Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: MamaD]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано13.08.11 10:19



Хубавите, добри нови винаги са най-хубавите....
Браво Краси......
Целувки и прегръдки.....





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: guslik_33]  
Автор ИлeнkaKo (минаващ)
Публикувано13.08.11 21:56



Браво, толкова се радвам за всички Ви. нека добрите новини бъдат все с всички нас.:)



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: ИлeнkaKo]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.08.11 16:33



Дойде време и аз да пиша ...нали вече на година ги правя проф.прегледите.
Ами какво да ви кажа всичко ми е наред относно рака. Ама то само рак ли е? Доктора вика от наша гледна точка си ОК но джипито да ти обърне внимание на черното дробче,че имаш малко стеатозна структура. Бре да му се не види.Пуснах Гугъла и очите ми се изцъклиха от четене. Взех си старите от преди години изследвания ами то тази стеатоза съм си я имала от доста години ами никой нищо не ми казва. даже размера на дроба ми е бил 14.5 см. А сега е 13 см при нормално висока 12.5 см.
И чак сега ми казват когато дроба е започнал да се смалява. Ами да от солената вода,която пия вече четири години ще се смали я.Абе зависи на какъв доктор попаднеш.то не е болка за умирачка ама ака не обърнеш внимание и стане четвърта степен стеатоза...става цироза на дроба и адио маре...


Иначе знам от години,че си имам кистичка на левия бъбрек и си я следя да не нараства. но открих лечение и за нея народно и есента ще го приложа пък да видим,може да си я стопя. Та с една дума не си ли обърнеш внимание ти - няма кой да ти помогне.Те моите доктори си гледат за рака а другите болести...карай да върви.то за каво една баба от махалата ми вика - хич да не се къхъриш от каквото си болен рядко се умира.Умира се от това,което не очакваш.И донякъде си е прав бабата.
И така ОК сйм туморен маркер 0,3 хемоглобин 138 левкоцити - 6 ехографиите на малък таз Ок на здалаци,жлъчки Ок и малката кистичка на нормалните ми бъреци и дробчето ми малко омазнено.Е ми като не ми спадат тиглициридите така ще е макар,че спазвам диетата.но при мен си е наследствено а и доктора много учтиво ми намекна,че и ЕГН-то си казва думата.Абе мило хубаво младо докторче,то ЕГН -то си казва думата ама аз не му се давам.Те в това е проблема...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: *jull**]  
Автор Пламена (минаващ)
Публикувано18.08.11 17:01



Браво Флорка, чудесна новина,зарадва ме преди да си тръгна от работа!Искрено се радвам за добрите резултати и занапред да са все такива, е, може да приложиш някоя от ценните си рецепти за намаляване на стеатозата и всичко ще е О.К.

Поздравления!



Тема Браво, Флорче!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.08.11 17:30



Отличничка си ти, Флорче, заслужаваш си похвалата и поздравленията!
Жива и здрава до догодина, а след нея - всяка година!



А сега казвай часа и мястото , може и на Лични!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: Пламена]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано18.08.11 18:30



Целувки, целувки и поздравления от мен, Флорче!


Ха , дано след теб се запише и Лиди, че пръстите ми се схванаха да стискам палци.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Браво, Флорче!нови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано18.08.11 18:46



Флорче, браво! Само така продължавай! Ама ти си знаеш

Прегръдки от мен

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: nelgina]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано18.08.11 19:07



мили момичета,поздравления на всички за добрите резултати!давайте такива новини повече!
Лиди,чакаме те тук!
успех на всички и много здраве!
Господ да е с всички нас!



Тема Re: Браво, Флорче!нови [re: megolina75]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано18.08.11 20:22



Браво,Флорка! Много се радвам! Ще ви нацелувам на срещата и ще ви напрегръщам едно хубаво всички мои другарчета :)))))

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 7нови [re: leonidas22]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано18.08.11 21:01



Браво, Фло! Много се радвам за теб! Продължавай да си така грижовна към себе си и ще чукнеш стотака






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.