Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Допълвам въпроситенови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.11.13 20:29



Винетките не се различават по нищо от другите, за които се плаща.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Допълвам въпроситенови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.11.13 21:20



Благодаря ти, Бубе, и аз така си мислех.





Тема Отказах се от ТЕЛКнови [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано07.09.15 11:36



За днес имах дата за ТЕЛК, но подписах /по препоръка на доктора/, че се отказвам от преглед, защото щяха да ми спрат болничните, ако излезе ново решение на ТЕЛК. Не можело и болнични, и ТЕЛК. Така губя 4 месеца от пенсията, но пък ще си взимам болничните, което е по-добре. След като ми дадат последния болничен /химиотерапията 8-ия курс по мои изчисления приключва Декември/ ми казаха, да си подам отново документи за ТЕЛК. Нямало проблем после!!!
Ама аз се зачудих, как досега от първата диагноза имах ТЕЛК до 1-ви Септември и 2 месеца получавах и пенсия и болнични? Кое е различното? Може би като включват и новата операция се дублира периода и затова?

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Отказах се от ТЕЛКнови [re: kras4o_k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.09.15 18:44



Може и болнични и пенсия, ако имаш обостряне на болестта, което налага агресивна терапия.
Въпросът е как тълкуват втората операция, какъв е вида на рака. Т.е. дали е обостряне /развитие/ на първичния рак или съвсем нов вид рак.
Взела си решение, не го мисли, важното е, че резултатите са добри.
Прегръдка от мен.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема промяна дата ТЕЛК???нови [re: Buba67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано24.01.16 21:23



Здравейте, имам нужда от съвет. Днес получих писмото за явяване на ТЕЛК и ми съвпада с датата на Херцептина. Не мога да го отложа и не искам/Херцептина/. Възможно ли е и има ли някаква поцедура да го променя с един ден без да се налага да чакам пак нова дата, която сигурно ще е след още 2 месеца? Мисля утре да отида и да питам в деловодството, но ако някой е имал същия случай, моля да ми даде инфо, че ми е притеснено.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: промяна дата ТЕЛК??? [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано24.01.16 22:04



Красинце, не се притеснявяй. Иди се обади, че не можеш да явиш в този ден. Естествено, че лечението е най - главния приоритет! Ще ги отложат датата, но не вярвам да е за след дълго, имат срок от изтичане на предишния. Струва ми се, че един месец беше. Носи някакъв документ за това, че ти е ден за Херцептина.

Целув!



Тема Re: промяна дата ТЕЛК??? [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано26.01.16 08:35



Споделям информацията: В Пловдив редът е следния-отива се в комисията/обикновено за онкологични заболявания е 5-ти състав/ и се разговаря с доктора. Обясних му любезно, че датата на ТЕЛК съвпада с тази на вливката и ми предложи по-ранна с 2 дни, отбеляза го в писмото и досието и така приключих с притесненията.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: kras4o_k]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано07.03.16 10:05



днес се явих за пореден път на ТЕЛК
бясна съм!
върнаха ми всичките листове, касаещи две от заболяванията ми, по едното от тях 3 пъти лежах в болница - неврото
значи не мога и да докажа, че съм ги представила


още нямам решение, казаха че са много натоварени и ще го издададт тези дни...
този път наистина ще обжалвам! заради принципа!




Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: LlDlru]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.03.16 10:12



Лиди, успокой се. Дай ми диагнозите, чиито листа са ти върнали, може да ги няма в наредбата, ще проверя. Може и на лични или скайп, както ти е удобно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ТЕЛК ?!? [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано28.11.16 15:35



И така ,подадох документи за ТЕЛК .След колко време горе - долу ,мога да очаквам да ме извикат - ТЕЛК-а е в Плевен ,тъй като не съм си променяла адреса по лична карта.Предупредила съм съседите да внимават за писмото ,че е важно.
Ще ми назначат ли допълнителни изследвания ?И ако да ,мога ли да ги проведа в София ,след което д ги представя ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.