Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: Crasiva]  
Автор AdiPati (непознат )
Публикувано15.03.13 18:52



Казват, че при възрастните хора метаболизма е по бавен и съответно болеста по-бавно се развива. Дано да са прави!

Ясно ми е че панацея за това чудо няма, но искам да направим всичко възможно така, че да доизживее дните си достойно и без адски мъки и болки





Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: *jull**]  
Автор AdiPati (непознат )
Публикувано15.03.13 19:00



Извинявам се ако въпроса ми е нетактичен Jull,
но имате ли някаква инфорамция за Вяра .....случая с нейния баща много ми помогна да проследя хронологично как се развива болеста а и тя пишеше че той е горе долу на същата възраст мисля 70-годишен .....
Освен това нейното АЗ ВЯРВАМ е толкова заразяващо.....



Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: AdiPati]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.03.13 00:43



Вяра влиза във форума, надявам се да прочете въпроса ти и да отговори.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: AdiPati]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано16.03.13 16:35



Здравей AdiPati,
Въпреки ниската степен на развитие на моя меланом лекарят ми препоръча Калгевакс, просто като осигурително въже. Ще знам повече след първото прилагане, вдига имунитета и кара организма да се бори с несвойствените клетки (раковите). По същество представлява усилена БЦЖ ваксина. Не мога да ти дам съвет по твоя случай, мога само да ти стискам палци и да вярвам, че всичко с бабчето ти ще е наред.
Прегръщам те, загрижена душице!



Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: SoFarAway]  
Автор AdiPati (непознат )
Публикувано16.03.13 16:49



Мерси за инфото.....ние май решихме да пробваме.
Днинжифила с мед и ние го почнахме. Моля те пиши ако нещо друго си научила вече от опит.
Имам и един въпрос - правили ли са ти ехография или скенер преди или веднага след операцията ?
Чудя се дали да не ги направим сега преди първата имунотерапия ? При нас меланома е описан като pT4bN0M0.....което значи че нямазасегнати лимфи и др. органи.......но се чудя от къде са сигурни за това като не е правен скенер или ехография....



Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: AdiPati]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано16.03.13 17:02



На мен не са ми правени, сега ще правя, въпреки че докторът каза, че са по желание, както и ваксината, но вие направете. Така се снема текущо състояние, за да може пациентът да се следи по-нататък.
pT4bN0M0 е на база биопсия и хистология, направете всички изследвания. Лимфните възли трябва да са опипани още преди операцията, стражевите, тези, които са най-близо до меланомът.



Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: AdiPati]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано16.03.13 17:04



Също сок от моркови (фреш). Не давайте никакви синтетични витамини.
Успех желая от сърце и стискам палци!





Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: *jull**]  
Автор AdiPati (непознат )
Публикувано16.03.13 17:05



Благодаря Jull,
моля те за помощ....попрегледах артернативите в клуба, но никъде не видях някой да е писал или споделял нещо за Трипхала



Дали се сещаш някъде във клуба да има тема за тази билка.

Редактирано от *jull** на 16.03.13 20:20.



Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: SoFarAway]  
Автор AdiPati (непознат )
Публикувано16.03.13 17:15



Мерси много че ми отговаряш


почваме и моркови и цвекло и квото друго се сетим :)
При прегледа са проверили близките лимфи.... зад ушите....при нея меланома беше на дясната буза.
Ще я накарам да направим и ехографията и скенера, въпреки че лекарите казват че няма смисъл в момента... ама някак си не ми се иска да чакаме да се появи някъде и чак тогава да се изследваме...

Успех и на теб, здраве и къмет !!!



Тема Re: МЕЛАНОМ № 3нови [re: AdiPati]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано16.03.13 17:26



Също е важно да се поддържа алкално-киселинния баланс на организма. Виж в нета за алкални и киселинни храни. Важно е алкалните да преобладават. Не давайте сладко, освен меда с джинджифила. Ох, и аз се извъдих един спец, но много четох, не само тук. Цвеклото също е супер, забравих го.
Всички изследвания направете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.