Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема добър онколог  
Автор whitelilly ()
Публикувано28.05.11 20:35



Можете ли да ми препоръчате такъв/такава в диспансера, Исул, онкологията. Да е добър специалист и да има що-годе нормална комуникация с пациента. Имах такъв - д-р Мангалджиев, но той се премести и сега съм при Чолакова, която е пълна трагедия, говори ми "на китайски", пише разни неясни талони, вечно бърза някъде, не ми е ясно каква терапия се предвижда, а като ми се влошат показателите ми казва "вие не сте за тук" и се държи все едно че съм виновна за нещо.

Та ми се иска да се преместя при някой по-адекватен - ако имате добри впечатления, споделете.



Тема Re: добър онкологнови [re: whitelilly]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.05.11 22:07



Погледна ли Белия списък на лекарите в Справочника?




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: добър онкологнови [re: *jull**]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 10:05



Благодаря, Жул!



Тема Re: добър онкологнови [re: whitelilly]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано29.05.11 10:31



Миналата седмица бях в диспансера и разбрах, че доц.Дудов, Големанова и Мангалджиев са напуснали и сега са в ИСУЛ.



Тема Re: добър онкологнови [re: vais62]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 11:14



Всъщност Мангалджиев, макар и да го сложих в белия списък, имам чувството, че не иска да се прехвърля при него - все ме разубеждава, че в Исул било по-трудно с лекарствата, по-сложно за пациентите. Вярно ли е?Какви са ви впечатленията - на тези, които са там?
Ако остана в Онкодиспансера сигурно ще опитам да се прехвърля при Ани Колева - тя и Робев са единствените в белия списък. Робев е много мил и приятен, но при мен малко закъсня с някои необходими промени в терапията - така че остава Ани Колева.
Правят ми обаче впечатления толкова добри отзиви за специалисти от Исул. Наистина ли е толкова трудно там с лекарствата?



Тема Re: добър онкологнови [re: whitelilly]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.05.11 11:39



Моля, ако не ви затруднява, прехвърлете (Copy-Paste) впечатленията си в темата за Белия и черния списък на лекарите.
Вашето мнение и информация също са от важно значение за хората, които искат да изберат специалист. Освен това,
темата вече е качена в Справочника и така винаги ще бъде леснодостъпна.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: добър онкологнови [re: *jull**]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 11:49



Прехвърлих мнението. Продължавам да пиша тук, защото искам да изясня и др подробности - как стоят нещата в Исул, ако се опитам да се прехвърля при някой от специалистите там.



Тема Re: добър онкологнови [re: whitelilly]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано29.05.11 21:56



whitelilly, дъщеря ми е в ИСУЛ, 2 и 1/2 години. Проблеми с лкарствата не сме имали, с лекарите също, но някои хора не са доволни, други пък са. Различно е. Доц. Дудов вече ръководи клиниката. Явно ще има промени, нормално е. Аз съм доволна от д-р Марчела Колева и д-р Роси Кръстева, но в ИСУЛ лекарите са много натоварени и почти не успяват да разговарят с пациентите. Има и други неудобства - направления за изследвания, скенер и др. в ИСУЛ не се дават. Търсиш си ги от личния лекар.Намаш ли вариант да се консултираш с д-р Мангалджиев, а лекарствата да си взимаш в диспансера?



Тема Re: добър онкологнови [re: MamaD]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 22:28



Благодаря, информацията е ценна, както и препоръките. Аз сега не вземам никакви лекарства, само ми вливат Зомета и Таксол -последния понякога го вливат, понякога не.
Аз не искам "да си приказвам" с доктора, просто да ми каже "ще се прави това при такива и такива условия" - а това по принцип би могъл да каже лекуващият. Парадоксът е, че сега именно д-р Мангалджиев ми обясни какво ще прави "моята докторка" - а именно ту кръвопреливане, ту химио, иначе от последния разговор с нея разбрах, че трябва да се омитам, щото "не съм за тук". Накрая все пак дочух, че май каза да се обадя - не е ясно кога.

Все пак сигурно ще остана в диспансера - сега съм трудно подвижна и не ми се ще да сменям мястото - ще се опитам да сменя доктора.

Аз досега съм си правила преди всичко сцинтиграфии и ехографии. За ехографа наистина направлението е вътрешно в Диспансера, но за сцинтиграфията като при вас се минава и през личен лекар, и през ортопед - неведнъж съм имала затруднения, два пъти си платих. При скенера предстои да разбера как е. Така че разликата не е голяма.

Редактирано от whitelilly на 29.05.11 22:34.



Тема Re: добър онкологнови [re: MamaD]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.05.11 22:35



При една консултация с доц.Владов от ВМА(отзивите за него за чернодробни операции са много добри), във връзка с проблема с черния дроб на баща ми,заключението беше, че не е операбилен и той ме насочи към д-р Марчела Колева в ИСУЛ, защото била много добър професионалист и сърдечен лекар.

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.