Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хора помогнете,дайте съветнови  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 10:48



здравейте на всички!нашата история е че баща ми го оперираха от рак на панкреаса 2008г след две години намериха метастаза в черен дроб,направихме термоабоациа и започнахме химиотерапиа с гемзар и взима терцева,но в момента туморниа маркер расте и стана 800,направихме скенер и бяхме на консултация в вма но доц владов каза че пак има метастаза в черен дроб и също така разсейки по лимфните възли,и че няма смисъл да го отваря пак защото ще стане по лошо!въпроса ми е какво да правя,с какво алтернативно лечение да започна,има ли някакъв шанс,какви билки даму давам,той ще си продължи с химиотерапиата но аз не мога да стоя триабва и аз да направя нещо!помагайте всичко което кажете ще пробвам!благодаря предварително



Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: nakata78]  
Автор plamiluch-204388 (новак)
Публикувано15.06.11 11:08



Ако искаш влез в темата за алтернативно лечение (на първа страница в клуба) там има доста билкови рецепти и комбинации, разгледай ги и ако решиш пробвай нещо.Никой от тук няма да ти каже точно с какво да започнеш и кое дава най-добър ефект, защото всичко е индивидуално.Успех и късмет!



Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: plamiluch-204388]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 11:16



благодаря,но все пак ако някой е пробвъл нещо,нека да каже,нека даде малко надежда,направо съм скапън



Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: nakata78]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 11:21



Преди три години започнах да помагам на една близка със същата диагноза. Предложих и да пие билката Копитник. Ето темата:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: Buba67]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 11:24



благодаря много,ще пробвам предполагам се взимаот билкова аптека



Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: nakata78]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 11:39



Да, от билкова аптека.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: Buba67]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 11:42



прочетох цялата тема,но не разбрах тази билка за какво действа,за сприране на болки ли



Тема Re: хора помогнете,дайте съвет [re: nakata78]  
Автор plamiluch-204388 (новак)
Публикувано15.06.11 11:50



доколкото разбрах аз убива раковите клетки като се прилага по схемата и се натрупва и обезболява.



Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: plamiluch-204388]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 12:12



тогава го започвам,пак ще видим какво ще стане,ако не ще пробвам нещо друго,незнам само да ли влияе на химиотерапиата



Тема Re: хора помогнете,дайте съветнови [re: Buba67]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 17:49



проверих за тази билка копитник още днес но казаха че вече не се предлага защото била отровна,сигорно е няма никъде




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.