Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано31.05.11 10:06



Здравейте мили хора,
от много отдавна не бях влизала във форума, но тези дни ми се обадиха някои хора, а видях че и много други са ми писали на имейла за съдействие, та реших да се включа.
Тъй като до голяма степен опитът ми показва, че дължа живота си основно на метода за лечение на Хулда Кларк, газта и балансираното хранене, поразгледах форума от тук оттам и видях доста писано за газта, но за Х.Кларк не успях.
Въпросът ми е има ли някъде на явно място тема с описание на системата за лечение по метода на Хулда Кларк с карамфил, пелин и орехова тинктура?
След като аз не успях да я намеря , значи не е на толкова явно място:)
Молбата ми е да я сложите по-напред, за да може всеки да се информира.
И тъй като много хора ме питат за съвети, то бих искала да акцентирам точно на този метод, защото той на мен ми е основното средство, чрез което подържам организма си в добро здраве, а освен това имам информация че е този метод е помогнал и на други хора.
За хората, които не ме познават само ще вметна, че живея втори живот, след като 91-ва година бях отписана от лекарите безнадеждно с оставащо време за живот 1-2 месеца максимум. А сега 20 години по-късно се радвам на отлично здраве, благодарение на силната ми вяра във възможността на човешкия оргазниъм да се пребори с всяка гадост, дори и рака.
Аз смятам, че го победих, пожелавам ви много сили и вяра и на вас .
И другата причина да се включвам с акцент върху метода на Хулда Кларк е, че сравнително скоро(след месец и нещо) наближава времето на зелените орехи, казвам го, за да не забравите и да си направите тинктура, която става много лесно, аз всяка година си правя по много.
Моля модераторите, ако сметнат темата за излишна или не на място, да я изтрият.
Желая ви много здраве, любов и дълъг живот!

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ? [re: dea123]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано31.05.11 11:21



Здравейте. Влизайте по-често ,че сте морална опора на много от нас. Моят син е с аденокарцином на белия дроб. Ще използвам случая да поискам съвет за костни метастази- кой метод е най-добре да се използва. Решила съм да приготвя и аз тази година тинктурата на Кларк със зелени орехи, а също и Тодикамп и да му направя курсовете. Ако нямате нещо против да ми оставите някакви координати за връзка. Имам много въпроси. Предварително благодаря.



Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: vais62]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано31.05.11 11:28



Ако имате въпроси, пишете ми на имейла
dea1234@abv.bg

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dea123 на 31.05.11 11:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от dea123 на 31.05.11 11:33.



Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: dea123]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано31.05.11 11:42



MМила деа, радвам се че писа и тук

Много късмет!



Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: dea123]  
Автор whitelilly ()
Публикувано31.05.11 12:06



Мила Деа, аз отдавна те давам за пример на основата на това, което съм прочела от предишни постинги. Надявам се, нямаш нещо против да те питам във форума, така няма да ти се налага да повтаряш едни и същи неща като отговор. Интересува ме ти с кой метод започна - с гладуването ли? И колко време след това приложи друг метод - газта или този на Х.Кларк? Въобще, как бяха разположени нещата във времето. Твоят опит е ценен за нас.



Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: plamiluch-204388]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано31.05.11 21:35



Деа, радвам се, че се появи, минавай по често, желая ти здраве. Ето нещо интересно за всички които се интерисуват от лечението на Кларк






Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: Kaлoянa]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано31.05.11 21:43




Toва е линк, който ви отвежда директно към части от книгата на Хулда Кларк, в превод на български език.Има 18-дневната програма за лечение на рак, която всеки може да приложи, ако желая и подробно е описано кой ден какво се приема!Успех!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!

Редактирано от *jull** на 31.05.11 22:40.



Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: luckyluchano]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано31.05.11 22:37



Миличка, исках само да ти помогна, за в бъдеще използвай URL, за да сложиш линк, точно между двете скоби За снимки същото само, че на IMG





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: Kaлoянa]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано31.05.11 23:06



Благодаря, не знаех.иначе линка не работи ли? няма значение де, важното е, че вече е ок :)))

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: Метода на Хулда Кларк, въпросче ?нови [re: dea123]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано31.05.11 23:51



Хубаво е че има доста информация и то на български, за да могат хората да имат по-лесен достъп до нея.
Тази система на Хулда Кларк лекува не само коварни болести като рак, но и вскякви други .
Миналата година излекувахме сина ми от кучешка тения само за 18 дни с прием на карамфил, пелин и тинктура, а беше засегната голяма част от тялото му, искаха да го оперират и да му праят химиотерапии.
Но на 18-тия ден от тенията и след не беше останали.
Както в моя случай, така и за него, факт е че комбинацията от тези 3 компонента прави чудеса.
Аз не използвам капсули, директно го дозирам и го пия с вода, ужасно горчивно и неприятно е, но съм му свикнала и това е най-малкия проблем.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.