ,последната Д .Оф ,утре ще вървя да видя.Днес ми е много зле ,пак безсънна серия ...



Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано07.12.16 12:21



ООД значело областен онкологичен диспансерТъй като имам месец до датата моха ли да си преместя документите е друг ?
Или да не се главоболя ,съставът се е сменил от времето ,когато имахме проблеми.В другия диспансер като разберат ,че не съм осигурена ще ме приемат с радост



Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.12.16 14:01



Диспансерите приемат пациенти по постоянен адрес в общината, в която се намира диспансера. Т.е. ако по лична карта се водиш в Плевен, би трябвало да вземеш мнение от там, иначе във всеки диспансер ще ти вземат парите, още повече, че ако реши онколога може да те пусне през изследванията /ПКК, биохимия, маркер, ехограф и т.н./ и да трябва да плащаш освен за мнението му /до миналата година беше 30 лв./ и за самите изследвания.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: Buba67]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано07.12.16 16:42



Аз септември бях на ТЕЛК.Телка ми е в Добрич .Там имат онко диспансер,но аз не съм регистрирана там.Аз съм в Света Марина Варна.Никой не ми направи проблем ,че мнението на онколога не е от онкото в Добрич.Видео зон ми направиха в Каварна,защото нямаше три месеца от както бях регистрирана и не можеха да ми пускат изследвания.Дано съм полезна.



Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: batnacko]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано26.12.16 18:32



А дали мога да представя изследвания за друг проблем ,напр.много ме боли кръста ,тилът ,рамената от неправилната стойка.Никой не ме пита за това ,а то е важно.Боли ме стъпалото на другия крак ,който понася тежеста ,като стъпвам си свивам пръстите като нокти на птица ,как да обясня...движението пръсти - пета ,което си е нормално ми причинява болки .



Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.12.16 18:57



Можеш да ги представиш, но ако не са описани в заявлението за явяване, може и да не ги отразят.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.