Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА № 58нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.04.11 22:08



Утре е велика събота. Който не е боядисал яйцата, да действа. Ще е дълъг ден.
На който му е мъчно за старата раздумка -





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 22.04.11 22:09.



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Buba67]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано22.04.11 23:13



Ха, първа в новата раздумка!


Бубе, чудесна картинка си сложила!
Аз вчера боядисах яйца, но някои се спукаха и ми се виждат малко, затова утре ще направя още. Ако ми се получи и козунака ще кача и снимки.
Харесвам тези празници!



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: nadia_O6O6]  
Автор blagoeva_bg (непознат )
Публикувано23.04.11 00:39



Много ми се иска да споделя болката си , но вие всички сте така позитивни и ...и силни.
Аз боядисах яйцата още вчера,преди малко и маята замесих и я чакам да втаса,но в сърцето ми някак си няма празник,а празнина.
А уж от двамата аз съм здравата.
Докато беше на себе си ,той нито един път не падна духом.
Аз и сега се държа,но почна да ми идва много тежко...



Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано23.04.11 01:06



Пожелавам ви весели празници и хубаво настроение



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро, и хубав ден!нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано23.04.11 06:08



На мен пък мама ми боядиса яйцата, но затова пък аз помогнах в боядисването на една приятелка, станаха и много хубави- шарени цвенти, засмяни.Затова бройте и мене в боядисването!





Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: blagoeva_bg]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано23.04.11 06:33



Еххххх blagoeva_bg,на всички нас, дето са тук по една или друга причина ни е тежко, ВЯРВАЙ МИ.
Но тове е живота, нашия си живот, той си е наш, само наш, и ние трябва да си го извървим и изстрадаме.Всички сме позитивни, и се подкрепяме, защото така е по лесно да вървим напред, и да продължаваме да вървим.
Иначе животът ще ни смачка, а ние тук не искаме това, и няма нито да се даваме, нито да се предаваме!
Трудно е много, много е трудно, зная го от личен опит, а ти пиши, и сподели, тук ние сме едно голямо семейство, пиши, и сподели, не се страхувай.

Ето ще започна първа.

Когато отвориш първата порта на ада, връщане няма.Празниците ми са много тежки.На празниците винаги работя, залисана в работа по лесно минават.Утре съм на работа 12 часа.А и все пак някой трябва да работи, неможе всички да почиват, и да празнуват


И не мисли, че всички сме силни, и аз минавам за една от силните, ама само аз си знам.Плача, и се смея едновременно, ТЯ, болката си е нося денонощно, ТЯ си е моя, и аз не си я давам на никой, тази болка само моя е.

Но има и хора, които трябва да споделят, и да изплачат болката си, и аз минах по този път, пишех тук денонощно, изливах душата си, ако ги нямаше хората от този клуб нямаше да мога да се справя.

Затова сега на всички ТУК, ВИ казвам още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ, ВИЕ БЯХТЕ , И СТЕ ТУК ВИНАГИ КОГАТО МИ Е БИЛО, И МИ Е ТЕЖКО.ВИЕ СТЕ ХОРА С ГОЛЕМИ СЪЦА!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА!



Тема Re: Весели празници и на теб!нови [re: Kaлoянa]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано23.04.11 06:55







Тема Re: РАЗДУМКА № 58нови [re: Юлия 50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.04.11 08:21



Юленце, благодаря за хубавите думи! Чудесно е да се събудиш сутрин и първото, което прочетеш,
да е едно (рar exellence!) признание в любов!

Иска ми се по-често да си го казваме...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 58 [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.04.11 09:06



Добро утро и от мен. Юлче, Джул заставам зад вашите думи. Най-много ми харесват думите за любов...

Юлче я кажи на твоя шеф да те смести в графика и да си свободна на 14.05. Ако трябва да дойда да си поговоря с него/аз си знам как/ и ти гарантирам 100 процентово освобождаване на тази дата.Имам си начини да го умая...
Момичета на мен едно яйце ми се спука само варих ги на много бавен огън тази година и с доста сол във водата. И понеже не ги ядем много тези яйца боядисах малко. козунака ми стана много сладък и хубав на вкус но на вид се разплу,нямам формичка и той реши да втасва на ширина...но единия вече го изядоха децата. Купила съм и купешки за раздаването,моя не си го раздавам. И така вчера минахте ли под масата в църквата за здраве. Аз минах и запалих свещ,отнесох си цветенце от там в къщи за моята икона.Тази вечер ще бъда с внуците на църквата да чакаме възкресението - много е вълнуващо.Най-хубавите празници са пред нас.Бъдете честити! Весело прекарване и грижите и мъката поне за малко я заключете в килера на сърцето си или я приспете за няколко дена.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема за blagoeva_bg [re: blagoeva_bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.04.11 11:03



Миличка blagoeva_bg,

разбира се, че можеш да споделиш всичко, което ти тежи! Нали за това сме тук всички ние! Споделяме и радост и мъка! В тази тема четеш предимно радости, но знаеш, че има и други теми, където споделяме най-тежките си моменти! Ние сме точно толкова хора, колкото и всички други - с всички хубави и лоши преживявания, които имаме.

Но хора, които се чувстват твърде слаби изобщо не четат и не пишат тук, защото имат очи само за лошите редове и страдат още повече четейки. Знам го, защото за толкова години, за нещастие, насочих много приятели към клуба.

Така, че, мила - Честито! Ето ти новината - ти си силна! Страдаш, но не само! Плачеш, но не само! Сърцето ти е празно, но не съвсем! Тук имаш толкова много приятели, които те разбират! Можеш да се усмихваш, нали?!

Прегръдки и целувки за теб и за всички, които не пишат, защото си мислят, че сме само силни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.